Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 32-3-VI "2019-2021 жылдарға арналған Бородулиха ауданының Бородулиха ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 44-5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 6459 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 31-2-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 43-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6382 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 32-3-VI "2019-2021 жылдарға арналған Бородулиха ауданының Бородулиха ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-8-194 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 22 қаңтарда, "Пульс района", "Аудан тынысы" аудандық газеттерінде 2019 жылғы 25 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 258167,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 48903 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 209264,8 мың теңге;
2) шығындар – 258652,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -484,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 484,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 484,4 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2019 жылға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 14961 мың теңге сомасында ескерілсін.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 32-3-VI "О бюджете Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района на 2019–2021 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 44-5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 декабря 2019 года № 6459
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Бородулихинского районного маслихата от 26 ноября 2019 года № 43-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 31-2-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6382), Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 32-3-VI "О бюджете Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района на 2019–2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-194, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2019 года, в районных газетах "Пульс района", "Аудан тынысы" 25 января 2019 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Бородулихинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 258167,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48903 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 209264,8 тысяч тенге;
2) затраты – 258652,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -484,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 484,4 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 484,4 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Бородулихинского сельского округа на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 14961 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:

"4. 2019 жылға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 116808,8 мың теңге сомасында ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2019 жылға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 2780 мың теңге сомасында ескерілсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес аталған шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.

"4. Предусмотреть в бюджете Бородулихинского сельского округа на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 116808,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть в бюджете Бородулихинского сельского округа на 2019 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 2780 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.