2020-2022 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 42/9-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қаңтарда № 6475 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 58/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 24.12.2020 № 58/3-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6427 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 805 898,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 721 848,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 226,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –5 225,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 076 598,3 мың теңге;
2) шығындар – 12 138 207,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 164 924,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 182 107,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 183,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 81 420,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 81 420,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 578 654,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 578 654,1мың теңге;
қарыздар түсімі – 2 467 944,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 183,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 127 892,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 26.11.2020 № 56/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан бюджетіне 2020 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 35/389-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6427 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, 100 пайыз болып орындауға қабылдансын.

О бюджете Абайского района на 2020-2022 годы
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2019 года № 42/9-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2020 года № 6475. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2020 года № 58/3-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 24.12.2020 № 58/3-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6427 ) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 805 898,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 721 848,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 226,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 225,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 076 598,3 тысяч тенге;
2) затраты – 12 138 207,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 164 924,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 182 107,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 183,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 81 420,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 81 420,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 578 654,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 578 654,1 тысяч тенге;
поступление займов – 2 467 944,9 тысяч тенге;
погашение займов - 17 183,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 127 892,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.11.2020 № 56/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Принять к исполнению на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты в размере 100 процентов согласно решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6427).

3. 2020 жылға облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 3 395 979,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкес бюджет қаражаты есебiнен ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, саласындағы азаматтық қызметшілерге қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер ескерілсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 17.04.2020 № 47/2-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі және 01.04.2020 бастап туындаған қатынастарға тарайды); өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 05.05.2020 № 48/7-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттерiне берілетін субвенциялар көлемi 222 331,0 мың теңге сомасында белгіленсін, соның ішінде:
Қарауыл ауылдық округіне – 45 768,0 мың теңге;
Қасқабұлақ ауылдық округіне – 24 234,0 мың теңге;
Кеңгірбай Би ауылдық округіне – 19 082,0 мың теңге;
Көкбай ауылдық округіне – 25 538,0 мың теңге;
Құндызды ауылдық округіне – 23 284,0 мың теңге;
Архат ауылдық округіне – 20 850,0 мың теңге;
Саржал ауылдық округіне – 24 196,0 мың теңге;
Медеу ауылдық округіне – 18 326,0 мың теңге;
Тоқтамыс ауылдық округіне – 21 053,0 мың теңге.
6. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 10 010,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2020 жылға арналған секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер көлемі 1 860 802,0 мың теңге сомасында ескерілсін.

3. Учесть в районном бюджете на 2020 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 3 395 979,0 тысяч тенге.
4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года учесть гражданским служащим в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17.04.2020 № 47/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020 и распространяется на отношения, возникшие с 01.04.2020); c изменением, внесенным решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.05.2020 № 48/7-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сельских округов на 2020 год в сумме 222 331,0 тысяч тенге, в том числе:
Карауылскому сельскому округу – 45 768,0 тысяч тенге;
Каскабулакскому сельскому округу – 24 234,0 тысяч тенге;
Кенгирбай Бийскому сельскому округу – 19 082,0 тысяч тенге;
Кокбайскому сельскому округу – 25 538,0 тысяч тенге;
Кундыздинскому сельскому округу – 23 284,0 тысяч тенге;
Архатскому сельскому округу – 20 850,0 тысяч тенге;
Саржалскому сельскому округу – 24 196,0 тысяч тенге;
Медеускому сельскому округу – 18 326,0 тысяч тенге;
Токтамысскому сельскому округу – 21 053,0 тысяч тенге;
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 10 010,0 тысяч тенге;
7. Учесть перечень районных бюджетных программ на 2020 год не подлежащих секвестру согласно приложению 4.
8. Учесть в районном бюджете на 2020 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 1 860 802,0 тысяч тенге.

9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер көлемі 1 408 151,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
10. Әлеуметтік сала мамандарын қолдау шараларын іске асыру үшін аудандық бюджетке республикалық бюджеттен кредиттер көлемі 71 577,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
11. Аудандық бюджеттен 2020 жылға ауылдық округ әкімдерінің бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
12. 6 қосымшаға сәйкес Абай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

9. Учесть в районном бюджете на 2020 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 1 408 151,0 тысяч тенге.
10. Учесть в районном бюджете кредиты из республиканского бюджета в сумме 71 577,0 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
11. Учесть в районном бюджете целевые трансферты на 2020 год бюджетам сельских округов согласно приложению 5.
12. Признать утратившими силу некоторые решения Абайского районного маслихата согласно приложению 6.

716,8
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
37,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
88,3
06
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
65,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
23,3
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
605,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
605,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
605,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
779,8
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
779,8
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
779,8
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
5 225,1
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
2 058,0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
2 058,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
2 058,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
3 167,1
1
Жерді сату
3 167,1
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
3 167,1
4
Трансферттер түсімі
9 076 598,3
01
Төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер
0,3
3
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, аулдық округтардың бюджеттерінен трансферттер
0,3
02
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
0,3
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
9 076 598,0
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
9 076 598,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2 420 614,8
02
Нысаналы даму трансферттері
3 193 508,2
04
Заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер
66496,0
05
Республикалық бюджеттен жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтеріне берілетін субвенциялар
559 509,0
06
Республикалық бюджеттен қорғанысқа берілетін субвенциялар

716,8
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
37,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
88,3
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета специализированным организациям
65,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
23,3
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
605,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим
605,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
605,0
06
Прочие неналоговые поступления
779,8
1
Прочие неналоговые поступления
779,8
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
779,8
3
Поступления от продажи основного капитала
5 225,1
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
2 058,0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
2 058,0
02
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
2 058,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
3 167,1
1
Продажа земли
3 167,1
01
Поступления от продажи земельных участков
3 167,1
4
Поступления трансфертов
9 076 598,3
01
Трансферты из нижестоящих органов государственного управления
0,3
3
Трансферты из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
0,3
02
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
0,3
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
9 076 598,0
2
Трансферты из областного бюджета
9 076 598,0
01
Целевые текущие трансферты
2 420 614,8
02
Целевые трансферты на развитие
3 193 508,2
04
Трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства
66496,0
05
Субвенции из республиканского бюджета на государственные услуги общего характера
559 509,0
06
Субвенции из республиканского бюджета на оборону

305 271,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
138 474,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32 595,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 326,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37 576,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 348,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44 008,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
15 219,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29 725,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32 580,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32 580,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 460,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 500,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 015,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
605,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 445 962,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
462 041,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
462 041,3
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
18 956,3
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
409 575,0
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
33 510,0
2
Коммуналдық шаруашылық
3 983 921,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 983 921,3
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
83 898,3
018
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
2 356 555,2
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
57 758,8
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

305 271,0
002
Программа занятости
138 474,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32 595,0
006
Оказание жилищной помощи
6 326,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37 576,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 348,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44 008,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 219,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29 725,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32 580,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32 580,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26 460,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 500,0
021
Капитальные расходы государственного органа
2 015,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
605,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 445 962,6
1
Жилищное хозяйство
462 041,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
462 041,3
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
18 956,3
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
409 575,0
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
33 510,0
2
Коммунальное хозяйство
3 983 921,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 983 921,3
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
83 898,3
018
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
2 356 555,2
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
57 758,8
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 42/9-VI шешіміне
5 қосымша
Ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттерді бөлу
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 26.11.2020 № 56/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
№ р/н
Атауы
Сомасы (мың теңге)
соның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Барлығы:

от 30 декабря 2019 года
№ 42/9-VI
Распределение целевых трансфертов бюджетам сельских округов
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.11.2020 № 56/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
№ п/п
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
в том числе:
Аппарат акима района (города областного значения)
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
Всего:

19234,0
9900,0
9334,0
9
"Медеу ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
6322,0
2500,0
3822,0
Абай аудандық мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 42/9-VI шешіміне
6 қосымша
1. "2019-2021 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/4-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-163 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 9 қаңтарда жарияланған) шешімі;
2. "2019-2021 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/4-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 1 наурыздағы № 32/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5758 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 18 наурызда жарияланған) шешімі;
3. "2019-2021 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/4-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 34/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5905 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 15 мамырда жарияланған) шешімі;
4. "2019-2021 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/4-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 26 маусымдағы № 37/4-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6055 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 11 шілдеде жарияланған) шешімі;
5. "2019-2021 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/4-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 қыркүйектегі № 39/4-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6185 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 7 қазанда жарияланған) шешімі;
6. "2019-2021 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/4-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 41/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6341 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда жарияланған) шешімі.
Абай аудандық мәслихатының

19234,0
9900,0
9334,0
9
ГУ "Аппарат акима Медеуского сельского округа"
6322,0
2500,0
3822,0
Приложение 6 к решению
Абайского районного маслихата
от 30 декабря 2019 года
№ 42/9-VI
1. Решение Абайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 30/4-VI "О бюджете Абайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-163, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 9 января 2019 года);
2. Решение Абайского районного маслихата от 1 марта 2019 года № 32/2-VI от "О внесении изменений в решение от 25 декабря 2018 года № 30/4-VІ "О бюджете Абайского районана 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5758, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 18 марта 2019 года);
3. Решение Абайского районного маслихата от 24 апреля 2019 года № 34/2-VI "О внесении изменений в решение от 25 декабря 2018 года № 30/4-VІ "О бюджете Абайского районана 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5905, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 15 мая 2019 года);
4. Решение Абайского районного маслихата от 26 июня 2019 года № 37/4-VI "О внесении изменений в решение от 25 декабря 2018 года № 30/4-VІ "О бюджете Абайского районана 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6055, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 11 июля 2019 года);
5. Решение Абайского районного маслихата от 24 сентября 2019 года № 39/4-VI "О внесении изменений в решение от 25 декабря 2018 года № 30/4-VІ "О бюджете Абайского районана 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6185, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 7 октября 2019 года);
6. Решение Абайского районного маслихата от 22 ноября 2019 года № 41/2-VI "О внесении изменений в решение от 25 декабря 2018 года № 30/4-VІ "О бюджете Абайского районана 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6341, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 6 декабря 2019 года).
Приложение 7 к решению
Абайского районного маслихата

2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 42/9-VI шешіміне
7 қосымша
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредиттер
Ескерту. Шешім 7-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 17.04.2020 № 47/2-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі және 01.04.2020 бастап туындаған қатынастарға тарайды); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 26.10.2020 № 54/2-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ р/н
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Барлығы:
119 602,7
119 602,7
1
"Қарауыл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
16007,9
16007,9
2
"Кеңгірбай би ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
21504,5
21504,5
3
"Көкбай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
26724,2
26724,2
4
"Құндызды ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
27000,0
27000,0
5
ММ "Саржал ауылдық округі әкімінің аппараты"
28 372,1
29602,8

от 30 декабря 2019 года
№ 42/9-VІ
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
Сноска. Решение дополнено приложением 7 в соответствии с решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17.04.2020 № 47/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020 и распространяется на отношения, возникшие с 01.04.2020); в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.10.2020 № 54/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
№ п/п
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
Всего:
119 602,7
119 602,7
1
ГУ "Аппарат акима Карауылского сельского округа"
16007,9
16007,9
2
ГУ "Аппарат акима Кенгирбай биского сельского округа"
21504,5
21504,5
3
ГУ "Аппарат акима Кокбайского сельского округа"
26724,2
26724,2
4
ГУ "Аппарат акима Кундыздинского сельского округа"
27000,0
27000,0
5
ГУ "Аппарат акима Саржалского сельского округа"
28 372,1
29602,8