2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 45-5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 6500 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-5-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 56-5-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6427 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7205211,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1111893,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7114,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22938 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6063264,9 мың теңге;
2) шығындар – 7594844,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 107225 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 139178 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31953 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -496858,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 496858,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 418039,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 31953 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 110771,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 55-2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6427 нөмірімен тіркелген) шешімімен бекітілген, жеке табыс салығы, әлеуметтік салық бойынша аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері 2020 жылға 100 пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.

О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 45-5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2020 года № 6500. Утратило силу - решением маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 56-5-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 56-5-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6427), Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7205211,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1111893,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7114,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22938 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6063264,9 тысяч тенге;
2) затраты – 7594844,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 107225 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 139178 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31953 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -496858,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 496858,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 418039,9 тысяч тенге;
погашение займов – 31953 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 110771,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.11.2020 № 55-2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Принять к исполнению на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджет района по индивидуальному подоходному налогу, социальному налогу в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6427).

3. 2020 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 3854927 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтерге берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 640880 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Андреевка ауылдық округіне
12454 мың теңге;
Бакы ауылдық округіне
17476 мың теңге;
Белағаш ауылдық округіне
18983 мың теңге;
Бородулиха ауылдық округіне
110873 мың теңге;
Дмитриевка ауылдық округіне
17708 мың теңге;
Жезкент кенттік округіне
213347 мың теңге;
Жерновка ауылдық округіне
18248 мың теңге;
Зубаир ауылдық округіне
14665 мың теңге;
Құнарлы ауылдық округіне
18286 мың теңге;
Красный Яр ауылдық округіне
19088 мың теңге;
Новодворовка ауылдық округіне
15458 мың теңге;
Новошульба ауылдық округіне
45122 мың теңге;
Новопокровка ауылдық округіне
28036 мың теңге;
Переменовка ауылдық округіне
22478 мың теңге;
Петропавловка ауылдық округіне
18377 мың теңге;
Подборный ауылдық округіне
17924 мың теңге;
Степной ауылдық округіне
14936 мың теңге;
Таврия ауылдық округіне
17421 мың теңге.
5. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер ескерілсін.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 20.04.2020 № 48-2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 23635 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 4-қосымшаға сәйкес 2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 1359088 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 55-2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Учесть объем бюджетной субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района на 2020 год в сумме 3854927 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты городов районного значения, села, поселка, сельского округа, в сумме 640880 тысяч тенге, в том числе:
Андреевскому сельскому округу
12454 тысяч тенге;
Бакинскому сельскому округу
17476 тысяч тенге
Бель-Агачскому сельскому округу
18983 тысяч тенге;
Бородулихинскому сельскому округу
110873 тысяч тенге;
Дмитриевскому сельскому округу
17708 тысяч тенге;
Жезкентскому поселковому округу
213347 тысяч тенге.
Жерновскому сельскому округу
18248 тысяч тенге;
Зубаирскому сельскому округу
14665 тысяч тенге;
Кунарлинскому сельскому округу
18286 тысяч тенге;
Красноярскому сельскому округу
19088 тысяч тенге;
Новодворовскому сельскому округу
15458 тысяч тенге;
Новошульбинскому сельскому округу
45122 тысяч тенге;
Новопокровскому сельскому округу
28036 тысяч тенге;
Переменовскому сельскому округу
22478 тысяч тенге;
Петропавловскому сельскому округу
18377 тысяч тенге;
Подборному сельскому округу
17924 тысяч тенге;
Степному сельскому округу
14936 тысяч тенге;
Таврическому сельскому округу
17421 тысяч тенге.
5. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.04.2020 № 48-2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 23635 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 4.
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 1359088 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.11.2020 № 55-2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).

9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және кредиттер 726452 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 55-2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферттер 300000 мың теңге сомасында ескерілсін.
11. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферттер 65867,7 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 55-2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 139178 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен несиелер ескерілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 31.03.2020 № 47-6-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 5-қосымшаға сәйкес Бородулиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

9. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты и кредиты из областного бюджета в сумме 726452 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.11.2020 № 55-2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 300000 тысяч тенге.
11. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 65867,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.11.2020 № 55-2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 139178 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.03.2020 № 47-6-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Признать утратившими силу некоторые решения Бородулихинского районного маслихата, согласно приложению 5.

018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
270
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3550
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
22649,8
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
22649,8
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22147,8
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
502
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
122972
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
74017
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24289
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1300
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
500
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
47928
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
14681
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14441
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
34274
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33137
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1137
02
Қорғаныс
30238
1
Әскери мұқтаждар
11976
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты
11976
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
11976
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
18262
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты
18262
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
17412
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерге өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
850
04
Білім беру
3983965,5
2
Бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру

018
Капитальные расходы государственного органа
270
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3550
5
Планирование и статистическая деятельность
22649,8
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
22649,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
22147,8
004
Капитальные расходы государственного органа
502
9
Прочие государственные услуги общего характера
122972
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
74017
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
24289
013
Капитальные расходы государственного органа
1300
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
500
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
47928
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
14681
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
14441
003
Капитальные расходы государственного органа
240
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
34274
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
33137
003
Капитальные расходы государственного органа
1137
02
Оборона
30238
1
Военные нужды
11976
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11976
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11976
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
18262
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18262
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
17412
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
850
04
Образование
3983965,5
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
142791
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27800
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
61014
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
27
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12980
023
Әдістемелік жұмыс
15970
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
25000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
297229
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
38804
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
5204
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1766
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
3438
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
33600
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
33600
2
Әлеуметтік көмек
252007
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
252007
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
13211
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
48273
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
23250
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3115
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
14968
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
102450
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
7115
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39625
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6418
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
6418
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

464
Отдел образования района (города областного значения)
142791
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27800
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
61014
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
27
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12980
023
Методическая работа
15970
067
Капитальные расходы подведомственных организаций и учреждений
25000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
297229
1
Социальное обеспечение
38804
464
Отдел образования района (города областного значения)
5204
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1766
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
3438
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
33600
010
Государственная адресная социальная помощь
33600
2
Социальная помощь
252007
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
252007
004
Программа занятости
13211
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
48273
007
Оказание жилищной помощи
23250
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3115
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14968
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
102450
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7115
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39625
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6418
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
6418
018
Оплата услуг по зачислению выплате и доставке пособий и других социальных выплат

2019 жылғы 25 желтоқсаны
№ 45-5-VI
шешіміне 4 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Қызметтік топ
Әкімшілік
Бағдарлама
Атауы
4
Білім
464
Ауданның білім бөлімі (облыстық маңызы бар қалалар)
003
Жалпы білімді оқыту
"Шығыс Қазақстан облысы
Бородулиха ауданының
мәслихат аппараты" ММ
2019 жылғы 25 желтоқсаны
№ 45-5-VI
шешіміне 5 қосымша
Бородулиха аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқcандағы № 31-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-8-191 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 11 қаңтарда жарияланған) шешімі.
2. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 31-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 36-6-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5800 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 3 сәуірде жарияланған) шешімі.
3. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 31-2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 тамыздағы № 40-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6113 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 13 тамызда жарияланған) шешімі.
4. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 31-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 кыркүйектегі № 41-6-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6187 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 10 қазанда жарияланған) шешімі.
5. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 31-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 43-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6382 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 13 желтоқсанда жарияланған) шешімі.

от 25 декабря 2019 года
№ 45-5-VI
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год
Функц.группа
Администратор
Программа
Наименование
4
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению
ГУ "Аппарат маслихата
Бородулихинского района
Восточно-Казахстанской
области"
от 25 декабря 2019 года
№ 45-5-VI
Перечень решений Бородулихинского районного маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение Бородулихинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 31-2-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-191, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2019 года).
2. Решение Бородулихинского районного маслихата от 19 марта 2019 года № 36-6-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 31-2-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5800, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 апреля 2019 года).
3. Решение Бородулихинского районного маслихата от 6 августа 2019 года № 40-2-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Бородулихинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 31-2-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6113, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 августа 2019 года).
4. Решение Бородулихинского районного маслихата от 30 сентября 2019 года № 41-6-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 31-2-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6187, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 октября 2019 года).
5. Решение Бородулихинского районного маслихата от 26 ноября 2019 года № 43-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 31-2-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6382, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 декабря 2019 года).