Келес ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 287 қаулысы және Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 17-125-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментіне 2019 жылғы 4 қазанда № 5198 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес, Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келес ауданының жер қатынастары бөлімі мен Келес ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес, елді мекендердің шекаралары өзгертілсін:
1) 8,55 гектар жер учаскесі Ұшқын ауылдық округі, Ұшқын елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 161,9 гектар;
2) 95,44 гектар жер учаскесі Ұшқын ауылдық округі, Достық елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 945,40 гектар.
2. "Келес аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы бірлескен қаулы мен шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен қаулы мен шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бірлескен қаулы мен шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Келес ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы бірлескен қаулы мен шешімді Келес аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Есбаев
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Н.Апсиков
Аудандық мәслихат хатшысы А.Тотиков

Об изменении границ населенных пунктов по Келесскому району
Совместное постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 26 сентября 2019 года № 287 и решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 26 сентября 2019 года № 17-125-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 4 октября 2019 года № 5198
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы согласно совместному предложению отдела земельных отношений Келесского района и отдела строительства, архитектуры и градостроительства Келесского района:
1) включить 8,55 гектар земельного участка в границу населенного пункта Ушкын сельского округа Ушкын, общая площадь на 161,9 гектар;
2) включить 95,44 гектар земельного участка в границу населенного пункта Достык сельского округа Ушкын, общая площадь на 945,40 гектар.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Келесского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего совместного постановления и решения в течение десяти календарных дней со дня его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего совместного постановления и решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Келесского района;
4) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе маслихата Келесского района после его официального опубликования.
3. Совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Есбаев
Председатель сессии
районного маслихата Н. Апсиков
Секретарь районного маслихата А. Тотиков