Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 24/214–VI "2019-2021 жылдарға арналған Алтынбел, Катонқарағай, Үлкен Нарын ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 34/295-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 желтоқсанда № 6453 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35/314-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 06.01.2020 № 35/314-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 – тармағының 1) тармақшасына, Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 қарашадағы № 33/282-VI "Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/200–VI "2019-2021 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6359 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 24/214-VI "2019-2021 жылдарға арналған Алтынбел, Катонқарағай, Үлкен Нарын ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-13-160 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 4 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Алтынбел ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 61 659,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 3 784,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 57 875,0 мың теңге;
2) шығындар – 62 555,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 24/214-VI "О бюджетах Алтынбельского, Катон-Карагайского, Улкен Нарынского сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 декабря 2019 года № 34/295-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 декабря 2019 года № 6453. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2020 года № 35/314-VI
Сноска. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.01.2020 № 35/314-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Катон-Карагайского районного маслихата от 7 ноября 2019 года № 33/280-VI "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 24/200-VI "О бюджете Катон-Карагайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6359), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 24/214 -VІ "О бюджетах Алтынбельского, Катон-Карагайского, Улкен Нарынского сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-13-160, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 февраля 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтынбельского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 659,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 784,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 875,0 тысяч тенге;
2) затраты – 62 555,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –
0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 896,0 мың теңге.";
2- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті 4,5,6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 122 618,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 22 108,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 100 510,0 мың теңге;
2) шығындар – 123 756,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 138,0 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –303 119,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 37 900,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 265 219,0 мың теңге;
2) шығындар – 306 709,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 896,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Катон-Карагайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 122 618,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 108,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100 510,0 тысяч тенге;
2) затраты – 123 756,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч
тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
0,0 тысяч тенге":
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 138,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Улкен Нарынского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 303 119,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 900,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 265 219,0 тысяч тенге;
2) затраты – 306 709,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства –0,0 тысяч
тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 590,0 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1, 4, 7, 10, 11 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Кешілбаев
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 34/295-VI
шешіміне 1-қосымша
Катонқарағай аудандық
мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 3 590,0 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 11 утвержденные решением районного маслихата изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Е. Кешильбаев
Секретарь маслихата Д. Бралинов
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата № 34/295-VI
от 4 декабря 2019 года
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата № 24/2149-VI