2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 38/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 6507 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 56/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 31.12.2020 № 56/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6470 болып тіркелген) сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26469 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4571 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21898 мың теңге;
2) шығындар – 27099 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -630 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 630 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 630 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 08.06.2020 № 44/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 52/2-VI; 21.12.2020 № 54/2-VI шешімдерімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2020-2022 годы
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 декабря 2019 года № 38/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2020 года № 6507. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 декабря 2020 года № 56/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.12.2020 № 56/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6470) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26469 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4571 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21898 тысяч тенге;
2) затраты – 27099 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -630 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 630 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 630 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.06.2020 № 44/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020); с изменениями, внесенными решениями Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17.11.2020 № 52/2-VI;от 21.12.2020 № 54/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).

2. 2020 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 12476 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46617,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31176,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15441 мың теңге;
2) шығындар – 55582,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -8965 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8965 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8965 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 08.06.2020 № 44/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 29.09.2020 № 50/6-VI; 17.11.2020 № 52/2-VI; 21.12.2020 № 54/2-VI шешімдерімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2020 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 8338 мың теңге сомасында ескерілсін.
5. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24272,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4893 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 861,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18518 мың теңге;
2) шығындар – 24272,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.

2. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет поселка Алтайский на 2020 год в сумме 12476 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 46617,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31176,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15441 тысяч тенге;
2) затраты – 55582,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8965 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8965 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8965 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.06.2020 № 44/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020); с изменениями, внесенными решениями Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.09.2020 № 50/6-VI ; от 17.11.2020 № 52/2-VI ; от 21.12.2020 № 54/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет поселка Белоусовка на 2020 год в сумме 8338 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24272,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4893 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 861,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18518 тысяч тенге;
2) затраты – 24272,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 08.06.2020 № 44/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 29.09.2020 № 50/6-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2020 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 15598 мың теңге сомасында ескерілсін.
7. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24404 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11273 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13131 мың теңге;
2) шығындар – 27927,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3523,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3523,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3523,4 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 08.06.2020 № 44/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 29.09.2020 № 50/6-VI; 17.11.2020 № 52/2-VI; 21.12.2020 № 54/2-VI шешімдерімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2020 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 11559 мың теңге сомасында ескерілсін.
9. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданы Быструха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23905 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5163 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 86,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18655,7 мың теңге;
2) шығындар – 23905 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;

Сноска. Пункт 5 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.06.2020 № 44/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020); с изменениями, внесенным решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.09.2020 № 50/6-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет БерҰзовского сельского округа на 2020 год в сумме 15598 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24404 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11273 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13131 тысяч тенге;
2) затраты – 27927,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3523,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3523,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3523,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.06.2020 № 44/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020); с изменениями, внесенными решениями Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.09.2020 № 50/6-VI; от 17.11.2020 № 52/2-VI; от 21.12.2020 № 54/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Бобровского сельского округа на 2020 год в сумме 11559 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Быструшинского сельского округа Глубоковского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23905 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5163 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 86,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18655,7 тысяч тенге;
2) затраты – 23905 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 08.06.2020 № 44/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 52/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2020 жылға арналған Быструха ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 15574 мың теңге сомасында ескерілсін.
11. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский кентінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23170 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6639 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16531 мың теңге;
2) шығындар – 24002,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -832,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 832,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 832,8 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 08.06.2020 № 44/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 52/2-VI; 21.12.2020 № 54/2-VI шешімдерімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2020 жылға арналған Верхнеберезовский кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 15546 мың теңге сомасында ескерілсін.
13. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданы Веселовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.06.2020 № 44/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020); с изменениями, внесенными решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17.11.2020 № 52/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Быструшинского сельского округа на 2020 год в сумме 15574 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет поселка Верхнеберезовский Глубоковского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23170 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6639 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16531 тысяч тенге;
2) затраты –24002,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -832,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 832,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 832,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.06.2020 № 44/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020); с изменениями, внесенными решениями Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17.11.2020 № 52/2-VI; от 21.12.2020 № 54/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет поселка Верхнеберезовский на 2020 год в сумме 15546 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа Глубоковского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

26. 2020 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 6853 мың теңге сомасында ескерілсін.
27. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданы Секисовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32434 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9228 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23206 мың теңге;
2) шығындар – 34332,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1898,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1898,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1898,6 мың теңге.
Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 08.06.2020 № 44/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 29.09.2020 № 50/6-VI; 17.11.2020 № 52/2-VI шешімдерімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
28. 2020 жылға арналған Секисовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 13824 мың теңге сомасында ескерілсін.
29. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданы Тархан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36417,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10975,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25442,1 мың теңге;
2) шығындар – 42168,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -5751,6 мың теңге;

26. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Опытнопольского сельского округа на 2020 год в сумме 6853 тысяч тенге.
27. Утвердить бюджет Секисовского сельского округа Глубоковского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 32434 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9228 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23206 тысяч тенге;
2) затраты – 34332,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1898,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1898,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1898,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 27 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.06.2020 № 44/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020); с изменениями, внесенными решениями Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.09.2020 № 50/6-VI ; от 17.11.2020 № 52/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
28. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Секисовского сельского округа на 2020 год в сумме 13824 тысяч тенге.
29. Утвердить бюджет Тарханского сельского округа Глубоковского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 43, 44, и 45 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 36417,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10975,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25442,1 тысяч тенге;
2) затраты – 42168,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5751,6 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5751,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5751,6 мың теңге.
Ескерту. 29-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 08.06.2020 № 44/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 20.07.2020 № 47/2-VI; 17.11.2020 № 52/2-VI; 21.12.2020 № 54/2-VI шешімдерімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
30. 2020 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 11896 мың теңге сомасында ескерілсін.
31. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ушаново ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21401 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8097 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13304 мың теңге;
2) шығындар – 26165 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -4764 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4764 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4764 мың теңге.
Ескерту. 31-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 08.06.2020 № 44/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
32. 2020 жылға арналған Ушаново ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 13304 мың теңге сомасында ескерілсін.
33. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданы Черемшанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33786 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10666,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23119,2 мың теңге;
2) шығындар – 34939,3 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5751,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5751,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 29 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.06.2020 № 44/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020); с изменениями, внесенными решениями Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.07.2020 № 47/2-VI; от 17.11.2020 № 52/2-VI; от 21.12.2020 № 54/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
30. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Тарханского сельского округа на 2020 год в сумме 11896 тысяч тенге.
31. Утвердить бюджет Ушановского сельского округа Глубоковского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21401 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8097 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13304 тысяч тенге;
2) затраты – 26165 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4764 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4764 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4764 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 31 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.06.2020 № 44/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
32. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Ушановского сельского округа на 2020 год в сумме 13304 тысяч тенге.
33. Утвердить бюджет Черемшанского сельского округа Глубоковского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 33786 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10666,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23119,2 тысяч тенге;
2) затраты – 34939,3 тысяч тенге;

34. 2020 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 14754 мың теңге сомасында ескерілсін.
35. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия торағасы Р. Жансаитов
Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 38/2-VІ шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті

34. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Черемшанского сельского округа на 2020 год в сумме 14754 тысяч тенге.
35. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Р. Жансаитов
Секретарь Глубоковского районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 31 декабря 2019 года
№ 38/2-VI
Бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2020 год