Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-47-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 16-94-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 28 маусымда № 5109 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы № 38-405-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5089 нөмірімен тіркелген шешіміне сәйкес Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-47-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4860 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда "Жаңа Жетісай" газетінде және 2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 34 802 063 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 240 257 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 484 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 819 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 526 503 мың теңге;
2) шығындар – 34 843 605 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 275 831 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 378 750 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 102 919 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -317 373 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру– 317 373 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 378 750 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 102 919 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 41 542 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 10-47-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 27 июня 2019 года № 16-94-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 28 июня 2019 года № 5109. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 13 июня 2019 года № 38/405-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5089, Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 10-47-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4860, опубликовано 17 января 2018 года в газете "Жаңа Жетісай" и 11 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жетысайского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 802 063 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 240 257 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 484 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 819 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 526 503 тысяч тенге;
2) затраты – 34 843 605 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 275 831 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 378 750 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 102 919 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) Дефицит бюджета – - 317 373 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 317 373 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 378 750 тысяч тенге;
погашение займов – 102 919 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –41 542 тысяч тенге.
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. "Жетісай аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жетісай аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Аппарат Жетысайского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Жетысайского районного маслихата после его официального опубликования.