Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 35/196-VI "2019-2021 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 47/257-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 5336 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 46/244-VI Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 34/189-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5197 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 35/196-VI "2019-2021 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4885 санымен тіркелген, 2019 жылы 18 қаңтардағы "Төлеби туы" газетінде және 2019 жылғы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ленгер қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 870 211 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 126 669 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 743 542 мың теңге;
2) шығындар – 875 202 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 4 991 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 4 991 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 991 мың теңге.
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. Аққұм ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 35/196-VI "О бюджетах города, сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 12 декабря 2019 года № 47/257-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 30 декабря 2019 года № 5336. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Толебийского районного маслихата от 22 ноября 2019 года № 46/244-VI "О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 34/189-VI "Об районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5197, Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 35/196-VI "О бюджетах города, сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4885, опубликовано 18 января 2019 года в газете "Толеби туы" и 28 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ленгера на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 870 211 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 126 669 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 743 542 тысяч тенге;
2) затраты – 875 202 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 4 991 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 4 991 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 991 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Утвердить бюджет Аккумского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы – - 270 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 270 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 270 мың теңге.
11 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
11. Тасарық ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 84 665 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 578 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 76 087 мың теңге;
2) шығындар – 86 619 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 1 954 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 954 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 954 мың теңге."
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 16, 19, 25, 28, 31, 34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
12. "Төлеби аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
13. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының төрағасы Н. Клушев
Мәслихат хатшысы Н. Койбагаров
Төлеби аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
12 желтоқсандағы № 47/257-VI
шешіміне 1-қосымша
Төлеби аудандық
маслихатының 2018 жылғы
28 желтоқсандағы № 35/196-VI
шешіміне 1 қосымша
Леңгер қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

5) дефицит бюджета (профицит) – - 270 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 270 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 270 тысяч тенге.
пункт 11 изложить в следующей редакции:
11. Утвердить бюджет Тасарыкского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 665 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 8 578 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 76 087 тысяч тенге;
2) затраты – 86 619 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 1 954 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1 954 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 954 тысяч тенге".
Приложения 1, 4, 7, 10, 16, 19, 25, 28, 31, 34 и 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
12. Государственному учреждению "Аппарат Толебийского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного маслихата после его официального опубликования.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии маслихата Н. Клушев
Секретарь маслихата Н. Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 12 декабря
2019 года № 47/257-VI
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 28 декабря
2018 года № 35/196-VI
Бюджет города Ленгер на 2019 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс