Зайсан ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 6 наурыздағы "Зайсан ауданы бойынша 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 171 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 қыркүйектегі № 470 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 қыркүйекте № 6169 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 17 ақпандағы № 68 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 17.02.2020 № 68 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Зайсан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зайсан ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 6 наурыздағы "Зайсан ауданы бойынша 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" №171 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5764 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 30 наурызда аудандық "Достық" газетінде және 2019 жылғы 19 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) мынандай өзгерістер енгізілсін:
Зайсан ауданы бойынша 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Зайсан аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Зайсан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Зайсан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Зайсан ауданы әкімінің орынбасары Қ.Чилибаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зайсан ауданының әкімі С. Ақтанов
Зайсан ауданы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление № 171 акимата Зайсанского района от 6 марта 2019 года "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год по Зайсанскому району"
Постановление акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 17 сентября 2019 года № 470. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 сентября 2019 года № 6169. Утратило силу - постановлением акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 17 февраля 2020 года № 68
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 17.02.2020 № 68 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с статьей 26, Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О нормативных правовых актах" акимат Зайсанского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Зайсанского района от 6 марта 2019 года № 171 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год по Зайсанскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5764, опубликовано 30 марта 2019 года в районной газете "Достык" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 19 марта 2019 года) внести следующее изменение:
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Зайсанскому району на 2019 год, изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел образования Зайсанского района" в установленном законодательном Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Зайсанского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Зайсанского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Зайсанского района К.Чилибаеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зайсанского района С. Актанов
Приложение к постановлению
акимата Зайсанского района