2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қаңтарда № 6484 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53/521-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 53/521-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 73, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6427 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11192709,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3893357,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15060,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 44539,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7239752,7 мың теңге;
2) шығындар – 11387319,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21478,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 48460,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26982,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -216088,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 216088,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 225276,1 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26982,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17794,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 53/525-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджетке облыстық бюджеттен түсетін субвенция көлемi 2960044,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2020 жылға аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6427болып тіркелген) шешімімен белгіленген 100 (жүз) пайыз атқаруға алынсын.

О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2019 года № 41/333-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2020 года № 6484. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 53/521-VI
Сноска. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 53/521-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6427) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11192709,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3893357,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15060,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 44539,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7239752,7 тысяч тенге;
2) затраты – 11387319,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21478,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 48460,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26982,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -216088,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 216088,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 225276,1 тысяч тенге;
погашение займов – 26982,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17794,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 53/525-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить в районном бюджете объемы субвенций, поступаемых из областного бюджета в сумме 2960044,0 тысяч тенге.
3. Принять к исполнению на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в размере 100 (сто) процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6427).

4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 139-бабының 9 тармағына сәйкес сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт мамандарына, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелері белгiленсiн.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 29.04.2020 № 45/386-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2021 жылдың бюджеті –7175862,0мың теңге көлемінде 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2022 жылдың бюджеті – 7727774,0мың теңге көлемінде 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2020 жылға 40000,0мың теңге сомасында 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетке областық бюджеттен түскен ағымдағынысаналы және нысаналы даму трансферттерінің тізбесі 6 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен түскен ағымдағынысаналы және нысаналы даму трансферттерінің тізбесі 7 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
11. 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлуімен аудан бюджетінің даму бағдарламаларының тізбесі 8 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
12. 2020 жылға арналған ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін қаражат 9 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

4. Специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях в соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.04.2020 № 45/386-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет на 2021 год в следующем объеме – 7175862,0тысяч тенге согласно приложению 2.
6. Утвердить бюджет на 2022 год в следующем объеме – 7727774,0 тысяч тенге согласно приложению 3.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 40000,0 тысяч тенге согласно приложению 4.
8. Учесть перечень местных бюджетных программ, не подлежащих к секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2020 год, согласно приложению 5.
9. Учесть перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета на 2020 год согласно приложению 6.
10. Учесть перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета на 2020 год согласно приложению 7.
11. Учесть перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2020-2022 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 8.
12. Учесть средства для реализации мер социальной поддержки специалистам социальной сферы сельских населенных пунктов на 2020 год согласно приложению 9.

13. 2020 жылға арналған аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен түскен трансферттердің тізбесі 10 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
14. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Узбеханов
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 41/333-VI шешіміне 1 қосымша
Жарма ауданының 2020 жылға арналған бюджеті

13. Учесть перечень трансфертов из районного бюджета бюджетам городов районного значения, сел, поселков и сельских округов на 2020 год согласно приложению 10.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Узбеханов
Секретарь Жарминского районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение 1 к решению
Жарминского районного
маслихата от 27 декабря
2019 года №41/333-VI
Бюджет Жарминского района на 2020 год

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2125,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2125,0
2
Әлеуметтік көмек
480583,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
480583,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
126269,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
55842,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3854,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
61584,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3915,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
148225,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
31384,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
49510,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
43596,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43596,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28707,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
14889,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1659157,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
772453,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
698174,7
002
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
0,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
625874,7
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
72300,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
70029,0
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
70029,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

464
Отдел образования района (города областного значения)
2125,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2125,0
2
Социальная помощь
480583,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
480583,5
002
Программа занятости
126269,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
55842,0
006
Оказание жилищной помощи
3854,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
61584,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3915,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
148225,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
31384,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
49510,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
43596,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43596,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28707,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
14889,0
021
Капитальные расходы государственного органа
0,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1659157,1
1
Жилищное хозяйство
772453,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
698174,7
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
0,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
625874,7
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
72300,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
70029,0
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
70029,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

11247,0
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
1495,0
29
Жергілікті бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым
1215,0
34
Қызметтің жекелеген түрлерiмен айналысуға лицензияларды пайдаланғаны үшін төлемақы
8537,0
08
Заңдық маңызы бар әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
10319,0
1
Мемлекеттік баж
10319,0
26
Жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж
10319,0
2
Салықтық емес түсiмдер
16876,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
3266,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
0,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
0,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
3178,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
0,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
3178,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
88,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
88,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
13610,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
13610,0
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі
0,0
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
0,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
13610,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер

11247,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
1495,0
29
Регистрационный сбор, зачисляемый в местный бюджет
1215,0
34
Плата за пользование лицензиями на занятие отдельными видами деятельности
8537,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
10319,0
1
Государственная пошлина
10319,0
26
Государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет
10319,0
2
Неналоговые поступления
16876,0
01
Доходы от государственной собственности
3266,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
0,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
0,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
3178,0
08
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
3178,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
88,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
88,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
0,0
06
Прочие неналоговые поступления
13610,0
1
Прочие неналоговые поступления
13610,0
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
0,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
0,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
13610,0
3
Поступления от продажи основного капитала