Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы Қазыбек би ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 наурыздағы № 19 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 28 наурызда № 4952 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі қорытындысы негізінде, Қазыбек би ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазыбек би ауылдық округіндегі көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Құрбан ата ауылындағы Жаңа құрылыс№ 2 көшеге-Болашақ атауы;
2) Құрбан ата ауылындағы Жаңа құрылыс№ 3 көшеге-Нұр атауы;
3) Абибулла ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшеге-Ырыс атауы;
4) Жамбыл ауылындағы Жаңа құрылыс № 3 көшеге-Бірлік атауы;
5) Жамбыл ауылындағы Жаңа құрылыс № 5 көшеге-Байтоғай атауы;
6) Жамбыл ауылындағы Жаңа құрылыс № 7 көшеге-Асылмұра атауы;
7) Жамбыл ауылындағы Жаңа құрылыс № 6 көшеге, Адыр атауы;
8) Әлкен Оспанов ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшеге-Азаттық атауы;
9) Әлкен Оспанов ауылындағы Жаңа құрылыс № 2 көшеге - Қызылжар атауы;
10) Әлкен Оспанов ауылындағы Жаңа құрылыс № 4 көшеге-Сарыарқа атауы;
11) Әлкен Оспановауылындағы Жаңа құрылыс № 5 көшеге-Ақбұлақ атауы;
12) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 2 көшеге - Ақжайлау атауы;
13) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 5 көшеге - Бейбітшілік атауы;
14) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 7 көшеге - Береке атауы;
15) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 9 көшеге - Ақтоғай атауы;
16) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 10 көшеге - Нұра атауы;
17) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 11 көшеге - Ақжал атауы;
18) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 13 көшеге - Бірлік атауы;
19) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 14 көшеге - Алатау атауы;
20) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 15 көшеге - Теректі атауы;
21) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 16 көшеге - Дархан атауы;
22) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 17 көшеге - Мамыр атауы;
23) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 19 көшеге - Алаш атауы;
24) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 21 көшеге - Мырзашөл атауы;
25) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 24 көшеге - Ақжазық атауы;
26) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс № 25 көшеге -Жетіжарғы атауы.
2. "Қазыбек би ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:

О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Казыбек би Жетысайского района Туркестанской области от 19 марта 2019 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 28 марта 2019 года № 4952
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 27 сентября 2017 года, аким сельского округа Казыбек би РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам сельского округа Казыбек би следующие наименования:
1) улице Жана курылыс № 2 в селе Курбан ата – наименование Болашақ;
2) улице Жана курылыс № 3 в селе Курбан ата - наименование Нұр;
3) улице Жана курылыс № 1 в селе Абибулла – наименование Ырыс
4) улице Жана курылыс № 3 в селе Жамбыл – наименование Бірлік;
5) улице Жана курылыс № 5 в селе Жамбыл – наименование Байтоғай;
6) улице Жана курылыс № 7 в селе Жамбыл – наименование Асылмұра;
7) улице Жана курылыс № 6 в селе Жамбыл - наименование Адыр;
8) улице Жана курылыс№ 1 в селе Алкен Оспанов – наименование Азаттық;
9) улице Жана курылыс № 2 в селе Алкен Оспанов-наименование Қызылжар;
10) улице Жана курылыс № 4 в селеАлкен Оспанов-наименование Сарыарқа;
11) улице Жана курылыс№ 5 в селе Алкен Оспанов – наименование Ақбұлақ;
12) улице Жана курылыс № 2 в селе Казыбек би - наименование Ақжайлау;
13) улице Жана курылыс № 5 в селе Казыбек би - наименование Бейбітшілік;
14) улице Жана курылыс № 7 в селе Казыбек би - наименование Береке;
15) улице Жана курылыс № 9 в селе Казыбек би - наименование Ақтоғай;
16) улице Жана курылыс № 10 в селе Казыбек би - наименование Нұра;
17) улице Жана курылыс № 11 в селе Казыбек би - наименование Ақжал;
18) улице Жана курылыс № 13 в селе Казыбек би - наименование Бірлік;
19) улице Жана курылыс № 14 в селе Казыбек би - наименование Алатау;
20) улице Жана курылыс № 15 в селе Казыбек би - наименование Теректі;
21) улице Жана курылыс № 16 в селе Казыбек би - наименование Дархан;
22) улице Жана курылыс № 17 в селе Казыбек би - наименование Мамыр;
23) улице Жана курылыс № 19 в селе Казыбек би - наименование Алаш;
24) улице Жана курылыс № 21 в селе Казыбек би - наименование Мырзашөл;
25) улице Жана курылыс № 24 в селе Казыбек би - наименование Ақжазық;
26) улице Жана курылыс № 25 в селе Казыбек би - наименование Жетіжарғы.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Казыбек би" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкім шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдануын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жетісай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолдануын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жасау ауылдық округі әкімінің орынбасары Б. Кадировқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазыбек би ауылдық
округі әкімі Д. Уразов

1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское Государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканскии центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десятьи календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жетысайского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Жетысайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Б. Кадирова сельского округа Казыбек би.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского
округа Казыбек би Д. Уразов