Бородулиха ауданы Новошульба ауылдық округі Новошульба ауылының көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Новошульба ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 14 қарашадағы № 5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қарашада № 6282 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, 2018 жылғы 29 қарашадағы Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссияның қорытындысына сәйкес және халықтың пікірін ескере отырып, Новошульба ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бородулиха ауданы Новошульба ауылдық округі Новошульба ауылының көшелері қайта аталсын:
1) "Ленин" көшесін "Қазақстан" көшесіне;
2) "Советская" көшесін "Кеңес Одағының батыры М. К. Меркулов" көшесіне;
3) "Союзная" көшесі "Согласия" көшесіне.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Новошульба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен бектілген тәртіпте:
1) осы шешімнің Шығыс Қазақстан облысының әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімінің мемлекеттік тіркелген күннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмелерін Бородулиха ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы шешім ресми жарияланғанынан кейін оны Бородулиха ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
округ әкімінің м.а. К. Балыкбаев

О переименовании улиц села Новая Шульба Новошульбинского сельского округа Бородулихинского района
Решение акима Новошульбинского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 14 ноября 2019 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 ноября 2019 года № 6282
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно- территориальном устройстве Республики Казахстан", заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 29 ноября 2018 года и учитывая мнение населения, аким Новошульбинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Новая Шульба Новошульбинского сельского округа Бородулихинского района:
1) улицу "Ленина" на улицу "Қазақстан";
2) улицу "Советская" на улицу "Героя Советского Союза Меркулова М.К.";
3) улицу "Союзная" на улицу "Согласия".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Новошульбинского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Бородулихинского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Бородулихинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
и.о. акима округа К. Балыкбаев