Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/2-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қазандағы № 35/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қазанда № 6215 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 34/7-VІ "Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 27/2-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6182 болып тіркелген) сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/2-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-9-191 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 30637 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5127 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25510 мың теңге;
2) шығындар – 31765,6 мың теңге;";
3-тармақтың 1), 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 72195 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47151 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25044 мың теңге;
2) шығындар – 78175,6 мың теңге;";
5-тармақтың 1), 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 37302,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10276 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27026,5 мың теңге;

О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 28/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2019-2021 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 октября 2019 года № 35/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 октября 2019 года № 6215. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Глубоковского районного маслихата от 20 сентября 2019 года № 34/7-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 27/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6182) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 28/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-9-191, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 30637 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5127 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25510 тысяч тенге;
2) затраты – 31765,6 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"1) доходы –72195 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47151 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25044 тысячи тенге;
2) затраты – 78175,6 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 37302,5 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10276 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27026,5 тысяч тенге;

1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Абильмажинова
Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 4 қазандағы
№ 35/2-VІ шешіміне 1 қосымша
Глубокое
аудандық мәслихатының

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Г. Абильмажинова
Секретарь Глубоковского районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 4 октября 2019 года
№ 35/2-VI
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата