Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 34/2-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 шілдедегі № 40/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 тамызда № 6097 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 48/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 06.01.2020 № 48/3-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 34/2-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-7-152 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 11 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 649 626,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 565 470,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 984,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 655,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 071 517,4 мың теңге;
2) шығындар – 4 650 704,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 51 592,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 64 387,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 795,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -52 670,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52 670,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі- 64 387,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу- 12 795,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 5 715,1 мың теңге";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 34/2-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2019-2021 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 июля 2019 года № 40/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 августа 2019 года № 6097. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2020 года № 48/3-VI
Сноска. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.01.2020 № 48/3-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 34/2-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-7-152, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Бескарагайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 649 626,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 565 470,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –9 984,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 655,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 071 517,4 тысяч тенге;
2) затраты – 4 650 704,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 51 592,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64 387,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 795,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -52 670,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 670,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов– 64 387,0 тысяч тенге;
погашение займов– 12 795,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 715,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
87187,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19851,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
892,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
283,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3661,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
62500,0
6
Жер қатынастары
20787,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20787,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15787,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
5000,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
13809,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13809,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
13809,0
12
Көлiк және коммуникация
26179,2
1
Автомобиль көлiгi
24019,2
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24019,2
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
24019,2
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2160,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2160,0
039
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2160,0
13
Басқалар
37502,0
9
Басқалар
37502,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
20922,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
11976,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
87187,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
19851,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
892,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
283,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3661,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
62500,0
6
Земельные отношения
20787,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20787,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15787,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
5000,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
13809,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13809,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13809,0
12
Транспорт и коммуникации
26179,2
1
Автомобильный транспорт
24019,2
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24019,2
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
24019,2
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2160,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2160,0
039
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2160,0
13
Прочие
37502,0
9
Прочие
37502,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
0,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
0,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
20922,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
11976,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий