"2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 33-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 44-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 қазанда № 6192 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 ақпандағы № 50-6/1 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 24.02.2020 № 50-6/1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 33/346-IV "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6166 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 33-1 "2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-184 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 9 ақпандағы "Достық" газетінде және 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8097826,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1321363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40227,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 35300 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6700935,7 мың теңге;
2) шығындар – 8112508,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35829 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 49238 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13409 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 33-1 "О бюджете Зайсанского района на 2019-2021 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 сентября 2019 года № 44-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 октября 2019 года № 6192. Утратило силу решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 февраля 2020 года № 50-6/1.
Сноска. Утратило силу решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.02.2020 № 50-6/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 сентября 2019 года № 33/346-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6166) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 33-1 "О бюджете Зайсанского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-11-184, опубликовано 9 февраля 2019 года в газете "Достык" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8097826,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1321363 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40227,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 35300 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 6700935,7 тысяч тенге;
2) затраты – 8112508,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35829 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 49238 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13409 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 50511,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 50511,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 49238 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13409 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 14682,3 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 852248,7 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен 3046854 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
аталған шешімінің 1, 5, 6, 8, 9–қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Бошақов
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 50511,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50511,3 тысяч тенге;
поступление займов – 49238 тысяч тенге;
погашение займов – 13409 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14682,3 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 852248,7 тысяч тенге, согласно приложению 5.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в сумме 3046854 тысяч тенге, согласно приложению 6.";
приложения 1, 5, 6, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года
Председатель сессии М. Бошаков
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата