"2019-2021 жылдарға арналған Зырян қаласының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 42/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 47/7-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 сәуірде № 5866 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 қаңтардағы № 61/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 05.01.2020 № 61/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 821 "Шығыс Қазақстан облысының Зырян ауданын және Зырян қаласын Шығыс Қазақстан облысының Алтай ауданы және Алтай қаласы деп қайта атау туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Зырян қаласының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 42/2-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-12-182 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 15 қаңтарда электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 821 "Шығыс Қазақстан облысының Зырян ауданын және Зырян қаласын Шығыс Қазақстан облысының Алтай ауданы және Алтай қаласы деп қайта атау туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1, 2, 3, 4 -тармақтар келесі радакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 621035,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 311153,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 29 декабря 2018 года № 42/2-VI "О бюджете города Зыряновска на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 12 апреля 2019 года № 47/7-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2019 года № 5866. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 5 января 2020 года № 61/2-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 05.01.2020 № 61/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года № 821 "О переименовании Зыряновского района и города Зыряновск Восточно- Казахстанской области в район Алтай и город Алтай Восточно-Казахстанской области", со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района от 29 декабря 2018 года № 42/2-VI "О бюджете города Зыряновска на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-182, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года) следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года № 821 "О переименовании Зыряновского района и города Зыряновск Восточно-Казахстанской области в район Алтай и город Алтай Восточно-Казахстанской области", со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:";
пункты 1, 2, 3, 4 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алтай на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 621035,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 311153,0 тысяч тенге;

салықтық емес түсімдер – 4355,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 305527,0 мың теңге;
2) шығындар – 643094,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -22059,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22059,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге
қарыздарды өтеу – 0 теңге
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22059,9 мың теңге.
2. 2019 жылға арналған Алтай қаласының бюджетінде қала бюджетінен аудандық бюджетке 179016 мың теңге сомада бюджеттік алымдар көлемі қарастырылсын.
3. 2019 жылға арналған Алтай қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен 304661 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын
4. 2019 жылға арналған Алтай қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен 866 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Л. Синицына
Алтай ауданының
мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының
2019 жылғы 12 сәуір № 47/7-VI
шешіміне қосымша
Зырян
ауданының мәслихатының

неналоговые поступления – 4355,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 305527,0 тысяч тенге;
2) затраты – 643094,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22059,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22059,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –22059,9 тысяч тенге.
2. Предусмотреть в бюджете города Алтай на 2019 год объем бюджетных изъятий из бюджета города в районный бюджет в сумме 179016 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете города Алтай на 2019 год объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 304661 тысяча тенге.
4. Предусмотреть в бюджете города Алтай на 2019 год объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 866 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Л. Синицына
Секретарь маслихата
района Алтай Л. Гречушникова
Приложение к решению
маслихата района Алтай
от 12 апреля 2019 года
№ 47/7-VI
Приложение 1 к решению
маслихата Зыряновского района