Жетісай ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 8 мамырдағы № 458 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 8 мамырда № 5042 болып тiркелдi
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмдiгiнiң 16.02.2023 № 116 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына сәйкес, Жетісай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмдiгiнiң 16.02.2023 № 116 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Алынып тасталды - Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмдiгiнiң 16.02.2023 № 116 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. "Жетісай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жетісай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Райымбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Бейсенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жетісай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
_______________Қ.Темірбеков

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Жетысайского района Туркестанской области от 8 мая 2019 года № 458. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 8 мая 2019 года № 5042
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата Жетысайского района Туркестанской области от 16.02.2023 № 116 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат Жетысайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Жетысайского района Туркестанской области от 16.02.2023 № 116 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
1. Исключен постановлением акимата Жетысайского района Туркестанской области от 16.02.2023 № 116 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Жетысайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жетысайского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жетысайского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Райымбекова Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Бейсенбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Жетысайской районной
территорияльной избирательной
комиссии
_______________К.Темирбеков

"12" сәуір 2019 жыл
Жетісай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "08" мамырдағы
№ 458 қаулысына
1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі
Ескерту. 1-қосымша алынып тасталды - Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмдiгiнiң 16.02.2023 № 116 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Жетісай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "08" мамырдағы
№ 458 қаулысына
2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар тізбесі

"12"апреля 2019 года.
Приложение 1
к постановлению акимата
Жетысайского района
от "08" мая 2019 года
№ 458
Перечень помещений предоставляемых для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе
Сноска. Приложение 1 исключено постановлением акимата Жетысайского района Туркестанской области от 16.02.2023 № 116 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению акимата
Жетысайского района
от "08" мая 2019 года
№ 458
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов