Шардара аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 35-227-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 38-248-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 12 наурызда № 4925 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 1 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 35-227-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4863 тіркелген, 2019 жылдың 11 қаңтардағы "Шартарап-Шарайна" газетінде және 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 16 097 264 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 760 290 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 4 561 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 793 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 13 312 620 мың теңге;
2) шығындар – 16 283 574 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 5 374 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 776 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 191 684 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 191 684 мың теңге:
қарыздар түсімі – 15 150 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 776 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 186 310 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 2 қосымшасы осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
3. "Шардара аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменений и дополнения в решение Шардаринского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 35-227-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 6 марта 2019 года № 38-248-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 12 марта 2019 года № 4925. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шардаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 35-227-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4863, опубликовано 11 января 2019 года в газете "Шартарап-Шарайна" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2019 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 097 264 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 760 290 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 561 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 793 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 312 620 тысяч тенге;
2) затраты – 16 283 574 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 374 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 15 150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 776 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 191 684 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 191 684 тысяч тенге:
поступление займов – 15 150 тысяч тенге;
погашение займов – 9 776 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 186 310 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложение 1 к настоящему решению.
2. Указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шардаринского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;

2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шардара ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шардара аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы П. Куметов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Муталиев
Шардара аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
6 наурыздағы
№ 38-248-VI шешіміне
1 қосымша
Шардара аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
21 желтоқсандағы
№ 35-227-VІ шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Шардаринского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шардаринского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии П. Куметов
Секретарь районного маслихат Б. Муталиев
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района от 6 марта
2019 года № 38-248-VI
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района от 21 декабря
2018 года № 35-227-VІ
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3