"2019-2021 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/214-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 наурыздағы № 35/232-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 наурызда № 5762 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/291-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 25.12.2019 № 42/291-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 27/302-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5734 нөмірімен тіркелген) сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/214-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-191 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 11 қаңтарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11487006,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4380712,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20147,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26413,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7059734,1 мың теңге;
2) шығындар – 11621658,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16261,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22725,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6464,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 33/214-VI "О бюджете Аягозского района на 2019-2021 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 марта 2019 года № 35/232-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 марта 2019 года № 5762. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 42/291-VI
Сноска. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2019 № 42/291-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 февраля 2019 года № 27/302-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5734) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 33/214-VI "О бюджете Аягозского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-191, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 11487006,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4380712,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20147,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26413,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7059734,1 тысяч тенге;
2) затраты – 11621658,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16261,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22725,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6464,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 150913,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 150913,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 22725,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6464,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 134652,0 мың теңге.";
3- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 27/302-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5734 нөмірімен тіркелген) сәйкес 2019 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері орындауға алынсын:
1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 57,8 %;
2) әлеуметтік салық – 57,8 %.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Аягөз аудандық
мәслихат хатшысы С. Искаков
Аягөз аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 150913,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 150913,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 22725,0 тысяч тенге;
погашение займов – 6464,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 134652,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2019 год, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 февраля 2019 года № 27/302-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5734):
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 57,8 %;
2) социальный налог - 57,8 %.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии,
секретарь Аягозского
районного маслихата С. Искаков
Приложение к решению
Аягозского районного маслихата

20147,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
4525,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
1356,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
1356,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
3013,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
149,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
2864,0
10
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
0,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
33,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
33,0
9
Мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер
123,0
07
Иесіз мүлікті, белгіленген тәртіппен коммуналдық меншікке өтеусіз өткен мүлікті, қадағалаусыз жануарларды, олжаларды, сондай-ақ мұрагерлік құқығы бойынша мемлекетке өткен мүлікті сатудан алынатын түсімдер
0,0
10
Коммуналдық меншігіне жататын жер учаскелері бойынша сервитут үшін төлемақы
123,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
24,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
24,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
24,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
0,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
15598,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
15598,0
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
0,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
15598,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер

20147,0
01
Доходы от государственной собственности
4525,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
1356,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
1356,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
3013,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
149,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
2864,0
10
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
33,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
33,0
9
Прочие доходы от государственной собственности
123,0
07
Поступления от реализации бесхозяйного имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в установленном порядке в коммунальную собственность, безнадзорных животных, находок, а также имущества, перешедшего по праву наследования к государству
0,0
10
Плата за сервитут по земельным участкам, находящихся в коммунальной собственности
123,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
24,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
24,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
24,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
0,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
0,0
06
Прочие неналоговые поступления
15598,0
1
Прочие неналоговые поступления
15598,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
0,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
15598,0
3
Поступления от продажи основного капитала

8019,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9497,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
74456,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10908,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
54294,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
63685,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
75875,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42386,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
31254,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31254,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26546,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3617,3
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
295,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
796,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2173886,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1001593,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1001593,0
009
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
0,0
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
366944,0
053
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
0,0
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
634649,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1172293,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1172293,0
013
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
110170,0
014
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін қолдануды ұйымдастыру
86410,0
016
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
9761,0
017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1400,0
018
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

8019,0
006
Оказание жилищной помощи
9497,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
74456,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10908,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
54294,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
63685,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
75875,6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42386,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
31254,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31254,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26546,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3617,3
021
Капитальные расходы государственного органа
295,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
796,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2173886,0
1
Жилищное хозяйство
1001593,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1001593,0
009
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
0,0
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
366944,0
053
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0,0
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
634649,0
2
Коммунальное хозяйство
1172293,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1172293,0
013
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
110170,0
014
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
86410,0
016
Развитие коммунального хозяйства
9761,0
017
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1400,0
018
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

232354,7
026
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
181640,7
027
Көлік инфрақұрылымын дамыту
10000,0
028
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
40714,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
30984,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
30984,0
029
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
9708,0
030
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
21276,0
13
Басқалар
243369,0
9
Басқалар
243369,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
95971,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
92600,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3371,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
130004,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
130004,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
17394,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
17394,0
042
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
0,0
14
Борышқа қызмет көрсету
33,0
1
Борышқа қызмет көрсету
33,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
33,0
15
Трансферттер
610164,9
1
Трансферттер
610164,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

232354,7
026
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
181640,7
027
Развитие транспортной инфраструктуры
10000,0
028
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
40714,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
30984,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
30984,0
029
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
9708,0
030
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
21276,0
13
Прочие
243369,0
9
Прочие
243369,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
95971,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
92600,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
3371,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
130004,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
130004,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
17394,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
17394,0
042
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
0,0
14
Обслуживание долга
33,0
1
Обслуживание долга
33,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
33,0
15
Трансферты
610164,9
1
Трансферты
610164,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)