Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 216 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 281 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 5288 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 106-бабының 4-тармағына және 109-1-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және "Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 271 Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5256 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 216 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4877 номерімен тіркелген, 2019 жылғы 23 қаңтарда "Созақ үні" газетінде және 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жартытөбе ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 99 668 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 960 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 552 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 94 156 мың теңге;
2) шығындар – 100 549 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -881 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 881 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –881 мың теңге." .
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жуантөбе ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 216 "О бюджете сельских округов и поселков на 2019-2021 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 4 декабря 2019 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 декабря 2019 года № 5288. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 4 статьи 106 и с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Созакского районного маслихата от 15 ноября 2019 года за № 271 "О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 206 "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5256 Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 216 "О бюджете сельских округов и поселков на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4877, опубликовано 23 января 2019 года в газете "Созақ үні" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2019-2021 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 668 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 960 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 552 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 94 156 тысяч тенге;
2) затраты – 100 549 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -881 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 881 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 881 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2019-2021 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 407 мың теңге.".
17 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Қыземшек кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 8 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 185 821 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 25 126 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 391 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 159 304 мың теңге;
2) шығындар – 186 601 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -780 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 780 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 780 мың теңге.".
19 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"19. Таукент кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 9 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 334 740 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 44 616 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 050 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 289 074 мың теңге;
2) шығындар – 338 598 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 858 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 858 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 858 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 25 және 28 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.

используемые остатки бюджетных средств – 2 407 тысяч тенге.".
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Утвердить бюджет поселка Кыземшек на 2019-2021 годы согласно приложению 8 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 185 821 тысяч тенге:
налоговые поступления – 25 126 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 391 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 159 304 тысяч тенге;
2) затраты – 186 601 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -780 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –780 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –780 тысяч тенге.".
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Утвердить бюджет поселка Таукент на 2019-2021 годы согласно приложению 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 334 740 тысяч тенге:
налоговые поступления – 44 616 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 050 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 289 074 тысяч тенге;
2) затраты – 338 598 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 858 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3 858 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов –0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 858 тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 25 и 28 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.