Аягөз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 наурыздағы № 35/236-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 наурызда № 5751 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46- бабы 2- тармағының 4) тармақшасына сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Аягөз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Аягөз аудандық
мәслихат хатшысы С. Искаков
Аягөз аудандық мәслихатының
2019 жылғы 4 наурыздағы
№ 35/236-VI
шешіміне қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №8/60-VІ "2017-2019 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4798 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 14 қаңтарында, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2017 жылдың 14 қаңтарында жарияланған);
2. Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 9/82-VІ "2017-2019 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/60-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4923 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 14 сәуірінде жарияланған);
3. Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 маусымдағы № 11/87-VІ "2017-2019 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/60-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5060 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 19 маусымында жарияланған);
4. Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 1 тамыздағы № 13/99-VІ "2017-2019 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/60-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5154 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 15 тамызында жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Аягозского районного маслихата
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 марта 2019 года № 35/236-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 марта 2019 года № 5751
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Аягозского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
Аягозского района С. Искаков
Приложение к решению
Аягозского районного маслихата
от 4 марта 2019 года
№ 35/236-VI
Перечень решений Аягозского районного маслихата, признанных утратившими силу
1. решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8/60-VІ "О бюджете Аягозского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4798, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2017 года, газете "Аягөз жаңалықтары" от 14 января 2017 года);
2. решение Аягозского районного маслихата от 28 марта 2017 года № 9/82-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8/60-VІ "О бюджете Аягозского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4923, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 апреля 2017 года);
3. решение Аягозского районного маслихата от 5 июня 2017 года № 11/87-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8/60-VІ "О бюджете Аягозского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5060, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 июня 2017 года);
4. решение Аягозского районного маслихата от 1 августа 2017 года № 13/99-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8/60-VІ "О бюджете Аягозского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5154, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 августа 2017 года);

5. Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 31 тамыздағы № 14/108-VІ "2017-2019 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/60-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5205 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 21 қыркүйегінде жарияланған);
6. Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 қазандағы № 15/114-VІ "2017-2019 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/60-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5235 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 20 қазанында жарияланған);
7. Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 16/117-VІ "2017-2019 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/60-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5315 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 14 желтоқсанында жарияланған).

5. решение Аягозского районного маслихата от 31 августа 2017 года № 14/108-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8/60-VІ "О бюджете Аягозского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5205, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 сентября 2017 года);
6. решение Аягозского районного маслихата от 16 октября 2017 года № 15/114-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2017 года № 8/60-VІ "О бюджете Аягозского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5235, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 октября 2017 года);
7. решение Аягозского районного маслихата от 4 декабря 2017 года № 16/117-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8/117-VІ "О бюджете Аягозского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5315, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 декабря 2017 года).