"Семей қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 22 маусымдағы № 1135 "Семей қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық тұрақты автомобиль тасымалдарының маршрут желісі туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 18 шілдедегі № 1269 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 тамызда № 6098 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26 - бабына сәйкес, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Семей қаласы әкімдігінің "Семей қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық тұрақты автомобиль тасымалдарының маршрут желісі туралы" 2018 жылғы 22 маусымдағы № 1135 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-2-183 тіркелген, Қазақстан Республикасының құқықтық нормативтік актілерінің электрондық бақылау банкінде электронды түрде 2018 жылғы 18 шілдеде, "Семей таңы", "Вести Семей" газеттерінде 2018 жылғы 27 шілдеде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес мынадай редакцияда жазылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) аймақтық әділет органында осы қаулыны мемлекеттік тіркеуді;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін қағаз және электрондық нұсқада қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының заң шығару және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнында ресми түрде жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкісіне енгізу үшін жіберуді;
3) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін ресми жариялауға Семей қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына жіберуді;
4) осы қаулы ресми түрде жарияланған соң Семей қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 22 июня 2018 года № 1135 "О маршрутной сети регулярных городских автомобильных перевозок пассажиров и багажа на территории города Семей"
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 18 июля 2019 года № 1269. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 августа 2019 года № 6098
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Семей от 22 июня 2018 года № 1135 "О маршрутной сети регулярных городских автомобильных перевозок пассажиров и багажа на территории города Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-2-183, опубликовано в электронном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 июля 2018 года, в газетах "Семей таңы", "Вести Семей" 27 июля 2018 года) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Семей Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Семей;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Семей после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления акимата возложить на заместителя акима города по вопросам жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі Е. Сәлімов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Министрлігі Шығыс Қазақстан облысы
полиция департаменті Семей қаласының
полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
бастығы Д. Қазақпаев
"__"_______________ 2019 жыл
Семей қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "18" шілдедегі
№ 1269 қаулысымен бекітілген
Семей қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "22" маусымдағы
№ 1135 қаулысымен бекітілген
Семей қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық тұрақты автомобиль тасымалдарының маршрут желісі
р/с №
Маршрут №
Бастапқы және соңғы аялдамалары көрсетілген маршруттың атауы
Тура бағыттағы қозғалыс маршруты
Кері бағыттағы қозғалыс маршруты
Ескерту
Автобус маршруттары
1.
1
"Сауда логистикалық орталық "Солтүстік" - "Ет комбинаты"
Энергетик шағын ауданы, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Сеченов көшесі, Жолдыбай Дастенов көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Шәкәрім даңғылы, Әріп Тәңірбергенов көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы
Мұхтар Әуезов даңғылы, Әріп Тәңірбергенов көшесі, Шәкәрім даңғылы, Қабанбай батыр көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, Жолдыбай Дастенов көшесі, Сеченов көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Энергетик шағын ауданы
2.
2
"Бақылау кордоны" - "Шығыс кенті"
Олег Аюченко көшесі, Целинная көшесі, Железняков көшесі, 8 Линия көшесі, Айғыз Көшкінбаева көшесі, 14Линия көшесі, Декоративтік көшесі, 16Линия көшесі, Усть-Каменогорская көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Ташбек Құтжанов көшесі, Шугаев көшесі, Ак Сәтбаев көшесі
Ак Сәтбаев көшесі, Шугаев көшесі, Ташбек Құтжанов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Усть-Каменогорская көшесі, Олег Аюченко көшесі, Целинная көшесі, Железняков көшесі, 8 Линия көшесі, Айғыз Көшкінбаева көшесі, 14Линия көшесі,16 Линия көшесі, Усть-Каменогорская көшесі
3.
3
"Ет комбинаты" - "Тері зауыты"
Мұхтар Әуезов даңғылы, Болат Тұрлыханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Мыржақып Дулатов көшесі, Мамай Батыр көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Ташбек Құтжанов көшесі, Шугаев көшесі, Ак Сәтбаев көшесі
Ак Сәтбаев көшесі, Шугаев көшесі, Ташбек Құтжанов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Ғалым Елемесов көшесі, Мыржақып Дулатов көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы
4.
4
"Қарағайлы шағын ауданы (Назарбаев зияткерлік мектебі)" - "Авиаторлар қалашығы"
Қарағайлы шағын ауданы, Семей-Павлодар тас жолы, Шугаев көшесі, Жангильдин көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Шәкәрім даңғылы, Абай Құнанбаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Селевин көшесі, Юность көшесі, Аэропорттық көшесі
Аэропорттық көшесі, Юность көшесі, Селевин көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Болат Тұрлыханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Шәкәрім даңғылы, Қабанбай батыр көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Ташбек Қабылбаев көшесі, Жангильдин көшесі, Шугаев көшесі, Семей-Павлодар тас жолы, Қарағайлы ықшамауданы
5.
5
"Теміржол вокзалы" - "Энергетик шағын ауданы"
Энергетик шағын ауданы, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Сеченов көшесі, Жолдыбай Дастенов көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Мағжан Жұмабаев көшесі, Әсет Найманбаев көшесі, Николай Морозов көшесі, Севастопольская көшесі
Севастопольская көшесі, Николай Морозов көшесі, Әсет Найманбаев көшесі, Мағжан Жұмабаев көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, Жолдыбай Дастенов көшесі, Сеченов көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Энергетик шағын аудан
6.
6
"Степной кенті" - "Холодный Ключ кенті"
Степной кенті көшесі, Би Боранбай көшесі, Глинки көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Краснознаменная көшесі, Кирпичный завод көшесі, Марат Лебаев көшесі, Холодный ключ кенті көшесі
Холодный ключ кенті көшесі, Марат Лебаев көшесі, Кирпичный Завод көшесі, Краснознаменная көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Глинки көшесі, Би Боранбай көшесі, Степной кенті көшесі
7.
7
"Химиялық комбинат" - "Сауда логистикалық орталық "Солтүстік"
Ак Сәтбаев көшесі, Жангильдин көшесі, Шугаев көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, Жолдыбай Дастенов көшесі, Сеченов көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Энергетик шағын ауданы
Энергетик шағын ауданы, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Сеченов көшесі, Жолдыбай Дастенов көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, Шугаев көшесі, Жангильдин көшесі, Ак Сәтбаев көшесі
8.
8
"Пристань" - "Ұшақтар кенті" (№ 49 орта мектеп)
Подгорная көшесі, Пристанская көшесі, Ак Сәтбаев көшесі, Шугаев көшесі, Ташбек Құтжанов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Шәкәрім даңғылы, Абай Құнанбаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Селевин көшесі, Рыкова көшесі, Шаймарден Тоғжігітов көшесі, Сергей Суворкин көшесі, Волгоградский көшесі
Волгоградский көшесі, Селевин көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Болат Тұрлыханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Шәкәрім даңғылы, Қабанбай батыр көшесі, Ташбек Құтжанов көшесі, Шугаев көшесі, Ак Сәтбаев көшесі, Пристанская көшесі, Подгорная көшесі
9.
9
"Мұрат саяжайлары" - "Туберкулез диспансері"
Мұрат алабы, Центральная Бобровка кенті көшесі, Бобровка кенті көшесі, Би Боранбай көшесі, Докучаев көшесі, Глинки көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Жүсіпбек Аймауытов көшесі, Чехов көшесі, Севастопольская көшесі, Мичурин көшесі, 3 Орам көшесі, Грязнов көшесі, Кордонная көшесі, Мичурин көшесі, Ғалиасқар Тоқтабаев көшесі
Ғалиасқар Тоқтабаев көшесі, Мичурин көшесі, 3 Орам көшесі, Грязнов көшесі, Кордонная көшесі, Мичурин көшесі, Севастопольская көшесі Чехов көшесі, Жүсіпбек Аймауытов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Глинки көшесі, Докучаев көшесі, Би Боранбай көшесі, Бобровка кенті көшесі, Центральная Бобровка кенті көшесі, Мұрат алабы
10.
10.
"Теміржол вокзалы" - "Әуежай"
Севастопольская көшесі, Шәкерім даңғылы, Жүсіпбек Аймауытов көшесі, Чайковского көшесі, Чехов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Шәкерім даңғылы, Абай Құнанбаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Селевин көшесі, Волгоградский көшесі, Аэропорт аймағы көшесі
Аэропорт аймағы көшесі, Волгоградский көшесі, Селевин көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Болат Тұрлыханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Шәкерім даңғылы Қабанбай батыр көшесі, Жүсіпбек Аймауытов көшесі, Шәкерім даңғылы, Севастопольская көшесі
11.
11
"Теміржол вокзалы" - "Авиаторлар қалашығы"
Севастопольская көшесі, Шәкәрім даңғылы, Абай Құнанбаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Кешірім Бозтаев көшесі, Юность көшесі, Аэропорттық көшесі
Аэропорттық көшесі, Юность көшесі, Кешірім Бозтаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Шәкәрім даңғылы, Севастопольская көшесі
12.
12
"Туберкулез диспансері" - "Авиаторлар қалашығы"
Ғалиасқар Тоқтабаев көшесі, Мичурин көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Сеченов көшесі, Жолдыбай Дастенов көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Селевин көшесі, Юность көшесі, Аэропорттық көшесі
Аэропорттық көшесі, Юность көшесі, Селевин көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Болат Тұрлыханов көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, Жолдыбай Дастенов көшесі, Сеченов көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Мичурин көшесі, Ғалиасқар Тоқтабаев көшесі
13.
13
"Теміржол вокзалы" - "Холодный Ключ кенті"
Холодный ключ кенті көшесі, Марат Лебаев көшесі, Кирпичный Завод көшесі, Краснознаменная көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Болат Тұрлыханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Шәкәрім даңғылы Севастопольская көшесі
Севастопольская көшесі Шәкәрім даңғылы, Абай Құнанбаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Краснознаменная көшесі, Кирпичный Завод көшесі, Марат Лебаев көшесі, Холодный ключ кенті көшесі
14.
14
"Степной кенті" - "Құс фабрикасы ауданы"
Степной кенті көшесі Би Боранбай көшесі, Глинки көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Шәкәрім даңғылы, Севастопольская көшесі Мичурин көшесі, Желтоқсаншылар көшесі, Красина көшесі, Шымкент көшесі, Лесная көшесі, Пржевальский көшесі, Фабричный тұйық көшесі
Фабричный тұйық көшесі, Пржевальский көшесі, Лесная көшесі, Шымкент көшесі, Красина көшесі, Желтоқсаншылар көшесі, Мичурин көшесі, Севастопольская көшесі, Шәкәрім даңғылы, Абай Құнанбаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Глинки көшесі, Би Боранбай көшесі, Степной кенті көшесі
15.
15
"Авиаторлар қалашығы" - "Бобровка саяжайлары"
Аэропорттық көшесі, Юность көшесі, Волгоградский көшесі, Селевин көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Глинки көшесі, Би Боранбай көшесі, Бобровка кенті көшесі, Бобровка алабы
Бобровка алабы, Бобровка кенті көшесі, Би Боранбай көшесі, Глинки көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Селевин көшесі, Волгоградский көшесі, Юность көшесі, Аэропорттық көшесі
16.
16
"Цемент зауыты" - "Құрлысшы" шипажайы"
Глинки көшесі, Тұрар Рысқұлов көшесі, Физкультурная көшесі, Глинки көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Шәкәрім даңғылы, Қабанбай батыр көшесі, Ташбек Құтжанов көшесі, Шугаев көшесі, Ак Сәтбаев көшесі, Мирный кенті көшесі, Контрольный тұйық көшесі
Контрольный тұйық көшесі, Мирный кенті көшесі, Ак Сәтбаев көшесі, Шугаев көшесі, Ташбек Құтжанов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Шәкәрім даңғылы, Абай Құнанбаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Глинки көшесі, Физкультурная көшесі, Тұрар Рысқұлов көшесі, Глинки көшесі
17.
18
"Жансая базары" - "Бобровка саяжайлары"
Мыржақып Дулатов көшесі, Ғалым Елемесов көшесі, Гагарин көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Глинки көшесі, Докучаев көшесі, Би Боранбай көшесі, Щорс көшесі, Центральная Бобровка кенті көшесі, Бобровка кенті көшесі, Бобровка алабы
Бобровка алабы, Бобровка кенті көшесі, Центральная Бобровка кенті көшесі, Щорс көшесі, Би Боранбай көшесі, Докучаев көшесі, Глинки көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Гагарин көшесі, Ғалым Елемесов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Мыржақып Дулатов көшесі
18.
20
"Керамзит зауыты" - "Жаңа" дүкені"
Карьерная көшесі, Восход кенті көшесі, Водный кенті көшесі, Усть-Каменогорская көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Селевин көшесі, Титова көшесі, Краснознаменная көшесі, Кирпичный завод көшесі, Марат Лебаев көшесі
Марат Лебаев көшесі, Кирпичный завод көшесі, Краснознаменная көшесі, Титова көшесі, Селевин көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Болат Тұрлыханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Усть-Каменогорская көшесі, Водный кенті көшесі, Восход кенті көшесі, Карьерная көшесі
19.
21
"Западный кенті(колония)" - "Ұшақтар шағын ауданы"
Стальский көшесі, Щорса көшесі, Би Боранбай көшесі, Глинки көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Селевин көшесі, Рыкова көшесі, Автодорожная көшесі, Райымжан Марсеков көшесі, Сергей Суворкин көшесі, Раздольная көшесі, Волгоградский көшесі
Волгоградский көшесі, Селевин көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Глинки көшесі, Би Боранбай көшесі, Щорс көшесі, Стальский көшесі
20.
22
"Химиялық комбинат" - "РСУ"
Ак Сәтбаев көшесі, Жангильдин көшесі, пос. Силикатный көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Шәкәрім даңғылы, Севастопольская көшесі Мичурин көшесі, Туристическая көшесі, 6 Омская көшесі, Туристическая көшесі
Туристическая көшесі, 6 Омская көшесі, Туристическая көшесі, Мичурин көшесі, Севастопольская көшесі, Шәкәрім даңғылы, Қабанбай батыр көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, пос.Силикатный көшесі, Жангильдин көшесі, Ак Сәтбаев көшесі
21.
24
"Құсфабрикасы кенті" - "Жедел медициналық жәрдем ауруханасы"
Березовский кенті көшесі, Пржевальский көшесі, Зәкария Белібаев көшесі, Қажымұқан көшесі, Терешкова көшесі, Чайковского көшесі, Бауыржан Момышұлы көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Сеченов көшесі Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Энергетик шағын ауданы, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Мичурин көшесі
Мичурин көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Энергетик шағын ауданы Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Сеченов көшесі, Жолдыбай Дастенов көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Бауыржан Момышұлы көшесі, Чайковского көшесі, Терешкова көшесі, Қажымұқан көшесі, Зәкария Белібаев көшесі, Пржевальский көшесі, Березовский кенті көшесі
22.
25
"Авиаторлар қалашығы" - "Теміржол вокзалы"
Аэропорттық көшесі, Юность көшесі, Волгоградский көшесі, Рыкова көшесі, Тұрар Рысқұлов көшесі, Спартак көшесі, Глинки көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Шәкәрім даңғылы, Севастопольская көшесі
Севастопольская көшесі, Шәкәрім даңғылы, Қабанбай батыр көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Глинки көшесі, Спартак көшесі, Тұрар Рысқұлов көшесі, Рыкова көшесі, Юность көшесі, Аэропорттық көшесі
23.
26
"Авиаторлар қалашығы" - "Әскери бөлімше"
Аэропорттық көшесі, Юность көшесі, Селевин көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Глинки көшесі, Спартак көшесі, Тұрар Рысқұлов көшесі, Знаменская көшесі, Знаменская трасса 4 км көшесі
Знаменская трасса 4 км көшесі, Знаменская көшесі, Тұрар Рысқұлов көшесі, Спартак көшесі, Глинки көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Селевин көшесі, Юность көшесі, Аэропорттық көшесі
24.
27
"Мұрат кенті" ("Солнечная долина алабы") - "Ет комбинаты"
Солнечная долина алабы, Мұрат алабы, Би Боранбай көшесі, Глинки көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы
Мұхтар Әуезов даңғылы, Глинки көшесі, Би Боранбай көшесі, Мұрат алабы, Солнечная долина алабы

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей Е. Салимов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Управление полиции города Семей
департамента полиции Восточно-Казахстанской
области Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" Д. Казакпаев
"__"_______________ 2019 года
Приложение к постановлению
акимата города Семей
от "18" июля 2019 года № 1269
Приложение к постановлению
акимата города Семей
от "22" июня 2018 года № 1135
Маршрутная сеть регулярных городских автомобильных перевозок пассажиров и багажа
№№п/п
№ маршру
та
Наименование маршрута с указанием начальной и конечной остановки
Маршрут движения в прямом направлении
Маршрут движения в обратном направлении
Примечание
Автобусные маршруты
1.
1
"Торгово-логистический центр "Северный" - "Мясокомбинат"
микрорайон Энергетик, улица Шоже Каржаубайулы, улица Сеченова, улица Жолдыбая Дастенова, улица Шыракбека Кабылбаева, улица Шоже Каржаубайулы, улица Кабанбай батыра, проспект Шакарима, улица Арипа Танирбергенова, проспект Мухтара Ауэзова
проспект Мухтара Ауэзова, улица Арипа Танирбергенова, проспект Шакарима, улица Кабанбай батыра, улица Шоже Каржаубайулы, улица Шыракбека Кабылбаева, улица Жолдыбая Дастенова, улица Сеченова, улица Шоже Каржаубайулы, микрорайон Энергетик
2.
2
"Контрольный переулок" - "поселок Восточный"
улица Олега Аюченко, улица Целинная, улица Железнякова, улица 8 Линия, улица Айгыз Кошкинбаевой, улица 14 Линия, улица Декоративная, улица 16 Линия, улица Усть-Каменогорская, улица Абая Кунанбаева, улица Кайым Мухамедханова, улица Кабанбай батыра, улица Ташбека Кутжанова, улица Шугаева, улица Ак Сатпаева
улица Ак Сатпаева, улица Шугаева, улица Ташбека Кутжанова, улица Кабанбай батыра, улица Кайым Мухамедханова, улица Абая Кунанбаева, улица Усть-Каменогорская, улица Олега Аюченко, улица Целинная, улица Железнякова, улица 8 Линия, улица Айгыз Кошкинбаевой, улица 14 Линия, улица 16 Линия, улица Усть-Каменогорская
3.
3
"Мясокомбинат" - "Кожзавод"
проспект Мухтара Ауэзова, улица Болата Турлыханова, улица Абая Кунанбаева, улица Кайым Мухамедханова, улица Миржакип Дулатова, улица Мамай батыра, улица Кабанбай батыра, улица Ташбека Кутжанова, улица Шугаева, улица Ак Сатпаева
улица Ак Сатпаева, улица Шугаева, улица Ташбека Кутжанова, улица Кабанбай батыра, улица Галима Елемесова, улица Миржакип Дулатова, улица Кайым Мухамедханова, улица Абая Кунанбаева, улица Болата Турлыханова, проспект Мухтара Ауэзова
4.
4
"микрорайон Карагайлы (Назарбаев интеллектуальная школа)" – "городок Авиаторов"
микрорайон Карагайлы, Семей-Павлодар трасса, улица Шугаева, улица Джангильдина, улица Шыракбека Кабылбаева, улица Шоже Каржаубайулы, улица Кабанбай батыра, проспект Шакарима, улица Абая Кунанбаева, улица Болата Турлыханова, проспект Мухтара Ауэзова, улица Селевина, улица Юность, улица Аэропортовская
улица Аэропортовская, улица Юность, улица Селевина, проспект Мухтара Ауэзова, улица Болата Турлыханова, улица Абая Кунанбаева, проспект Шакарима, улица Кабанбай батыра, улица Шоже Каржаубайулы, улица Шыракбека Кабылбаева, улица Джангильдина, улица Шугаева, Семей-Павлодар трасса, микрорайон Карагайлы
5.
5
"Железнодорожный вокзал" - "микрорайон Энергетик"
микрорайон Энергетик, улица Шоже Каржаубайулы, улица Сеченова, улица Жолдыбая Дастенова, улица Шыракбека Кабылбаева, улица Шоже Каржаубайулы, улица Кабанбай батыра, улица Кайым Мухамедханова, улица Абая Кунанбаева, улица Магжана Жумабаева, улица Асета Найманбаева, улица Николая Морозова, улица Севастопольская
улица Севастопольская, улица Николая Морозова, улица Асета Найманбаева, улица Магжана Жумабаева, улица Абая Кунанбаева, улица Кайым Мухамедханова, улица Кабанбай Батыра, улица Шоже Каржаубайулы, улица Шыракбека Кабылбаева, улица Жолдыбая Дастенова, улица Сеченова, улица Шоже Каржаубайулы, микрорайон Энергетик.
6.
6
"поселок Степной" - "поселок Холодный ключ"
улица поселок Степной, улица Би Боранбая, улица Глинки, проспект Мухтара Ауэзова, улица Краснознаменная, улица Кирпичный завод, улица Марата Лебаева, улица поселок Холодный ключ
улица поселок Холодный ключ, улица Марата Лебаева, улица Кирпичный завод, улица Краснознаменная, проспект Мухтара Ауэзова, улица Глинки, улица Би Боранбая, улица поселок Степной
7.
7
"Химический комбинат" - "Торгово-логистический центр "Северный"
улица Ак Сатпаева, улица Джангильдина, улица Шугаева, улица Шыракбека Кабылбаева, улица Жолдыбая Дастенова, улица Сеченова, улица Шоже Каржаубайулы, микрорайон Энергетик
микрорайон Энергетик, улица Шоже Каржаубайулы, улица Сеченова, улица Жолдыбая Дастенова, улица Шыракбека Кабылбаева, улица Шугаева, улица Джангильдина, улица Ак Сатпаева
8.
8
"Пристань" - "поселок Ушактар" (средняя школа №49)
улица Подгорная, улица Пристанская, улица Ак Сатпаева, улица Шугаева, улица Ташбека Кутжанова, улица Кабанбай батыра, проспект Шакарима, улица Абая Кунанбаева, улица Болата Турлыханова, проспект Мухтара Ауэзова, улица Селевина, улица Рыкова, улица Шаймардена Тогжигитова, улица Сергея Суворкина, улица Волгоградская
улица Волгоградская, улица Селевина, проспект Мухтара Ауэзова, улица Болата Турлыханова, улица Абая Кунанбаева, проспект Шакарима, улица Кабанбай батыра, улица Ташбека Кутжанова, улица Шугаева, улица Ак Сатпаева, улица Пристанская, улица Подгорная
9.
9
"Дачи Мурат" - "Туберкулезный диспансер"
массив Мурат, улица Центральная поселок Бобровка, поселок Бобровка улица, улица Би Боранбая, улица Докучаева, улица Глинки, улица Болата Турлыханова, улица Абая Кунанбаева, улица Кайым Мухамедханова, улица Кабанбай батыра, улица Жусупбека Аймаутова, улица Чехова, улица Севастопольская, улица Мичурина, улица 3 Проезд, улица Грязнова, улица Кордонная, улица Мичурина, улица Галиаскара Туктабаева
улица Галиаскара Туктабаева, улица Мичурина, улица 3 Проезд, улица Грязнова, улица Кордонная, улица Мичурина, улица Севастопольская, улица Чехова, улица Жусупбека Аймаутова, улица Кабанбай батыра, улица Кайым Мухамедханова, улица Абая Кунанбаева, улица Болата Турлыханова, улица Глинки, улица Докучаева, улица Би Боранбая, поселок Бобровка улица, улица Центральная поселок Бобровка, массив Мурат
10.
10
"Аэропорт" - "Железнодорожный вокзал"
улица Севастопольская, проспект Шакарима, улица Жусупбека Аймауытова, улица Чайковского, улица Чехова, улица Кабанбай батыра, проспект Шакарима, улица Абая Кунанбаева, улица Болата Турлыханова, проспект Мухтара Ауэзова, улица Селевина, улица Волгоградская, улица территория аэропорта
улица территория аэропорта, улица Волгоградская, улица Селевина, проспект Мухтара Ауэзова, улица Болата Турлыханова, улица Абая Кунанбаева, проспект Шакарима, улица Кабанбай батыра, улица Жусупбека Аймауытова, проспект Шакарима, улица Севастопольская
11.
11
Железнодорожный вокзал" - "городок Авиаторов"
улица Севастопольская, проспект Шакарима, улица Абая Кунанбаева, улица Болата Турлыханова, улица Кешрима Бозтаева, улица Юность, улица Аэропортовская
улица Аэропортовская, улица Юность, улица Кешрима Бозтаева, улица Болата Турлыханова, улица Абая Кунанбаева, проспект Шакарима, улица Севастопольская
12.
12
"Туберкулезный диспансер" - "городок Авиаторов"
улица Галиаскара Туктабаева, улица Мичурина, улица Шоже Каржаубайулы, улица Сеченова, улица Жолдыбая Дастенова, улица Шыракбека Кабылбаева, улица Шоже Каржаубайулы, улица Болата Турлыханова, проспект Мухтара Ауэзова, улица Селевина, улица Юность, улица Аэропортовская
улица Аэропортовская, улица Юность, улица Селевина, проспект Мухтара Ауэзова, улица Болата Турлыханова, улица Шоже Каржаубайулы, улица Шыракбека Кабылбаева, улица Жолдыбая Дастенова, улица Сеченова, улица Шоже Каржаубайулы, улица Мичурина, улица Галиаскара Туктабаева
13.
13
"Железнодорожный вокзал" - "поселок Холодный ключ"
улица поселок Холодный ключ, улица Марата Лебаева, улица Кирпичный завод, улица Краснознаменная, проспект Мухтара Ауэзова, улица Болата Турлыханова, улица Абая Кунанбаева, проспект Шакарима, улица Севастопольская
улица Севастопольская, проспект Шакарима, улица Абая Кунанбаева, улица Болата Турлыханова, проспект Мухтара Ауэзова, улица Краснознаменная, улица Кирпичный завод, улица Марата Лебаева, улица поселок Холодный ключ
14.
14
"поселок Степной" - "поселок Птицефабрика"
улица поселок Степной, улица Би Боранбая, улица Глинки, улица Болата Турлыханова, улица Абая Кунанбаева, проспект Шакарима, улица Севастопольская, улица Мичурина, улица Декабристов, улица Красина, улица Чимкентская, улица Лесная, улица Пржевальского, улица Фабричный переулок
улица Фабричный переулок, улица Пржевальского, улица Лесная, улица Чимкентская, улица Красина, улица Декабристов, улица Мичурина, улица Севастопольская, проспект Шакарима, улица Абая Кунанбаева, улица Болата Турлыханова, улица Глинки, улица Би Боранбая, улица поселок Степной
15.
15
"Городок Авиаторов" - "дачи Бобровка"
улица Аэропортовская, улица Юность, улица Волгоградская, улица Селевина, проспект Мухтара Ауэзова, улица Глинки, улица Би Боранбая, улица поселок Бобровка, массив Бобровка
массив Бобровка, улица поселок Бобровка, улица Би Боранбая, улица Глинки, проспект Мухтара Ауэзова, улица Селевина, улица Волгоградская, улица Юность, улица Аэропортовская
16.
16
"Цементный завод" - "Профилакторий "Строитель"
улица Глинки, улица Турара Рыскулова, улица Физкультурная, улица Глинки, улица Болата Турлыханова, улица Абая Кунанбаева, проспект Шакарима, улица Кабанбай батыра, улица Ташбека Кутжанова, улица Шугаева, улица Ак Сатпаева, улица поселок Мирный, Контрольный переулок
Контрольный переулок, улица поселок Мирный, улица Ак Сатпаева, улица Шугаева, улица Ташбека Кутжанова, улица Кабанбай батыра,проспект Шакарима, улица Абая Кунанбаева, улица Болата Турлыханова, улица Глинки, улица Физкультурная,улица Турара Рыскулова, улица Глинки
17.
18
"Рынок "Жансая" - "дачи Бобровка"
улица Миржакип Дулатова, улица Галима Елемесова,улица Гагарина, улица Болата Турлыханова, улица Глинки, улица Докучаева, улица Би Боранбая, улица Щорса, улица Центральная поселок Бобровка, массив Бобровка
массив Бобровка, улица Центральная поселок Бобровка, улица Щорса, улица Би-Боранбая, улица Докучаева, улица Глинки, улица Болата Турлыханова, улица Гагарина, улица Галима Елемесова, улица Кабанбай батыра, улица Кайым Мухамедханова, улица Миржакип Дулатова
18.
20
"Керамзитный завод" - "магазин "Жаңа"
улица Карьерная, улица поселок Восход, улица поселок Водный, улица Усть-Каменогорская, улица Абая Кунанбаева, улица Болата Турлыханова, проспект Мухтара Ауэзова, улица Селевина, улица Титова, улица Краснознаменная, улица Кирпичный завод, улица Марата Лебаева
улица Марата Лебаева, улица Кирпичный завод, улица Краснознаменная, улица Титова, улица Селевина, проспект Мухтара Ауэзова, улица Болата Турлыханова, улица Абая Кунанбаева, улица Усть-Каменогорская, улица поселок Водный, улица поселок Восход, улица Карьерная
19.
21
"поселок Западный (Колония)" - "поселок Ушактар"
улица Стальского, улица Щорса, улица Би Боранбая, улица Глинки, проспект Мухтара Ауэзова, улица Селевина, улица Рыкова, улица Автодорожная, улица Раймжан Марсекова, улица Сергея Суворкина, улица Раздольная, улица Волгоградская
улица Волгоградская, улица Селевина, проспект Мухтара Ауэзова, улица Глинки, улица Би Боранбая, улица Щорса, улица Стальского
20.
22
"Химический комбинат" - "РСУ"
улица Ак Сатпаева, улица Джангильдина, Пос. Силикатный улица, улица Шыракбека Кабылбаева, улица Шоже Каржаубайулы, улица Кабанбай батыра, проспект Шакарима, улица Севастопольская, улица Мичурина, улица Туристическая, улица 6 Омская, улица Туристическая
улица Туристическая, улица 6 Омская, улица Туристическая, улица Мичурина, улица Севастопольская, проспект Шакарима, улица Кабанбай батыра, улица Шоже Каржаубайулы, улица Шыракбека Кабылбаева, Пос. Силикатный улица, улица Джангильдина, улица Ак Сатпаева
21.
24
"поселок Птицефабрика" - "Больница скорой медицинской помощи"
улица поселок Березовский, улица Пржевальского, улица Закарии Белибаева, улица Хаджимукана, улица Терешковой, улица Чайковского, улица Бауыржана Момышулы, улица Кабанбай батыра, улица Шоже Каржаубайулы, улица Сеченова, улица Шоже Каржаубайулы, микрорайон Энергетик, улица Шоже Каржаубайулы, улица Мичурина
улица Мичурина, улица Шоже Каржаубайулы. микрорайон Энергетик, улица Шоже Каржаубайулы, улица Сеченова, улица Жолдыбая Дастенова, улица Шыракбека Кабылбаева, улица Шоже Каржаубайулы, улица Кабанбай батыра, улица Бауыржана Момышулы, улица Чайковского, улица Терешковой, улица Хаджимукана, улица Закарии Белибаева, улица Пржевальского, улица поселок Березовский
22.
25
"Городок Авиаторов" -"Железнодорожный вокзал"
улица Аэропортовская, улица Юность, улица Волгоградская, улица Рыкова, улица Турара Рыскулова, улица Спартака, улица Глинки, улица Болата Турлыханова, улица Шоже Каржаубайулы, улица Кабанбай батыра, проспект Шакарима, улица Севастопольская
улица Севастопольская, проспект Шакарима, улица Кабанбай батыра, улица Шоже Каржаубайулы, улица Болата Турлыханова, улица Глинки, улица Спартака, улица Турара Рыскулова, улица Рыкова, улица Юность, улица Аэропортовская
23.
26
"Городок Авиаторов" - "Воинская часть"
улица Аэропортовская, улица Юность, улица Селевина, проспект Мухтара Ауэзова, улица Глинки, улица Спартака, улица Турара Рыскулова, улица Знаменская, Знаменская трасса 4 км улица
Знаменская трасса 4 км улица, улица Знаменская, улица Турара Рыскулова, улица Спартака, улица Глинки, проспект Мухтара Ауэзова, улица Селевина, улица Юность, улица Аэропортовская
24.
27
"массив Мурат" (массив "Солнечная долина") - "Мясокомбинат"
массив Солнечная долина, массив Мурат, улица Би Боранбая, улица Глинки, проспект Мухтара Ауэзова
проспект Мухтара Ауэзова, улица Глинки, улица Би Боранбая, массив Мурат, массив Солнечная долина

15 сәуірден 15 қазанға дейінгі саяжай кезеңінде Солнечная долина алабына дейін
25.
28
"Гастелло көшесі" - "Ет комбинаты"
Шымкент көшесі, Зәкария Белібаев көшесі, Қажымұқан көшесі, Болат Сыбанов көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы
Мұхтар Әуезов даңғылы, Болат Тұрлыханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Болат Сыбанов көшесі, Қажымұқан көшесі, Зәкария Белібаев көшесі, Шымкент көшесі
26.
29
"Байланысшылар кенті" - "Азаматтық көшесі"
Связист кенті көшесі, Восточный Левый алабы, Усть-Каменогорская көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Мыржақып Дулатов көшесі, Бауыржан Момышұлы көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Жүсіпбек Аймауытов көшесі, Севастопольская көшесі, Мичурин көшесі, Красина көшесі, Зәкария Белібаев көшесі
Зәкария Белібаев көшесі, Красина көшесі, Мичурин көшесі, Севастопольская көшесі, Чехов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Бауыржан Момышұлы көшесі, Мыржақып Дулатов көшесі, Кайым Мұхамедханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Усть-Каменогорская көшесі, Восточный Правый алабы, Связист кенті көшесі
27.
30
"14 шағын аудан" - "Санаторий сосна шипажайы"
14 микрорайон шағын ауданы, Жәнібек Кәрменов көшесі, Глинки көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Шәкәрім даңғылы, Мыржақып Дулатов көшесі, Кайым Мұхамедханов көшесі, Терешкова көшесі, Болат Сыбанов көшесі, Зәкария Белібаев көшесі, Шымкент көшесі, Лесная көшесі, Березовский кенті көшесі, Фабричный тұйық көшесі, Санаторий Сосна көшесі
Санаторий Сосна көшесі Фабричный тұйық көшесі, Березовский кенті көшесі, Лесная көшесі, Шымкент көшесі, Зәкария Белібаев көшесі, Болат Сыбанов көшесі, Терешкова көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Мыржақып Дулатов көшесі, Шәкәрім даңғылы, Абай Құнанбаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Глинки көшесі, Жәнібек Кәрменов көшесі, 14 микрорайон шағын ауданы
28.
33
"Әуежай" - "Теміржол бекеті"
Аэропорт аймағы көшесі Волгоградский көшесі, Сергей Суворкин көшесі, Шаймарден Тоғжігітов көшесі, Райымжан Марсеков көшесі, Рыкова көшесі, Селевин көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Болат Тұрлыханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Чехов көшесі, Севастопольская көшесі
Севастопольская көшесі, Чехов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Селевин көшесі, Волгоградский көшесі, Аэропорт аймағы көшесі
29.
34
"Қарағайлы шағын ауданы" - "Шығыс кенті"
Қарағайлы шағын ауданы, Семей-Павлодар тас жолы Шугаев көшесі, Жангильдин көшесі, пос. Силикатный көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, Шугаев көшесі, Ташбек Құтжанов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Әсет Найманбаев көшесі, Мағжан Жұмабаев көшесі, Жақия Шәйжүнісов көшесі, Усть-Каменогорская көшесі, Олег Аюченко көшесі, Целинная көшесі, Железняков көшесі, 8 Линия көшесі, 6 Линия көшесі
8 Линия көшесі, 6 Линия көшесі, Усть-Каменогорская көшесі, Жақия Шәйжүнісов көшесі, Мағжан Жұмабаев көшесі, Әсет Найманбаев көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Ташбек Құтжанов көшесі, Шугаев көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, пос.Силикатный көшесі, Жангильдин көшесі, Шугаев көшесі, Семей-Павлодар тас жолы Қарағайлы шағын ауданы
30.
35
"Туберкулез диспансері" - "Таймас"
Ғалиасқар Тоқтабаев көшесі, Мичурин көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Сеченов көшесі, Жолдыбай Дастенов көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Усть-Каменогорская көшесі, Восточный Левый алабы, Водный кенті көшесі, Карьерная көшесі, Карьерный тұйық көшесі
Карьерный тұйық көшесі, Карьерная көшесі, Водный кенті көшесі, Восточный Левый алабы, Усть-Каменогорская көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, Жолдыбай Дастенов көшесі, Сеченов көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Мичурин көшесі, Ғалиасқар Тоқтабаев көшесі
31.
36
"Қарағайлы шағын ауданы" - "Рыков көшесі"
Қарағайлы шағын ауданы, Семей-Павлодар тас жолы, Шугаев көшесі, Жангильдин көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, Шугаев көшесі, Ташбек Құтжанов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Глинки көшесі, Физкультурная көшесі, Тұрар Рысқұлов көшесі, Рыкова көшесі
Рыкова көшесі, Тұрар Рысқұлов көшесі, Физкультурная көшесі, Спартак көшесі, Глинки көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Ташбек Құтжанов көшесі, Шугаев көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, Жангильдин көшесі, Шугаев көшесі, Семей-Павлодар тас жолы Қарағайлы шағын ауданы
32.
39
"Туберкулез диспансері" - "Бобровка кенті"
Ғалиасқар Тоқтабаев көшесі, Мичурин көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Сеченов көшесі, Жолдыбай Дастенов көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Шәкәрім даңғылы, Абай Құнанбаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Глинки көшесі, Бобровка кенті көшесі, Центральная Бобровка кенті көшесі
Центральная Бобровка кенті көшесі, Бобровка кенті көшесі, Глинки көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Шәкәрім даңғылы, Қабанбай батыр көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі, Жолдыбай Дастенов көшесі, Сеченов көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Мичурин көшесі, Ғалиасқар Тоқтабаев көшесі
33.
41
"Қарағайлы шағын ауданы" - "Ет комбинаты"
Қарағайлы шағын ауданы, Семей-Павлодар тас жолы, пос.Силикатный көшесі, Шугаев көшесі, Ташбек Құтжанов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Кешірім Бозтаев көшесі, Титов көшесі, Краснознаменная көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы
Мұхтар Әуезов даңғылы, Кабельный тұйық көшесі, Титов көшесі, Кешірім Бозтаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Ташбек Құтжанов көшесі, Шугаев көшесі, пос.Силикатный көшесі, Семей-Павлодар тас жолы, Қарағайлы шағын ауданы
34.
43
"Бейбітшілік аралы" - "Жансая базары"
Бейбітшілік аралы көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Мыржақып Дулатов көшесі
Мыржақып Дулатов көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Бейбітшілік аралы көшесі
35.
44
"ЖШС "Семмаманқам" - "20 квартал"
Семей-Алматы тас жолы, Кирпичный завод көшесі, Краснознаменная көшесі, Титова көшесі, Селевин көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Болат Тұрлыханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Шәкәрім даңғылы, Мыржақып Дулатов көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Гагарин көшесі, Шугаев көшесі, Шырақбек Қабылбаев көшесі
Шырақбек Қабылбаев көшесі, Шугаев көшесі, Гагарин көшесі, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, Мыржақып Дулатов көшесі, Шәкәрім даңғылы, Абай Құнанбаев көшесі, Болат Тұрлыханов көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Селевин көшесі, Титова көшесі, Краснознаменная көшесі, Кирпичный завод көшесі, Семей-Алматы тас жолы
36.
48
"Авиаторлар қалашығы" - "Мұрат" саяжайлары"
Мұрат алабы, Центральная Бобровка кенті көшесі, Бобровка кенті көшесі, Глинки көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Селевин көшесі, Волгоградский көшесі, Юность көшесі, Аэропорттық көшесі
Аэропорттық көшесі, Юность көшесі, Волгоградский көшесі, Селевин көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Глинки көшесі, Бобровка кенті көшесі, Центральная Бобровка кенті көшесі, Мұрат алабы
37.
49
"Жансая" базары" - "Орленок" алабы"
Мыржақып Дулатов көшесі, Мамай батыр көшесі, Шугаев көшесі, Жангильдин көшесі, Ак Сәтбаев көшесі, Семей-Павлодар тас жолы, Орленок алабы
Орленок алабы, Семей-Павлодар тас жолы, Ак Сәтбаев көшесі, Жангильдин көшесі, Шугаев көшесі, Мамай батыр көшесі, Мыржақып Дулатов көшесі

в дачный период с 15 апреля по 15 октября до массива Солнечная долина
25.
28
"улица Гастелло" - "Мясокомбинат"
улица Чимкентская, улица Закарии Белибаева, улица Хаджи Мукана, улица Болата Сыбанова, улица Кайым Мухамедханов, улица Абая Кунанбаева, улица Болата Турлыханова, проспект Мухтара Ауэзова
проспект Мухтара Ауэзова, улица Болата Турлыханова, улица Абая Кунанбаева, улица Кайым Мухамедханов, улица Болата Сыбанова, улица Хаджи Мукана, улица Закарии Белибаева, улица Чимкентская
26.
29
"поселок Связистов" – "улица Гражданская"
улица поселок Связист, массив Восточный Левый, улица Усть-Каменогорская, улица Абая Кунанбаева, улица Кайым Мухамедханова, улица Миржакип Дулатова, улица Бауыржана Момышулы, улица Кабанбай батыра, улица Жусупбека Аймаутова, улица Севастопольская, улица Мичурина, улица Красина, улица Закарии Белибаева
улица Закарии Белибаева, улица Красина, улица Мичурина, улица Севастопольская, улица Чехова, улица Кабанбай батыра, улица Бауыржана Момышулы, улица Миржакип Дулатова, улица Кайым Мухамедханова, улица Абая Кунанбаева, улица Усть-Каменогорская, массив Восточный Правый, улица поселок Связист
27.
30
"14 микрорайон" - "Профилакторий "Сосна"
14 микрорайон, улица Жанибека Карменова, улица Глинки, улица Болата Турлыханова, улица Абая Кунанбаева, проспект Шакарима, улица Миржакип Дулатова, улица Кайым Мухамедханова, улица Терешковой, улица Болата Сыбанова, улица Закарии Белибаева, улица Чимкентская, улица Лесная, улица поселок Березовский, переулок Фабричный, улица санаторий Сосна
улица санаторий Сосна, переулок Фабричный, улица поселок Березовский, улица Лесная, улица Чимкентская, улица Закарии Белибаева, улица Болата Сыбанова, улица Терешковой, улица Кайым Мухамедханова, улица Миржакип Дулатова, проспект Шакарима, улица Абая Кунанбаева, улица Болата Турлыханова, улица Глинки, улица Жанибека Карменова, 14 микрорайон
28.
33
"Аэропорт" - "Железнодорожный вокзал"
улица территория аэропорта, улица Волгоградская, улица Сергея Суворкина, улица Шаймардена Тогжигитова, улица Раймжан Марсекова, улица Рыкова, улица Селевина, проспект Мухтара Ауэзова, улица Болата Турлыханова, улица Абая Кунанбаева, улица Кайым Мухамедханова, улица Кабанбай батыра, улица Чехова, улица Севастопольская
улица Севастопольская, улица Чехова, улица Кабанбай батыра, улица Кайым Мухамедханова, улица Абая Кунанбаева, улица Болата Турлыханова, проспект Мухтара Ауэзова, улица Селевина, улица Волгоградская, улица территория аэропорта
29.
34
"поселок Карагайлы" - "поселок Восточный"
микрорайон Карагайлы, Семей-Павлодар трасса, улица Шугаева, улица Джангильдина, поселок Силикатный улица,улица Шыракбека Кабылбаева, улица Шугаева, улица Ташбека Кутжанова, улица Кабанбай батыра, улица Кайым Мухамедханова, улица Асета Найманбаева, улица Магжана Жумабаева, улица Жакии Чайжунусова, улица Усть-Каменогорская, улица Олега Аюченко, улица Целинная, улица Железнякова, улица 8 Линия, улица 6 Линия
улица 8 Линия, улица 6 Линия, улица Усть-Каменогорская, улица Жакии Чайжунусова, улица Магжана Жумабаева, улица Асета Найманбаева, улица Кайым Мухамедханова, улица Кабанбай батыра, улица Ташбека Кутжанова, улица Шугаева, улица Шыракбека Кабылбаева, поселок Силикатный улица, улица Джангильдина, улица Шугаева, Семей-Павлодар трасса, микрорайон Карагайлы
30.
35
"Туберкулезный диспансер" - "Таймас"
улица Галиаскара Туктабаева, улица Мичурина, улица Шоже Каржаубайулы, улица Сеченова,улица Жолдыбая Дастенова, улица Шыракбека Кабылбаева, улица Шоже Каржаубайулы, улица Кабанбай батыра, улица Кайым Мухамедханова, улица Абая Кунанбаева, улица Усть-Каменогорская, массив Восточный Левый, поселок Водный улица, улица Карьерная, Карьерный переулок
Карьерный переулок, улица Карьерная, поселок Водный улица, массив Восточный Левый, улица Усть -Каменогорская, улица Абая Кунанбаева, улица Кайым Мухамедханова, улица Кабанбай батыра, улица Шоже Каржаубайулы, улица Шыракбека Кабылбаева, улица Жолдыбая Дастенова, улица Сеченова, улица Шоже Каржаубайулы, улица Мичурина, улица Галиаскара Туктабаева
31.
36
"поселок Карагайлы" - "улица Рыкова"
микрорайон Карагайлы, Семей-Павлодар трасса, улица Шугаева, улица Джангильдина, улица Шыракбека Кабылбаева, улица Шугаева, улица Ташбека Кутжанова, улица Кабанбай батыра, улица Кайым Мухамедханова, улица Абая Кунанбаева, улица Болата Турлыханова, улица Глинки, улица Физкультурная, улица Турара Рыскулова, улица Рыкова
улица Рыкова, улица Турара Рыскулова, улица Физкультурная, улица Спартака, улица Глинки, улица Болата Турлыханова, улица Абая Кунанбаева, улица Кайым Мухамедханова,улица Кабанбай батыра, улица Ташбека Кутжанова, улица Шугаева, улица Шыракбека Кабылбаева, улица Джангильдина, улица Шугаева, Семей- Павлодар трасса, микрорайон Карагайлы
32.
39
"Туберкулезный диспансер" - "поселок Бобровка"
улица Галиаскара Туктабаева, улица Мичурина, улица Шоже Каржаубайулы, улица Сеченова, улица Жолдыбая Дастенова, улица Шыракбека Кабылбаева, улица Шоже Каржаубайулы, улица Кабанбай батыра, проспект Шакарима, улица Абая Кунанбаева, улица Болата Турлыханова, улица Глинки, улица поселок Бобровка, улица Центральная поселок Бобровка
улица Центральная поселок Бобровка, улица поселок Бобровка, улица Глинки, улица Болата Турлыханова, улица Абая Кунанбаева, проспект Шакарима, улица Кабанбай батыра, улица Шоже Каржаубайулы, улица Шыракбека Кабылбаева, улица Жолдыбая Дастенова, улица Сеченова, улица Шоже Каржаубайулы, улица Мичурина, улица Галиаскара Туктабаева
33.
41
"поселок Карагайлы" - "Мясокомбинат"
микрорайон Карагайлы, Семей-Павлодар трасса, Пос. Силикатный улица, улица Шугаева, улица Ташбека Кутжанова, улица Кабанбай батыра, улица Кайым Мухамедханова, улица Абая Кунанбаева, улица Болата Турлыханова, улица Кешрима Бозтаева, улица Титова, улица Краснознаменная, проспект Мухтара Ауэзова
проспект Мухтара Ауэзова, Кабельный переулок, улица Титова, улица Кешрима Бозтаева, улица Болата Турлыханова, улица Абая Кунанбаева, улица Кайым Мухамедханова, улица Кабанбай батыра, улица Ташбек Кутжанова, улица Шугаева, Пос. Силикатный улица, Семей-Павлодар трасса, микрорайон Карагайлы,
34.
43
"улица Бейбітшілік аралы" - рынок "Жансая"
улица Бейбитшилик аралы, улица Абая Кунанбаева, улица Кайым Мухамедханова, улица Миржакип Дулатова
улица Миржакип Дулатова, улица Кайым Мухамедханова, улица Абая Кунанбаева, улица Бейбитшилик аралы
35.
44
"ТОО "Семспецснаб" - "20 квартал"
Семей-Алматы трасса, улица Кирпичный завод, улица Краснознаменная, улица Титова, улица Селевина, проспект Мухтара Ауэзова, улица Болата Турлыханова, улица Абая Кунанбаева, проспект Шакарима, улица Миржакип Дулатова, улица Шоже Каржаубайулы, улица Гагарина, улица Шугаева, улица Шыракбека Кабылбаева
улица Шыракбека Кабылбаева, улица Шугаева, улица Гагарина, улица Шоже Каржабайулы, улица Миржакип Дулатова, проспект Шакарима, улица Абая Кунанбаева, улица Болата Турлыханова, проспект Мухтара Ауэзова, улица Селевина, улица Титова, улица Краснознаменная, улица Кирпичный завод, Семей-Алматы трасса
36.
48
"Городок Авиаторов" - "дачи Мурат"
массив Мурат, улица Центральная поселок Бобровка, улица поселок Бобровка, улица Глинки, проспект Мухтара Ауэзова, улица Селевина, улица Волгоградская, улица Юность, улица Аэропортовская
улица Аэропортовская, улица Юность, улица Волгоградская, улица Селевина, проспект Мухтара Ауэзова, улица Глинки, улица поселок Бобровка, улица Центральная поселок Бобровка, массив Мурат
37.
49
"Рынок "Жансая" - "Орленок массив"
улица Миржакип Дулатова, улица Мамай батыра, улица Шугаева, улица Джангильдина, улица Ак Сатпаева, Семей-Павлодар трасса Орленок массив
Орленок массив, Семей-Павлодар трасса, улица Ак Сатпаева, улица Джангильдина, улица Шугаева, улица Мамай батыра, улица Миржакип Дулатова

1мамырдан 15 қазанға дейінгі саяжай кезеңінде Орленок алабына дейін
38.
52
"Шығыс кенті" - "Авиаторлар қалашығы"
Восточный Правый алабы, Усть-Каменогорская көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Шәкәрім даңғылы, Әріп Тәңірбергенов көшесі, Глинки көшесі, Тұрар Рысқұлов көшесі, Рыкова көшесі, Волгоградский көшесі, Юность көшесі, Аэропорттық көшесі
Аэропорттық көшесі, Юность көшесі, Волгоградский көшесі, Рыкова көшесі, Тұрар Рысқұлов көшесі, Глинки көшесі, Әріп Тәңірбергенов көшесі, Шәкәрім даңғылы, Абай Құнанбаев көшесі, Усть-Каменогорская көшесі, Восточный Правый алабы
39.
55
"Цемент зауыты" - "Мелькомбинат"
Глинки көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Сорокин көшесі, Мелькомбинат көшесі
Мелькомбинат көшесі, Сорокин көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Глинки көшесі
40.
56
"№17 ОДА" - "Авиаторлар қалашығы"
Карьерная көшесі, Восход кенті көшесі, Водный кенті көшесі, Восточный Левый алабы, Усть-Каменогорская көшесі, Николай Морозов көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Абай Құнанбаев көшесі, Шәкәрім даңғылы, Әріп Тәңірбергенов көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Селевин көшесі, Юность көшесі Аэропорттық көшесі
Аэропорттық көшесі, Юность көшесі, Селевин көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы, Әріп Тәңірбергенов көшесі, Шәкәрім даңғылы, Абай Құнанбаев көшесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, Николай Морозов көшесі, Усть-Каменогорская көшесі, Восточный Левый алабы, Водный кенті көшесі, Восход кенті көшесі, Карьерная көшесі
41.
57
"Жарқын кенті - "Жансая" базары"
Мыржақып Дулатов көшесі Шәкерім даңғылы Әріп Тәңірбергенов көшесі Мұхтар Әуезов даңғылы Селевин көшесі Юность көшесі Жарқын кенті
Жарқын кенті Юность көшесі Селевин көшесі Кешірім Бозтаев көшесі Шәкерім даңғылы Мыржақып Дулатов көшесі
Шағын автобустар маршруты
42.
54
"Жаңа құрылыс" - "18 Подстанция"
Мұхтар Әуезов даңғылы, Селевин көшесі, Рыкова көшесі, Автодорожная көшесі, Знаменская трасса 4 км көшесі, 18 Подстанция көшесі
18 Подстанция көшесі, Знаменская трасса 4 км көшесі, Автодорожная көшесі, Рыкова көшесі, Селевин көшесі, Мұхтар Әуезов даңғылы

в дачный период с 1 мая по 15 октября до массива Орленок
38.
52
"поселок Восточный" - "городок Авиаторов"
массив Восточный Правый, улица Усть-Каменогорская, улица Абая Кунанбаева, проспект Шакарима, улица Арипа Танирбергенова, улица Глинки, улица Турара Рыскулова, улица Рыкова, улица Волгоградская, улица Юности, улица Аэропортовская
улица Аэропортовская, улица Юности, улица Волгоградская, улица Рыкова, улица Турара Рыскулова, улица Глинки, улица Арипа Танирбергенова, проспект Шакарима, улица Абая Кунанбаева, улица Усть-Каменогорская, массив Восточный Правый
39.
55
"Цементный завод" - "Мелькомбинат"
улица Глинки, проспект Мухтара Ауэзова, улица Сорокина, улица Мелькомбинат
улица Мелькомбинат, улица Сорокина, проспект Мухтара Ауэзова, улица Глинки
40.
56
"СВА № 17" – "городок Авиаторов"
улица Карьерная, улица поселок Восход, улица поселок Водный, массив Восточный, улица Усть-Каменогорская, улица Николая Морозова, улица Кайым Мухамедханова, улица Абая Кунанбаева, проспект Шакарима, улица Арипа Танирбергенова, проспект Мухтара Ауэзова, улица Селевина, улица Юность, улица Аэропортовская
улица Аэропортовская, улица Юность, улица Селевина, проспект Мухтара Ауэзова, улица Арипа Танирбергенова, проспект Шакарима, улица Абая Кунанбаева, улица Кайым Мухамедханова, улица Николая Морозова, улица Усть-Каменгорская, массив Восточный, улица поселок Водный, улица поселок Восход, улица Карьерная
41.
57
"поселок Жаркын - рынок "Жансая"
улица Миржакип Дулатова, проспект Шакарима, улица Арипа Танибергенова, проспект Мухтара Ауэзова, улица Селевина, улица Юности, поселок Жаркын
поселок Жаркын, улица Юности, улица Селевина, улица Кешрима Бозтаева, проспект Шакарима, улица Миржакип Дулатова
Маршруты микроавтобусов
42.
54
"Новостройка" - "18 Подстанция"
проспект Мухтара Ауэзова, улица Селевина, улица Рыкова, улица Автодорожная, Знаменская трасса 4 км улица, улица Подстанция 18
улица Подстанция 18, Знаменская трасса 4 км улица, улица Автодорожная, улица Рыкова, улица Селевина, проспект Мухтара Ауэзова