Ақбиік ауылдық округіндегі елді мекендердегі атаусыз көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы Ақбиік ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 27 наурыздағы № 10 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 наурызда № 4950 болып тіркелді
Ескерту. Шешімнің атауына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігі Ақбиік ауылдық округ әкімінің 07.11.2019 № 46 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 6 сәуірдегі қорытындысы негізінде Ақбиік ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақбиік ауылдық округіндегі Құлан, Ақбиік елді мекендердегі атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Ақбиік ауылдық округiндегi, Құлан елдi мекенiндегi атаусыз көшеге- Еңбек атауы;
2) Ақбиік ауылдық округiндегi, Құлан елдi мекенiндегi атаусыз көшеге- Болашақ атауы;
3) Ақбиік ауылдық округiндегi, Құлан елдi мекенiндегi атаусыз көшеге-Атамекен атауы;
4) Ақбиік ауылдық округiндегi, Ақбиік елдi мекенiндегi атаусыз көшеге - Ақниет атауы.
Ескерту. 1-тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігі Ақбиік ауылдық округ әкімінің 07.11.2019 № 46 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Түлкібас ауданы әкімдігінің Ақбиік ауылдық округ әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкім шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

О присвоении наименований безымянным улицам населенных пунктов в сельском округе Акбиик
Решение акима сельского округа Акбиик Тюлькубасского района Туркестанской области от 27 марта 2019 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 28 марта 2019 года № 4950
Сноска. В заголовок решения внесено изменение на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением акима Акбиикского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 07.11.2019 № 46 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Южно-Казахстанский областной ономастической комиссии от 6 апреля 2018 года аким сельского округа Акбиик РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам населенных пунктов Акбиикского сельского округа следующие наименования:
1) безымянной улице в населенном пункте Кулан Акбиикского сельского округа – наименование Еңбек;
2) безымянной улице в населенном пункте Кулан Акбиикского сельского округа – наименование Болашақ;
3) безымянной улице в населенном пункте Кулан Акбиикского сельского округа – наименование Атамекен;
4) безымянной улице в населенном пункте Акбиик Акбиикского сельского округа – наименование Ақниет.
Сноска. Пункт 1 изложен в новой редакции на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением акима Акбиикского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 07.11.2019 № 46 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Акбиикского сельского округа акимата Тюлькубасского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направить его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.

Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігі Ақбиік ауылдық округ әкімінің 07.11.2019 № 46 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі М. Орынбаев

Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенным решением акима Акбиикского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 07.11.2019 № 46 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Орынбаев