Майлыкент ауылдық округіне қарасты шағынаудандарды қайта атау туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы Майлыкент ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 27 наурыздағы № 26 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 наурызда № 4951 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және 2018 жылғы 10 қазандағы Оңтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Майлыкент ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Майлыкент ауылдық округіне қарасты Т. Рысқұлов елді мекенінің "Телевышка" шағынауданын Көкжайлау шағынауданы деп қайта аталсын.
2. Майлыкент ауылдық округіне қарасты Т. Рысқұлов елді мекенінің "ДСУ-1" шағынауданын Күншуақ шағынауданы деп қайта аталсын.
3. "Түлкібас ауданы әкімдігінің Майлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкім шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Түлкібас ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Майлыкент ауылдық округі әкімінің орынбасары А. Инкарбековке жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім З. Мырзабаев

О переименовании микрорайонов Майлыкентского сельского округа
Решение акима сельского округа Майлыкент Тюлькубасского района Туркестанской области от 27 марта 2019 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 28 марта 2019 года № 4951
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 10 октября 2018 года аким сельского округа Майлыкент РЕШИЛ:
1. Переименовать микрорайон "Телевышка" расположенный в населенном пункте Т.Рыскулова сельского округа Майлыкент - в микрорайон Көкжайлау.
2. Переименовать микрорайон "ДСУ-1" расположенный в населенном пункте Т.Рыскулова сельского округа Майлыкент - в микрорайон Күншуақ.
3. Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Майлыкент Тюлькубасского районного акимата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решение акима, направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения. "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Тюлькубасского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа Майлыкент А. Инкарбекову.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким З. Мырзабаев