Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/4-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 маусымдағы № 37/4-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 шілдеде № 6055 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 42/9-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 30.12.2019 № 42/9-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы № 30/329-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6024 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/4-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-163 болып тіркелген, 2019 жылғы 8-15 қаңтардағы, 16-23 қаңтардағы "Абай елі" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 9 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 346 224,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 422 538,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 475,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 884 211,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 354 964,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23 217,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37 875,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 658,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 17 300,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 30/4-VІ "О бюджете Абайского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 26 июня 2019 года № 37/4-VІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 июля 2019 года № 6055. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2019 года № 42/9-VI
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2019 № 42/9-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июня 2019 года № 30/329-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6024) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 30/4-VІ "О бюджете Абайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-163, опубликовано в газете "Абай елі" от 8-15 января, от 16-23 января 2019 года, в эталонном контрольном банке нормативного правового акта Республики Казахстан в электронном виде от 9 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 346 224,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 422 538,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 475,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 884 211,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4 354 964,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 217,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37 875,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 658,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17 300,0 тысяч тенге;

қаржы активтерін сатып алу – 17 300,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 49 257,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49 257,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 37 875,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 658,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26 040,3 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.

приобретение финансовых активов – 17 300,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 49 257,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49 257,3 тенге;
поступление займов – 37 875,0 тысяч тенге;
погашение займов – 14 658,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26 040,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.

100 561,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 900,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 903,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 546,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35 791,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
15 695,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26 069,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30 551,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30 551,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 978,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 203,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
370,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
204 046,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 548,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 548,0
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10 548,0
2
Коммуналдық шаруашылық
142 241,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
142 241,9
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
52 241,9
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
90 000,0
3
Елді-мекендерді көркейту
51 257,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 257,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
4 257,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
47 000,0
029
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
47 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

100 561,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 900,0
006
Оказание жилищной помощи
7 500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 903,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 546,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35 791,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 695,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26 069,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30 551,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 551,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 978,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 203,0
021
Капитальные расходы государственного органа
0,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
370,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
204 046,9
1
Жилищное хозяйство
10 548,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 548,0
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10 548,0
2
Коммунальное хозяйство
142 241,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
142 241,9
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
52 241,9
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
90 000,0
3
Благоустройство населенных пунктов
51 257,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 257,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
4 257,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
47 000,0
029
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
47 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство