"Шығыс Қазақстан облысында ортақ су пайдалану ережелерін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 14/156-VI шешіміне толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 33/354-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қыркүйекте № 6173 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 65-бабының 4-тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шығыс Қазақстан облысында ортақ су пайдалану ережелерін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 14/156-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5262 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 2 қарашада жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Шығыс Қазақстан облысында ортақ су пайдалану ережесі:
осы шешімнің қосымшасына сәйкес қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Джангурчинов
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
хатшысы В. Головатюк
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің
сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті
Шығыс Қазақстан облысының
Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің
сапасы мен қауіпсіздігін бақылау
департаментінің басшысының міндетін атқарушы
______________ Н. Құнапьянова
2019 жылғы "___"_______________
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының 2019 жылғы
10 қыркүйектегі № 33/354-VI
шешіміне қосымша
Шығыс Қазақстан облысының аумағында орналасқан су объектілерінде шомылуға тыйым салынған жерлер
№ р/б
Су объектісінің атауы
Координаттары
Ауылдық округ, жақын орналасқан елді мекен
Өскемен қаласы
1
Ертіс өзені, "Колос", "Урал" саяжайлар қоғамдастығы ауданында

О внесении дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 14/156-VI "Об установлении правил общего водопользования в Восточно-Казахстанской области"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 сентября 2019 года № 33/354-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 сентября 2019 года № 6173
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 65 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 14/156-VI "Об установлении правил общего водопользования в Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5262, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 ноября 2017 года) следующее дополнение:
Правила общего водопользования Восточно-Казахстанской области, утвержденные указанным решением:
дополнить приложением согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Р. Джангурчинов
Секретарь
Восточно-Казахстанского областного маслихата В. Головатюк
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
Департамента контроля качества
и безопасности товаров и услуг
Восточно-Казахстанской области
Комитета контроля качества и
безопасности товаров и услуг
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
________________ Н. Кунапьянова
"___" ____________ 2019 год
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 10 сентября 2019 года
№ 33/354-VI
Места на водных объектах, расположенных на территории Восточно-Казахстанской области, где запрещено купание
№ п/п
Наименование водного объекта
Координаты
Сельский округ, ближайший населенный пункт
Город Усть-Каменогорск
1
река Иртыш, в районе дачных обществ "Колос", "Урал"

49059′34.52′′ С; 82032′29.26′′В
8
Бабкина Мельница ауданындағы су айдыны
49059′02.98′′ С; 82039′01.70′′ В
Семей қаласы
1
Солнечная поляна саяжай алабы ауданындағы Ертіс өзені
50028′38.82″С; 8006′59.07″В
Прииртышье лагері
2
Мұрат 1 шұңқыры
50025′50.25″С; 8008′2.52″В
Семей қаласындағы Бобровка мен 35 колония арасындағы Мұрат кенті
3
Мұрат 2 шұңқыры
50026′7.35″С; 8008′5.96″В
Семей қаласындағы Бобровка мен 35 колония арасындағы Мұрат кенті
4
Мұрат саяжай алабы ауданындағы Ертіс өзені
50026′5.53″С; 80010′0.29″В
Мұрат саяжайы
5
Бобровка саяжай алабы ауданындағы Ертіс өзені
50025′53.87″С; 80012′6.45″В
Бобровка саяжай алабы
6
Судеромзавод ауданындағы Ертіс өзені
50027′9.36″С; 80012′41.78″В
Затон ауданы
7
Аквапарк ауданындағы Жаңа көпірден кейінгі Ертіс өзені
50024′53.10″С; 80013′19.48″В
Аквапарк ауданы
8
Аквапарктің сол жағалауы бөлігіндегі Жаңа көпірден кейінгі Ертіс өзені
50024′32.03″С; 80013′18.87″В
Жаңа көпір (сол жағалау)
9
Смычка су тартқысы мен бұрынғы понтон көпірі арасы ауданындағы Ертіс өзені
50023′59.71″С; 80015′2.71″В
Бейбітшілік аралы (Смычка су тартқысы ауданы) 1
10
Смычка су тартқысы мен бұрынғы понтон көпірі арасы ауданындағы Ертіс өзені
50023′51.95″С; 80015′26.66″В
Бейбітшілік аралы (Смычка су тартқысы ауданы) 2
11
Абай көшесіндегі орталық мешіт ауданындағы Ертіс өзені
50023′56.25″С; 80015′49.40″В
Хасановский аралы
12
Тұлпар автобазарынан кейін орналасқан шығыс кенті ауданындағы Ертіс өзені (жеке тұрғын сектор)
50024′8.66″С; 80016′30.85″В
Шығыс кенті (Жібек жолы, Ақжол аудандары)
13
Смычка су тартқысы мен ат-арба көлік көпірі (ескі көпір) арасы ауданындағы Ертіс өзені
50023′39.74″С; 80017′43.60″В
Семипалатинка ағыны
14
Биологиялық орталықтан кейін орналасқан Бейбітшілік аралындағы Ертіс өзені
50023′2.06″С; 80017′56.05″В
Бейбітшілік аралы (биологиялық орталықтан кейін)
15
Шығыс кенті саяжай алабы ауданындағы Ертіс өзені
50023′2.52″С; 80017′58.94″В
Шығыс кенті (саяжайлар)
16
Колхозка өзені
50023′31.68″С; 80028′35.74″В
Озерский аулыдық округінің Озерка ауылы
17
Мелькомбинат ауданындағы понтон көпірінің сол жағалау бөлігіндегі Ертіс өзені.
50023′1.90″С; 80015′20.23″В
Сол жағалау (бұрынғы понтон көпірі ауданы)
Курчатов қаласы
1
Курчатов қаласы әкімдігі ауданындағы Ертіс өзенінің жағалауы
50075′61.42′′С; 78055′14.96′′ В
Курчатов қаласы
2
Курчатов қаласындағы № 1 және № 2 мектептер ауданындағы Ертіс өзенінің жағалауы
50075′12.59′′ С; 78055′56.96′′ В
3
Курчатов қаласындағы саяжай алабы ауданындағы Ертіс өзенінің жағалауы
50073′88.81′′ С; 78056′76.76′′ В
Риддер қаласы
1
Тихая өзені
50032′16.28′′С; 83043′23.30′′В
1 аудандағы бөгеттен төмен орналасқан көпір
2
Үлбі өзені

49059′34.52′′ С; 82032′29.26′′В
8
водоем в районе Бабкиной Мельницы
49059′02.98′′ С; 82039′01.70′′ В
Город Семей
1
река Иртыш, в районе Дачного массива Солнечная поляна
50028′38.82″С; 8006′59.07″В
лагерь Прииртышье
2
котлован Мурат 1
50025′50.25″С; 8008′2.52″В
посҰлок Мурат, города Семей, между Бобровкой и 35 колонией
3
котлован Мурат 2
50026′7.35″С; 8008′5.96″В
поселок Мурат, города Семей, между Бобровкой и 35 колонией
4
река Иртыш в районе дачного массива Мурат
50026′5.53″С; 80010′0.29″В
дача Мурат
5
река Иртыш в районе дачного массива Бобровка
50025′53.87″С; 80012′6.45″В
район дачного массива Бобровка
6
река Иртыш в районе Судеромзавода
50027′9.36″С; 80012′41.78″В
район Затона
7
река Иртыш после Нового моста в районе Аквапарка
50024′53.10″С; 80013′19.48″В
район Аквапарка
8
река Иртыш после Нового моста левобережная часть Аквапарка
50024′32.03″С; 80013′18.87″В
новый мост (левый берег)
9
река Иртыш в районе между Водозабором Смычка и бывшим понтонным мостом
50023′59.71″С; 80015′2.71″В
Бейбітшілік аралы (район водозабора Смычка) 1
10
река Иртыш в районе между Водозабором Смычка и бывшим понтонным мостом
50023′51.95″С; 80015′26.66″В
Бейбітшілік аралы (район водозабора Смычка) 2
11
река Иртыш в районе центральной мечети по улице Абая
50023′56.25″С; 80015′49.40″В
остров Хасановский
12
река Иртыш в районе восточного поселка за авторынком Тулпар (частный жилой сектор)
50024′8.66″С; 80016′30.85″В
Восточный поселок (район Жибек жолы, Акжол)
13
река Иртыш в районе между Водозабором Смычка и автогужевым мостом (старый мост)
50023′39.74″С; 80017′43.60″В
протока Семипалатинка
14
река Иртыш на Бейбітшілік аралы за биологическим центром
50023′2.06″С; 80017′56.05″В
Бейбітшілік аралы (за биологическим центром)
15
река Иртыш в районе дачного массива Восточного поселка
50023′2.52″С; 80017′58.94″В
Восточный поселок (дачи)
16
озеро Колхозка
50023′31.68″С; 80028′35.74″В
село Озерки, Озерского сельского округа
17
река Иртыш левобережная часть понтонного моста, район Мелькомбината.
50023′1.90″С; 80015′20.23″В
левый берег (район бывшего понтонного моста)
Город Курчатов
1
берег реки Иртыш в районе акимата города Курчатов
50075′61. 42′′С; 78055′14.96′′В
город Курчатов
2
берег реки Иртыш в районе школ № 1 и № 2 города Курчатов
50075′12.59′′С; 78055′56.96′′В
3
берег реки Иртыш в районе дачного кооператива города Курчатов
50073′88.81′′С; 78056′76, 76′′В
Город Риддер
1
река Тихая
50032′16.28′′С; 83043′23.30′′В
мост ниже плотины 1 района
2
река Ульба

50025′89.87′′С; 83031′82.50′′В
Ульбастройдағы көпір ауданы
3
Быструха өзені
50025′32.81′′С; 83052′27.90′′В
Алтайская, Филиповская көшелері ауданы
4
Үлбі өзені
50025′87.53′′С; 83029′06.51′′В
Ульбастрой ауылы ауданы
5
Быструха өзені
50020′8.5′′С; 8300′0.78′′В
Лесопильная көшесіндегі көпір, Гавань ауданы
6
Үлбі өзені
50025′86.17′′С; 83028′73.28′′В
Ульбастрой ауылындағы теміржол көпірі ауданы
7
Быструха өзені
50020′8.3′′С; 83000′7.6′′В
Быструха және Журавлиха өзендерінің қосылған жері
8
Шаравка өзені
50035′65.11′′С; 83048′03.20′′В
Гравиемойки ауданы
Абай ауданы
1
"Қарашоқы" өзені
49084′09.42″С; 79079′25.23″В
Кеңгірбай ауылдық округі
2
"Оспан көл"
49017′55.95″С; 79028′65.10″В
Кеңгірбай ауылдық округі
Алтай ауданы
1
бұрынғы Зырян кенішіндегі карьер
49043′50.52′′С; 84017′32.26′′В
Алтай қаласы
2
Мәдениет сарайы ауданындағы су қоймасы
49042′52.44′′С; 84015′59.67′′ В
Алтай қаласындағы Жаңа-Бұқтырма кенті
3
Алтай қаласының оңтүстік жағы бөлігіндегі саяжай ауданындағы шұңқыр
49044′13.08′′С; 84013′38.58′′В
Алтай қаласы
4
Березовка өзені
49037′11.56′′С; 84020′51.30′′В
Соловьевский ауылдық округі
5
Бұқтырма көпірі ауданындағы Бұқтырма өзені
49048′12.92′′С; 84015′46.25′′В
Малеевский ауылдық округі
6
Путинцево ауылы ауданындағы Хамир өзені
49048′12.56′′С; 84009′30.46′′В
Малеевский ауылдық округі
7
Быково ауылы аумағындағы Бұқтырма өзені
49043′59.89′′С; 84033′46.12′′ В
Малеевский ауылдық округі
8
Бұқтырма өзені
49045′57.82′′С; 84001′09.21′′В
Тұрғұсын ауылдық округі
9
Крестовка және Бұқтырма өзендері
49044′53.18′′С; 84002′59.05′′В
Чапаевский ауылдық округі
10
Копань тоғаны
49037′44.70′′С; 83038′37.47′′В
Октябрский кенті
11
Теміржол көпірі ауданындағы Бұқтырма өзені
49048′12.66′′С; 84015′48, 63′′ В
Парыгинский ауылдық округі
12
Теміржол көпірі аудандағы Тұрғұсын өзені
49048′ 16.58′′С; 84009′41.79′′В
Парыгинский ауылдық округі
13
"Саулет LTD" ЖШС карьері ауданындағы Парыгин ауылынан 1 км ары орналасқан шұңқыр
49047′20.59′′С; 84006′14.99′′В
Парыгинский ауылдық округі
Бородулиха ауданы
1
"Нұрсұлтан" демалыс орны
50040’35.28” C; 810 08’0.06” В
Шүлбі су қоймасының оң жағалауы, Жерновский ауылдық округі
2
"Жанай" демалыс орны
50040’45.11” C; 81007’58.81” B
Шүлбі су қоймасының оң жағалауы, Жерновский ауылдық округі
Зайсан ауданы
1
Үйдене су қоймасы
47036′74.86′′С; 84077′79.27′′В
Зайсан қаласы
2
Кіші бөгет
47045′55.68′′С; 84087′24.78′′В
Зайсан қаласы
3
Кіші бөгет
47046′49.86′′С, 84078′41.09′′В
Кеңсай ауылдық округі
Катонқарағай ауданы
1
Бұқтырма су қоймасының жағалауы
490 12′19.79″ С; 84020′20.09″В
Приморское ауылы
2
Бұқтырма су қоймасының жағалауы
49005′22.38″ С; 84011′54.45″В
Свинчатка ауылы
Көкпекті ауданы
1
Новостройка ауылы ауданындағы Бұқтырма өзені

50025′89.87′′С; 83031′82.50′′В
район моста на Ульбастрой
3
река Быструха
50025′32.81′′С, 83052′27.90′′В
район на улицах Алтайская, Филиповская
4
река Ульба
50025′87.53′′С, 83029′06.51′′В
район села Ульбастрой.
5
река Быструха
50020′8.5′′С; 8300′0.78′′В
район Гавани, мост – улицы Лесопильная
6
река Ульба
50025′86.17′′С; 83028′73.28′′В
район железнодорожного моста села Ульбастрой
7
река Быструха
50020′8.3′′С; 83000′7.6′′В
на слиянии двух рек Быструха и Журавлиха
8
река Шаравка
50035′65.11′′С; 83048′03.20′′В
район Гравиемойки
Абайский район
1
река "Карашокы"
49084′09.42″С; 79079′25.23″В
Кенгырбайский сельский округ
2
"Оспан көл"
49017′55.95″С; 79028′65.10″В
Кенгырбайский сельский округ
Район Алтай
1
карьер бывшего Зыряновского рудника
49043′50.52′′С; 84017′32.26′′В
город Алтай
2
водоем в районе Дворца Культуры
49042′52.44′′С; 84015′59.67′′ В
поселок Новая-Бухтарма город Алтай
3
котлован в районе дач в южной части города Алтай
49044′13.08′′С; 84013′38.58′′В
город Алтай
4
река Березовка
49037′11.56′′С; 84020′51.30′′В
Соловьевский сельский округ
5
река Бухтарма в районе Бухтарминского моста
49048′12.92′′С; 84015′46.25′′В
Малеевский сельский округ
6
река Хамир в районе селе Путинцево
49048′12.56′′С; 84009′30, 46′′В
Малеевский сельский округ
7
река Бухтарма в районе селе Быково
49043′59.89′′С; 84033′46.12′′ В
Малеевский сельский округ
8
река Бухтарма
49045′57.82′′С; 84001′09.21′′В
Тургусунский сельский округ
9
реки Крестовка и Бухтарма
49044′53.18′′С; 84002′59.05′′В
Чапаевский сельский округ
10
пруд Копань
49037′44.70′′С; 83038′37.47′′В
поселек Октябрский
11
река Бухтарма в районе Железнодорожного моста
49048′12.66′′С; 84015′48.63′′ В
Парыгинский сельский округ
12
река Тургусун в районе Железнодорожного моста
49048′ 16.58′′С; 84009′41.79′′В
Парыгинский сельский округ
13
котлован в 1 км от села Парыгина, в районе карьера ТОО "Саулет LTD"
49047′20.59′′С; 84006′14.99′′В
Парыгинский cельский округ
Бородулихинский район
1
база отдыха "Нурсултан"
50040′35.28′′С; 810 08′0.06′′В
Жерновский сельский округ, Правое Побережье Шульбинского водохранилища
2
база отдыха "Жанай"
50040′45.11′′С; 81007′58.81′′B
Жерновский сельский округ, Правое Побережье Шульбинского водохранилища
Зайсанский район
1
водохранилище Уйдене
47036′74.86′′С; 84077′79.27′′В
город Зайсан
2
маленькая плотина
47045′55.68′′С; 84087′24.78′′В
город Зайсан
3
маленькая плотина
47046′49.86′′С; 84078′41.09′′В
Кенсайский сельский округ
Катон-Карагайский район
1
прибережье Бухтарминского водохранилища
490 12′19.79″ С; 84020′20.09″В
село Приморское
2
прибережье Бухтарминского водохранилища
49005′22.38″ С; 84011′54.45″В
село Свинчатка
Кокпектинский район
1
река Бухтарма в районе села Новостройка

49006′32.34′′С; 84002′34.78′′В
Сарыбел ауылдық округі
2
Московка ауылы ауданындағы Бұқтырма өзені
48056′00.12′′С; 830 09′47.05′′В
Мариногорский ауылдық округі
Күршім ауданы
1
Күршім өзені
48058′54.26′′С; 83066′00.48′′В
Күршім ауылы
2
Қара Ертіс өзені
47099′60.19′′С; 85020′83.73′′В
Боран ауылы
3
Бұқтырма су қоймасы
48063′53.75′′С; 83051′50.48′′В
Құйған ауылы
4
Зайсан көлі
48021′61.31′′С; 83070′51.61′′В
Ақсуат ауылы

49006′32.34′′С; 84002′34.78′′В
Сарыбелский сельский округ
2
река Бухтарма в районе села Московка
48056′00.12′′С; 830 09′47.05′′В
Мариногорский сельский округ
Курчумский район
1
река Курчум
48.58′54.26′′С; 83.66′00.48′′В
село Курчум
2
река Кара Ертис
47.99′60.19′′С; 85.20′83.73′′В
село Боран
3
водохранилище Бухтарма
48.63′53.75′′С; 83.51′50.48′′В
село Куйган
4
озеро Зайсан
48.21′61.31′′С; 83.70′51.61′′В
село Аксуат