"Катонқарағай ауданының аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 131 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 26 маусымдағы № 283 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 маусымда № 6036 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31 - бабының 2 - тармағына, 37 - бабының 1,2 - тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3 - бабының 7 - тармағына сәйкес, Катонқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Катонқарағай ауданының аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 131 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5594 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 17 сәуірінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Катонқарағай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Катонқарағай ауданының аумағында таратылған мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Катонқарағай ауданы әкімдігінің интернет – ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Тумашиновқа жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата Катон-Карагайского района от 29 марта 2018 года № 131 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения Катон-Карагайского района"
Постановление Катон-Карагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 26 июня 2019 года № 283. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 июня 2019 года № 6036
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 2 статьи 31, пунктами 1,2 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Катон - Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Катон - Карагайского района от 29 марта 2018 года № 131 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения Катон - Карагайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5594, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 17 апреля 2018 года), следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Катон - Карагайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Катон - Карагайского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Катон - Карагайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Д. Тумашинова.