Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Кеңсай ауылдық округінің Кеңсай ауылының "Саян" шаруа қожалығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 10 қазандағы № 9 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қазанда № 6198 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 02 қыркүйектегі № 223 ұсынысы негізінде Кеңсай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдардың бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округінің Кеңсай ауылының "Саян" шаруа қожалығына шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 15 мамырдағы "Кеңсай ауылдық округінің Кеңсай ауылының "Саян" шаруа қожалығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2019 жылғы 16 мамырда № 5947 болып тіркелген, 2019 жылғы 22 мамырда "Достық" газетінде жарияланған және 2019 жылғы 24 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) № 6 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Кеңсай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Зайсан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Зайсан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Кеңсай ауылдық округі әкімінің м.а. Р. Ташаева

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Кенсайского сельского округа Зайсанского района от 15 мая 2019 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий крестьянском хозяйстве "Саян" село Кенсай Кенсайского сельского округа"
Решение акима Кенсайского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 10 октября 2019 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 октября 2019 года № 6198
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района от 02 сентября 2019 года № 223, аким Кенсайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия крестьянском хозяистве "Саян" в селе Кенсай Кенсайского сельского округа в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решения акима Кенсайского сельского округа Зайсанского района от 15 мая 2019 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий крестьянском хозяйстве "Саян" село Кенсай Кенсайского сельского округа" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5947, от 16 мая 2019 года, опубликовано 22 мая 2019 года в газетах "Достык", и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 24 мая 2019 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Кенсайского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Зайсанского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Зайсанского района после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима Кенсайского сельского округа Р. Ташаева