Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 шілдедегі № 206 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 шілдеде № 5136 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17 бабының 5-1) тармақшасына және 69 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Келес ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 11 июля 2019 года № 206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 12 июля 2019 года № 5136
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "TNS-Plus" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне "НРП Бескубыр – БС Саруг" магистральды талшықты оптикалық байланыс желісін орналастыру және пайдалану үшін осы қаулының қосымшасына сәйкес жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан жер учаскелерінде 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Алынып тасталды - Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 29.09.2022 № 275 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "TNS-Plus" сроком на 49 (сорок девять) лет без изъятия земельных участков у землепользователей и собственников земель для прокладки и эксплуатации магистральной волоконно-оптической линии связи "НРП Бескубыр – БС Саруг" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Исключен постановлением акимата Келесского района Туркестанской области от 29.09.2022 № 275 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).