Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/250-VI "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 қыркүйектегі № 38/310-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қыркүйекте № 6167 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 44/388-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 01.04.2020 № 44/388-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, 2-7 тармағына, Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 тамыздағы № 37/301-VІ "Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6131 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/250-VI "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-164 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 21 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Әуезов кентінің бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76124,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12520,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 563,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 63041,9 мың теңге;
2) шығындар – 106241,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;

О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 28/250-VI "О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2019-2021 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 сентября 2019 года № 38/310-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 сентября 2019 года № 6167. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 апреля 2020 года № 44/388-VI.
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01.04.2020 № 44/388-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Жарминского районного маслихата от 23 августа 2019 года № 37/301-VІ "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 28/238-VІ "О бюджете Жарминского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6131) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 28/250-VI "О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-10-164, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Ауэзова Жарминского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 76124,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12520,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 563,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 63041,9 тысяч тенге;
2) затраты – 106241,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 30116,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30116,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30116,2 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Жаңғызтөбе кентінің бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84859,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10670,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 74109,0 мың теңге;
2) шығындар – 88913,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4054,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4054,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4054,9 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Қалбатау ауылдық округінің бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 230551,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 48510,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1900,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 180141,0 мың теңге;
2) шығындар – 234272,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3721,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3721,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 30116,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30116,2 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30116,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Жангизтобе Жарминского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 84859,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10670,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 74109,0 тысяч тенге;
2) затраты – 88913,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4054,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4054,9 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4054,9 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 230551,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48510,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1900,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 180141,0 тысяч тенге;
2) затраты – 234272,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3721,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3721,1 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3721,1 мың теңге.";
аталған шешімнің 4, 7 және 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Оспанбаев
Жарма аудандық
мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының
2019 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 38/310-VI шешіміне
1 қосымша
Жарма аудандық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 3721,1 тысяч тенге.";
приложения 4, 7 и 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии М. Оспанбаев
Секретарь Жарминского
районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение 1
к решению Жарминского
районного маслихата
от 16 сентября 2019 года
№ 38/310-VI
Приложение 4
к решению Жарминского
районного маслихата