Алтай ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 469 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 желтоқсанда № 6407 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 – бабының 2 – тармағына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 – бабына сәйкес Алтай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Алтай ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
2. Зырян ауданы әкімдігінің "Зырян ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" 2017 жылғы 06 қарашадағы № 385 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5294 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 9 желтоқсанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алтай ауданы әкімінің орынбасары М.А. Сахариевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
"Алтай ауданы әкімінің аппараты" ММ әкім Н. Токсеитов
КЕЛІСІЛДІ:
"Шығыс Қазақстан облысының
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы ________________      Н. Жумадилов
"___"_________2019 жылы
Алтай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 469 қаулысына қосымша
Алтай ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения района Алтай
Постановление акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 10 декабря 2019 года № 469. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 декабря 2019 года № 6407
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат района Алтай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения района Алтай, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Зыряновского района от 06 ноября 2017 года № 385 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Зыряновского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5294, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 декабря 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алтай Сахариева М.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким ГУ "Аппарат акима района Алтай" Н. Токсеитов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Восточно-Казахстанской области" _________________      Н. Жумадилов
"___"_________2019 года
Приложение к постановлению
акимата района Алтай
от 10 декабря 2019 года № 469
Перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения района Алтай