Келес аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 8-51-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 19-137-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 желтоқсанда № 5302 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 43/459-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5238 тіркелген шешіміне сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келес аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 8-51-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4857 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда "Келес келбеті" газетінде және 2019 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Келес ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 33 825 866 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 810 558 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 339 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 037 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 993 932 мың теңге;
2) шығындар – 33 970 946 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 169 814 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 196 950 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -314 894 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 314 894 мың теңге;
қарыздар түсімі – 196 950 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 117 944 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 8-51-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 11 декабря 2019 года № 19-137-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 декабря 2019 года № 5302. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 43/459-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5238, Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 8-51-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4857, опубликованного 9 января 2019 года в газете "Келес келбеті" и 25 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Келесского района на 2019-2021 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 825 866 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 1 810 558 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 339 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16 037 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31 993 932 тысяч тенге;
2) затраты – 33 970 946 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 169 814 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 196 950 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -314 894 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 314 894 тысяч тенге:
поступление займов – 196 950 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 117 944 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Келес аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Келес аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессия төрағасы М. Есиркепов
Аудандық мәслихат хатшысы А. Тотиков
Келес аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
11 желтоқсандағы № 19-137-VI
шешіміне қосымша
Келес аудандық
мәслихатының 2018
24 желтоқсандағы № 8-51-VI
шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

3. Государственному учреждению "Аппарат Келесского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Келесского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата М. Есиркепов
Секретарь районного маслихата А. Тотиков
Приложение к решению
Келесского районного
маслихата от 11 декабря
2019 года № 19-137-VI
Приложение 1 к решению
Келесского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 8-51-VI
Районный бюджет на 2019 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

325 272
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
325 272
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
499 235
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
499 235
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
392 432
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21 312
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
85 491
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8 596 453
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
7 406 888
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7 402 956
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7 402 956
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3 932
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 932
2
Әлеуметтiк көмек
1 107 967
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 107 967
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
653 837
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18 614
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
119 192
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 799
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
64 088
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
161 010
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
79 427
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
81 598
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
81 598
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 940
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

325 272
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
325 272
9
Прочие услуги в области образования
499 235
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
499 235
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
392 432
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21 312
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
85 491
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 596 453
1
Социальное обеспечение
7 406 888
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7 402 956
005
Государственная адресная социальная помощь
7 402 956
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3 932
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 932
2
Социальная помощь
1 107 967
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 107 967
002
Программа занятости
653 837
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18 614
006
Оказание жилищной помощи
5 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
119 192
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 799
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
64 088
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
161 010
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
79 427
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
81 598
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
81 598
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39 940
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат