Түлкібас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/1-06 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 47/1-06 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қарашада № 5263 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 1 қарашасындағы № 43/459-VІ "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 5238 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/1-06 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4848 тіркелген, 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Шамшырақ" газетінде және 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түлкібас ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 24472406 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2453078 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 26272 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 80758 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 21912298 мың теңге;
2) шығындар – 24517956 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -17223 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7575 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –24798 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 28327 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28327 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7575 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24798 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 45550 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 34/1-06 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 15 ноября 2019 года № 47/1-06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 28 ноября 2019 года № 5263. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 1 ноября 2019 года № 43/459-VІ "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5238, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 34/1-06 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4848, опубликовано 28 декабря 2018 года в газете "Шамшырак" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 24472406 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2453078 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26272 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 80758 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21912298 тысяч тенге;
2) затраты – 24517956 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -17223 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7575 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24798 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -28327 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –28327 тысяч тенге:
поступление займов – 7575 тысяч тенге;
погашение займов – 24798 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 45550 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. "Түлкібас аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түлкібас аудандық мәслихатының аппарат басшысына жүктелсін.

2. Государственному учреждению "Аппарат Тюлькубасского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Тюлькубасского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Тюлькубасского районного маслихата.