Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округінің "Ілгідай" шаруа қожалығының аумағына карантин белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 желтоқсанда № 6377 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округі әкімінің 15.01.2020 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекция басшысының 2019 жылғы 21 қарашадағы № 288 ұсынысы негізінде, Беген ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ірі қара малдан қарасан ауруының шығуына байланысты Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округінің "Ілгідай" шаруа қожалығының аумағына карантин белгіленсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді әділет органында мемлекеттік тіркеу;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесін Бесқарағай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберу;
3) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Бесқарағай ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастыру қамтамасыз етілсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Беген ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы Р. Рафикова

Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Ілгідай" Бегенского сельского округа Бескарагайского района
Решение акима Бегенского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 9 декабря 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 декабря 2019 года № 6377. Утратило силу - решением акима Бегенского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 15 января 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу - решением акима Бегенского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 15.01.2020 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Бескарагайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 ноября 2019 года № 288, аким Бегенского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории крестьянского хозяйства "Ілгідай" Бегенского сельского округа Бескарагайского района в связи с выявлением болезни эмфизематозного карбункула крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бегенского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Бескарагайского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима Бескарагайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
и.о.акима Бегенского сельского округа Р. Рафикова