2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/291-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қаңтарда № 6482 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55/522-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 55/522-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389 -VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6427 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15658641,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8712927,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16040,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13759,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6915914,3 мың теңге;
2) шығындар – 16215329,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 47696,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 55675,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7979,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 604384,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 604384,5 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 443474,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7979,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 168889,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 27.11.2020 № 54/498-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 39/430-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7207 нөмірімен тіркелген) сәйкес 2020 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері орындауға алынсын:

О бюджете Аягозского района на 2020-2022 годы
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 42/291-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2020 года № 6482. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 55/522-VI
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 55/522-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года №35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6427) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15658641,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8712927,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16040,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13759,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6915914,3 тысяч тенге;
2) затраты – 16215329,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47696,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 55675,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7979,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 604384,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 604384,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 443474,0 тысяч тенге;
погашение займов – 7979,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 168889,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2020 № 54/498-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2020 год, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 июня 2020 года № 39/430-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7207):

1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 88,3 %;
2) әлеуметтік салық – 88,3 %.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 02.07.2020 № 49/405-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенциялардың көлемі 2457788,0 мың теңге сомада ескерілсін.
4. Алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 14.04.2020 № 46/369-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2020 жылға арналған Аягөз ауданының атқарушы органының резерві 185383,6 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 27.11.2020 № 54/498-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Аягөз ауданының 2020 жылға арналған бюджетінің атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 88,3 %;
2) социальный налог – 88,3 %.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 02.07.2020 № 49/405-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Учесть в районном бюджете на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме 2457788,0 тысяч тенге.
4. Исключен решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.04.2020 № 46/369-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа Аягозского района на 2020 год в сумме 185383,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2020 № 54/498-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Аягозского района на 2020 год, согласно приложению 4.

7. 5 қосымшаға сәйкес Аягөз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
8. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы К. Габдуллина
Аягөз аудандық мәслихат хатшысы С. Искаков
"Аягөз аудандық мәслихатының
аппараты" ММ 2019 жылғы 25
желтоқсаны № 42/291-VI
шешіміне 1 қосымша
2020 жылға Аягөз ауданының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 27.11.2020 № 54/498-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

7. Признать утратившими силу некоторые решения Аягозского районного маслихата согласно приложению 5.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии К. Габдуллина
Секретарь Аягозского районного маслихата С. Искаков
Приложение 1 к решению
ГУ "Аппарат Аягозского
районного Маслихата"
от 25 декабря 2019 года
№ 42/291-VI
Бюджет Аягозского района на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2020 № 54/498-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

35647,1
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
88139,5
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
152,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16365,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
67258,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1476979,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
681675,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
675561,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
675561,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6114,6
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
6114,6
2
Әлеуметтiк көмек
740805,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
740805,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
283810,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
42426,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4103,9
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
100890,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8889,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
76258,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
81832,3
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
89823,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52772,7
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54498,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41198,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

35647,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
88139,5
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
152,0
012
Капитальные расходы государственного органа
0,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16365,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
67258,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1476979,6
1
Социальное обеспечение
681675,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
675561,0
005
Государственная адресная социальная помощь
675561,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
6114,6
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6114,6
2
Социальная помощь
740805,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
740805,3
002
Программа занятости
283810,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
42426,0
006
Оказание жилищной помощи
4103,9
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
100890,4
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8889,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
76258,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
81832,3
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
89823,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52772,7
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54498,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41198,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

9000,0
6
Жер қатынастары
34738,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
34738,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23738,0
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
11000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
9298,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9298,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
9298,0
12
Көлiк және коммуникация
447083,9
1
Автомобиль көлiгi
410207,4
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
410207,4
026
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
96610,4
027
Көлік инфрақұрылымын дамыту
0,0
028
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
313597,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
36876,5
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
36876,5
029
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
14536,5
030
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
22340,0
13
Басқалар
321357,6
9
Басқалар
321357,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
185383,6
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
185383,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
135974,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
135974,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
0,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0,0

9000,0
6
Земельные отношения
34738,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
34738,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
23738,0
004
Организация работ по зонированию земель
11000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
0,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
9298,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9298,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9298,0
12
Транспорт и коммуникации
447083,9
1
Автомобильный транспорт
410207,4
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
410207,4
026
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
96610,4
027
Развитие транспортной инфраструктуры
0,0
028
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
313597,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
36876,5
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
36876,5
029
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
14536,5
030
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
22340,0
13
Прочие
321357,6
9
Прочие
321357,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
185383,6
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
185383,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
135974,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
135974,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
0,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
0,0

2869,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің,сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1241,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
0,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
0,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
0,0
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
0,0
04
Бiлiм беру
6681416,0
1
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
715483,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
715483,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
255954,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
459529,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
0,0
049
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
0,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5878803,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
130916,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
130916,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5745887,0
003
Жалпы білім беру
5639465,0
006
Балаларға қосымша білім беру
106422,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2000,0
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2000,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
87130,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
87130,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34887,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32595,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
152,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19496,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0,0

2869,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1241,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
0,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
0,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
0,0
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
0,0
04
Образование
6681416,0
1
Дошкольное воспитание и обучение
715483,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
715483,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
255954,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
459529,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
0,0
049
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
0,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5878803,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
130916,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
130916,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5745887,0
003
Общеобразовательное обучение
5639465,0
006
Дополнительное образование для детей
106422,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
2000,0
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2000,0
9
Прочие услуги в области образования
87130,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
87130,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
34887,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32595,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
152,0
012
Капитальные расходы государственного органа
0,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19496,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0,0

аппараты" ММ 2019 жылғы 25
желтоқсаны № 42/291-VI
шешіміне 4 қосымша
Аягөз ауданының 2020 жылға арналған бюджетінің атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бюджеттік бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
"Аягөз аудандық мәслихатының
аппараты" ММ 2019 жылғы 25
желтоқсаны № 42/291-VI
шешіміне 5 қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №33/214-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-191 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 11 қаңтарында жарияланған);
2. Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 04 наурыздағы № 35/232-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/214-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5762 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 19 наурызында жарияланған);
3. Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 37/247-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/214-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5904 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 20 мамырында жарияланған);
4. Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 мамырдағы № 38/254-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/214-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде5967 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 03 маусымында жарияланған);
5. Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 39/260-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/214-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6051 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 11 шілдесінде жарияланған);

от 25 декабря 2019 года
№ 42/291-VI
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Аягозского района на 2020 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Бюджетная программа
Подпрограмма
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению
ГУ "Аппарат Аягозского
районного Маслихата"
от 25 декабря 2019 года
№ 42/291-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Аягозского районного маслихата
1. решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 33/214-VІ "О бюджете Аягозского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-191, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2019 года);
2. решение Аягозского районного маслихата от 04 марта 2019 года № 35/232-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 33/214-VІ "О бюджете Аягозского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5762, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 марта 2019 года);
3. решение Аягозского районного маслихата от 29 апреля 2019 года № 37/247-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 33/214-VІ "О бюджете Аягозского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5904, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 мая 2019 года);
4. решение Аягозского районного маслихата от 23 мая 2019 года № 38/254-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 33/214-VІ "О бюджете Аягозского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5967, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 03 июня 2019 года);
5. решение Аягозского районного маслихата от 27 июня 2019 года № 39/260-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 33/214-VІ "О бюджете Аягозского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6051, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 июля 2019 года);

6. Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 01 қазандағы № 40/274-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/214-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6195 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 17 қазанында жарияланған);
7. Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 41/280-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/214-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6315 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 04 желтоқсанында жарияланған).

6. решение Аягозского районного маслихата от 01 октября 2019 года № 40/274-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 33/214-VІ "О бюджете Аягозского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6195, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 октября 2019 года);
7. решение Аягозского районного маслихата от 15 ноября 2019 года № 41/280-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 33/214-VІ "О бюджете Аягозского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6315, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 04 декабря 2019 года).