Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 10-64-VI "2019-2021 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 шілдедегі № 17-103-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 9 шілдеде № 5126 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Жетісай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 16-94-VI "Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-47-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5109 тіркелген шешіміне сәйкес, Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 10-64-VI "2019-2021 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4870 тіркелген, 2019 жылғы 7 ақпандағы "Жаңа Жетісай" газетінде және 2019 жылғы 25 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 394 378 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 216 926 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 310 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 1 177 142 мың теңге;
2) шығындар – 1 396 457 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 079 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 079 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 079 мың теңге.".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Жаңа ауыл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 10-64-VI "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 3 июля 2019 года № 17-103-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 июля 2019 года № 5126. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жетысайского районного маслихата от 27 июня 2019 года № 16-94-VI "О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 10-47-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5109, Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 10-64-VI "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4870, опубликовано 7 февраля 2019 года в газете "Жаңа Жетісай" и 25 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жетысай на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 394 378 тысяч тенге:
налоговые поступления – 216 926 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 310 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 1 177 142 тысяч тенге;
2) затраты – 1 396 457 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 079 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 079 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 079 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Жана ауыл на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 224 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 224 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 224 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 8, 12, 16, 20, 23, 27, 31, 35, 39, 43 және 47 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жетісай аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жетісай аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 224 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 224 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 6 224 тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 8, 12, 16, 20, 23, 27, 31, 35, 39, 43 и 47 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Жетысайского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Жетысайского районного маслихата после его официального опубликования.