Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының және Жарма ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 11 ақпандағы № 28 қаулысы және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 27/304-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 ақпанда № 5735 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес, "Знаменка ауылы мен Знаменка ауылдық округін қайта атау жөніндегі ұсыныстарды енгізу туралы" Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 23 шілдедегі № 27/180-VI шешімі және Семей қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 23 шілдедегі № 1363 қаулысы, "Шығыс Қазақстан облысының Жарма ауданының ауыл атауларын өзгерту туралы ұсыныстар енгізу туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қазандағы № 26/227-VI шешімі және Жарма ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 қазандағы № 295 қаулысы негізінде, облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 15 маусымдағы және 2018 жылғы 29 қарашадағы қорытындысын ескере отырып, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының және Жарма ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктері:
Семей қаласы бойынша:
Знаменка ауылдық округінің Знаменка ауылы Көкентау ауылы;
Знаменка ауылдық округі Көкентау ауылдық округі;
Жарма ауданы бойынша:
Қапанбұлақ ауылдық округінің Қызылжұлдыз ауылы Төлеуғали Әбдібеков ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы шешім мен қаулы олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс
әкімі Д. Ахметов
Сессия
төрағасы Е. Нұрбаев
Облыстық мәслихаттың
хатшысы В. Головатюк

О переименовании некоторых административно-территориальных единиц города Семей и Жарминского района Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 11 февраля 2019 года № 28 и решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 февраля 2019 года № 27/304-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 февраля 2019 года № 5735
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании решения маслихата города Семей от 23 июля 2018 года № 27/180-VI и постановления акимата города Семей от 23 июля 2018 года № 1363 "О внесении предложений по переименованию села Знаменка и Знаменского сельского округа", решения Жарминского районного маслихата от 22 октября 2018 года № 26/227-VI и постановления акимата Жарминского района от 16 октября 2018 года № 295 "О внесении предложений по переименованию сел Жарминского района Восточно-Казахстанской области", учитывая заключение областной ономастической комиссии от 15 июня 2018 года и 29 ноября 2018 года акимат Восточно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые административно-территориальные единицы города Семей и Жарминского района Восточно-Казахстанской области:
по городу Семей:
село Знаменка в село Кокентау Знаменского сельского округа;
Знаменский сельский округ в Кокентауский сельский округ;
по Жарминскому району:
село Кызылжулдыз Капанбулакского сельского округа в село Төлеуғали Әбдібекова.
2. Настоящее решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким
области Д. Ахметов
Председатель
сессии Е. Нурбаев
Секретарь областного
маслихата В. Головатюк