Шульбинск кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 48/331-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қаңтарда № 6683 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 62/456-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 29.12.2020 № 62/456-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1, 75 баптарына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/310-VІ "Семей қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6469 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шульбинск кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 978,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 186,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 786,0 мың теңге;
2) шығындар – 41 270,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 292,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 292,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О бюджете поселка Шульбинск на 2020-2022 годы
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2019 года № 48/331-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 января 2020 года № 6683. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 62/456-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29.12.2020 № 62/456-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата города Семей от 23 декабря 2019 года № 47/310-VI "О бюджете города Семей на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6469), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Шульбинск на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 978,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 186,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 786,0 тысяч тенге;
2) затраты – 41 270,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 292,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 292,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 292,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 16.11.2020 № 58/428-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен 2020 жылға берілетін субвенция көлемі 19 110,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Семей қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің 4-қосымшаға сәйкес күші жойылды деп танылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 3 292,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 16.11.2020 № 58/428-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из городского бюджета, на 2020 год в сумме 19 110,0 тысяч тенге.
3. Сноска. Пункт 3 исключен решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 16.11.2020 № 58/428-VI (вводится в действие с 01.01.2020).