2019-2020 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 26 маусымдағы № 209 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 маусымда № 6040 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 122 бұйрығымен бекітілген Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар кадрларды даярлауға, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының дайындық бөлімдеріне, сондай-ақ мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 13418 болып тіркелген) 3-тарауының 21 тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес 2019-2020 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі бекітілсін.
2. Облыстың білім басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

Об утверждении перечня организаций технического и профессионального, послесреднего образования для размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 июня 2019 года № 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 июня 2019 года № 6040.
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 21 главы 3 Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда, на подготовительные отделения высших учебных заведений, а также на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование, утвержденных приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 122 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13418), Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций технического и профессионального, послесреднего образования для размещения государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему постановлению.
2. Управлению образования области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдіктің қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесінің Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің облыс аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің әлеуметтік сала мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам социальной сферы.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі Д. Ахметов
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2019 жылғы "26" маусымдағы
№ 209 қаулысына 1 қосымша
2019-2020 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі (орта буын біліктіліктері бойынша)

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким
Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "26" июня 2019 года № 209
Перечень организаций технического и профессионального, послесреднего образования для размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год (по квалификациям среднего звена)

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 30.09.2019 № 335 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№
Мекеменің атауы
Орын саны
1
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы "М.О. Әуезов атындағы педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
233
2
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
286
3
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы "Құрылыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
60
4
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Мұқан Төлебаев атындағы музыка училищесі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
80
5
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Халық әртістері ағайынды Абдуллиндер атындағы Шығыс Қазақстан өнер училищесі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
75
6
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Бизнес және сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
46
7
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы "Геологиялық барлау колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
195
8
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Білім басқармасы "Электротехника колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
105
9
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Білім басқармасы "Көлік колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
250
10
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Білім басқармасы "Геодезия және картография колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
105
11
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Білім басқармасы "Радиотехника және байланыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
85
12
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Шығыс Қазақстан технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
30
13
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
210
14
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Өскемен медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
220
15
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Өскемен политехникалық колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
72
16
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Риддер аграрлық техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 30.09.2019 № 335 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№
Наименование учреждения
Количество мест
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Педагогический колледж им. М.О. Ауэзова" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
233
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский гуманитарный колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
286
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж строительства" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
60
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Музыкальное училище имени Мукана Тулебаева" управления образования Восточно-Казахстанской области
80
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанское училище искусств имени народных артистов братьев Абдуллиных" управления образования Восточно-Казахстанской области
75
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж бизнеса и сервиса" управления образования Восточно-Казахстанской области
46
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Геологоразведочный колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
195
8
Коммунальное государственное казенное предприятие "Электротехнический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
105
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж транспорта" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
250
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж геодезии и картографии" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
105
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж радиотехники и связи" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
85
12
Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
30
13
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный высший медицинский колледж имени Дуйсенби Калматаева города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
210
14
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Усть-Каменогорский медицинский колледж" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
220
15
Коммунальное государственное казенное предприятие "Усть-Каменогорский политехнический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
72
16
Коммунальное государственное казенное предприятие "Риддерский аграрно-технический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата

109
3
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Білім басқармасы "Электротехника колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
140
4
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Білім басқармасы "Радиотехника және байланыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
70
5
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Рымбек Байсейітов атындағы Семей қаржы-экономикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
45
6
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Индустрия-технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
7
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Шығыс Қазақстан технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
27
8
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
15
9
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Өскемен политехникалық колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
90
10
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Өскемен көпсалалы технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
95
11
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Өскемен қызмет көрсету саласы колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
44
12
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Өскемен құрылыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
145
13
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Риддер аграрлық техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
20
14
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Аягөз қаласының политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
52
15
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Абай колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
16
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Бесқарағай колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30
17
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Бородулиха колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
18
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Серебрянск технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
19
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Глубокое техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
35
20
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Глубокое аграрлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
31
21
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Зайсан технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
22
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Алтай қаласының технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
23
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Алтай ауданынының ауылшаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30
24
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Катонқарағай аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
25
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Күршім колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30
26
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Үржар колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
70
27
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Тарбағатай колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
65
28
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Шемонаиха колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40
29
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Жарма технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
30
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Самар аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
45
31
"Өскемен көп салалы колледжі" мекемесі
44
32
"Құмаш Нұрғалиев атындағы колледж" Мекемесі
50
33
"КВАНСОН" ҚАЗАҚСТАН-КОРЕЙ КОЛЛЕДЖІ" мекеме
52
34
"Өскемен экономика-қаржы колледжі" Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
63
35
"Колледж транспорта и безопасности жизнедеятельности" мемлекеттік емес мекемесі
20
36
"Шығыс Қазақстан технико-экономиялық колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
20
37
"Қайнар "Колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
15
38
"Жақия Шайжүнісов атындағы электронды колледж" жеке меншік мекемесі
20
39
"Қазтұтынуодағы агробизнес және экономика колледжі" мекемесі
35
40
"Жастар" колледжі" мекемесі
25
41
"Семей қаласының технология колледжі" мекемесі
25
42
Колледж "Қызмет көрсету саласы" мекемесі
29
43
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 1 Өскемен колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30
44
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 2 Өскемен колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
54
45
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 3 Өскемен колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
84
46
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 1 Семей колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
72
47
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 2 Семей колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
57
48
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 1 Жарма колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
87
49
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 1 Шемонаиха колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
72
Жиыны

109
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Электротехнический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
140
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж радиотехники и связи" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
70
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Семейский финансово-экономический колледж имени Рымбека Байсеитова" управления образования Восточно-Казахстанской области
45
6
Коммунальное государственное учреждение "Индустриально-технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
50
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
27
8
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный высший медицинский колледж имени Дуйсенби Калматаева города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
15
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Усть-Каменогорский политехнический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
90
10
Коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский многопрофильный технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
95
11
Коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский колледж сферы обслуживания" управления образования Восточно-Казахстанской области
44
12
Коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский колледж строительства" управления образования Восточно-Казахстанской области
145
13
Коммунальное государственное казенное предприятие "Риддерский аграрно-технический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
20
14
Коммунальное государственное казенное предприятие "Политехнический колледж города Аягоз" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
52
15
Коммунальное государственное учреждение "Абайский колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
15
16
Коммунальное государственное учреждение "Бескарагайский колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
30
17
Коммунальное государственное учреждение "Бородулихинский колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
15
18
Коммунальное государственное учреждение "Серебрянский технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
10
19
Коммунальное государственное учреждение "Глубоковский технический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
35
20
Коммунальное государственное учреждение "Глубоковский аграрный колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
31
21
Коммунальное государственное учреждение "Зайсанский технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
25
22
Коммунальное государственное учреждение "Технологический колледж города Алтай" управления образования Восточно-Казахстанской области
75
23
Коммунальное государственное учреждение "Сельскохозяйственный колледж района Алтай" управления образования Восточно-Казахстанской области
30
24
Коммунальное государственное учреждение "Катон-Карагайский аграрно-технический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
25
25
Коммунальное государственное учреждение "Курчумский колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
30
26
Коммунальное государственное учреждение "Урджарский колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
70
27
Коммунальное государственное учреждение "Тарбагатайский колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
65
28
Коммунальное государственное учреждение "Шемонаихинский колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
40
29
Коммунальное государственное учреждение "Жарминский технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
10
30
Коммунальное государственное учреждение "Самарский аграрно-технический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
45
31
Учреждение "Усть-Каменогорский многопрофильный колледж"
44
32
Учреждение "Колледж имени Кумаша Нургалиева"
50
33
Учреждение "КАЗАХСТАНСКО-КОРЕЙСКИЙ КОЛЛЕДЖ "КВАНСОН"
52
34
Товарищество с ограниченной ответственностью "Усть-Каменогорский колледж экономики и финансов"
63
35
Негосударственное учреждение "Колледж транспорта и безопасности жизнедеятельности"
20
36
ТОО "Восточно-Казахстанский технико-экономический колледж"
20
37
Товарищество с ограниченной ответственностью "Высший Колледж "Кайнар"
15
38
Частное учреждение "Электронный колледж имени Жакии Чайжунусова"
20
39
Учреждение "Колледж агробизнеса и экономики Казпотребсоюза"
35
40
Учреждение "Колледж "Жастар"
25
41
Учреждение "Технологический колледж города Семей"
25
42
Учреждение "Колледж сферы обслуживания"
29
43
Коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский колледж № 1" управления образования Восточно-Казахстанской области
30
44
Коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский колледж № 2" управления образования Восточно-Казахстанской области
54
45
Коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский колледж № 3" управления образования Восточно-Казахстанской области
84
46
Коммунальное государственное учреждение "Семейский колледж № 1" управления образования Восточно-Казахстанской области
72
47
Коммунальное государственное учреждение "Семейский колледж № 2" управления образования Восточно-Казахстанской области
57
48
Коммунальное государственное учреждение "Жарминский колледж № 1" управления образования Восточно-Казахстанской области
87
49
Коммунальное государственное учреждение "Шемонаихинский колледж № 1" управления образования Восточно-Казахстанской области
72
Всего

2402
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2019 жылғы "26" маусымдағы
№ 209 қаулысына 3 қосымша
"Мәңгілік ел жастары-индустрияға!" - "Серпін-2050" бағдарламасы бойынша 2019-2020 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 30.09.2019 № 335 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№
Мекеменің атауы
Орын саны
1
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Шығыс Қазақстан ауыл шаруашылық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
15
2
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Өскемен политехникалық колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
15
3
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы "М.О. Әуезов атындағы педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
4
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
30
5
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Білім басқармасы "Көлік колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
20
6
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы "Электротехника колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
15
7
"СЕМЕЙ" Медициналық колледжі" Мекеме
30
8
"Семей" колледжі" мекемесі
35
Жиыны
210
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2019 жылғы "26" маусымдағы
№ 209 қаулысына 4 қосымша
2019-2020 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі (қолданбалы бакалавриат бойынша)
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 30.09.2019 № 335 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№
Мекеменің атауы
Орын саны
1
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
50
2
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Өскемен политехникалық колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
55
Жиыны

2402
Приложение 3 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "26" июня 2019 года № 209
Перечень организаций технического и профессионального, послесреднего образования для размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год по программе "Мәңгілік ел жастары-индустрияға!" - "Серпін-2050"
Сноска. Приложение 3 - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 30.09.2019 № 335 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№
Наименование учреждения
Количество мест
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский сельскохозяйственный колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
15
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Усть-Каменогорский политехнический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
15
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Педагогический колледж им. М.О. Ауэзова" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
50
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский гуманитарный колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
30
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж транспорта" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
20
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Электротехнический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
15
7
Учреждение Медицинский колледж "Семей"
30
8
Учреждение "Колледж "Семей"
35
Всего
210
Приложение 4 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "26" июня 2019 года № 209
Перечень организаций технического и профессионального, послесреднего образования для размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год (по прикладному бакалавриату)
Сноска. Приложение 4 - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 30.09.2019 № 335 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№
Наименование учреждения
Количество мест
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный высший медицинский колледж имени Дуйсенби Калматаева города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
50
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Усть-Каменогорский политехнический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
55
Итого