Шардара аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 35-227-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 тамыздағы № 48-298-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 27 тамызда № 5172 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 1 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 35-227-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4863 тіркелген, 2019 жылдың 11 қаңтардағы "Шартарап-Шарайна" газетінде және 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 19 545 512 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 037 463 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 8 360 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 750 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 16 468 939 мың теңге;
2) шығындар – 19 731 822 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4 976 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 174 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 191 286 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 191 286 мың теңге:
қарыздар түсімі – 15 150 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 174 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 186 310 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шардара аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 35-227-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 21 августа 2019 года № 48-298-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 августа 2019 года № 5172. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шардаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 35-227-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4863, опубликовано 11 января 2019 года в газете "Шартарап-Шарайна" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 545 512 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 037 463 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 360 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 750 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 468 939 тысяч тенге;
2) затраты – 19 731 822 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 976 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 15 150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 174 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 191 286 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 191 286 тысяч тенге:
поступление займов – 15 150 тысяч тенге;
погашение займов – 10 174 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 186 310 тысяч тенге.".
Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Шардаринского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

822 706
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 089
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
240 795
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
714
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
220
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
23 175
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
195
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
254 811
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
272 707
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 816 548
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 069 260
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 063 696
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 063 696
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 564
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5 564
2
Әлеуметтiк көмек
679 109
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
679 109
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
392 349
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34 419
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 939
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
52 126
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
134 084
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
60 192
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
68 179
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
68 179
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 838
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

822 706
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
30 089
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
240 795
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
714
012
Капитальные расходы государственного органа
220
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 175
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
195
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
254 811
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
272 707
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 816 548
1
Социальное обеспечение
2 069 260
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 069 696
005
Государственная адресная социальная помощь
2 069 696
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 564
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5 564
2
Социальная помощь
679 109
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
679 109
002
Программа занятости
392 349
006
Оказание жилищной помощи
3 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34 419
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 939
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
52 126
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
134 084
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
60 192
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
68 179
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
68 179
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
57 838
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат