Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 11 маусымдағы № 387 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 11 маусымда № 5085 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17 бабының 5-1) тармақшасына және 69 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағы 10) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы талшықты оптикалық байланыс желісін орналастыру және пайдалану үшін жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан жер учаскелеріне 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Алынып тасталды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 15.09.2022 № 448 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 11 июня 2019 года № 387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 июня 2019 года № 5085
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 3 (три) года на земельные участкибез изъятия у землепользователей и собственников земель для прокладки и эксплуатации магистральной волоконно-оптической линии связи акционерным обществом "Казахтелеком"согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Исключен постановлением акимата Толебийского района Туркестанской области от 15.09.2022 № 448 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).