Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қаңтарда № 6654 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 59/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 28.12.2020 № 59/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабы 2-тармагына, 75-бабы 2-тармагына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 45/3-VI "2020-2022 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" (Нормативті құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6481 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім ауданының Күршім ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 305261 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34439 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 270822 мың теңге;
2) шығындар – 313247,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 7986,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7986,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 7986,8 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 7986,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 05.11.2020 № 56/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен Күршім ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2020 жылға - 68286 мың теңге сомасында Күршім ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.

О бюджете сельских округов Курчумского района на 2020-2022 годы
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2019 года № 46/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 января 2020 года № 6654. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 59/2-VI
Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2020 № 59/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Курчумского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 45/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6481), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Курчумского сельского округа Курчумского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 305261 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 34439 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 270822 тысяч тенге;
2) затраты - 313247,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 7986,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7986,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 7986,8 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 7986,8тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.11.2020 № 56/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть в бюджете Курчумского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Курчумского сельского округа на 2020 год в сумме 68286 тысяч тенге.

3. Күршім ауданының Марқакөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 281033 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 13045 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 95 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 267893 мың теңге;
2) шығындар – 282456.1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1423,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1423,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 1423,1мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 1423,1 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 05.11.2020 № 56/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Аудандық бюджеттен Марқакөл ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенциялар көлемі 2020 жылға - 34776 мың теңге сомасында Марқакөл ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
5. Күршім ауданының Сарыөлең ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 27543 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2881 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 48 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 24614 мың теңге;
2) шығындар – 27876,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 333,9мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 333,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 333,9 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 333,9 мың теңге.

3. Утвердить бюджет Маркакольского сельского округа Курчумского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 281033 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 13045 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 95 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 267893 тысяч тенге;
2) затраты - 282456,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1423,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1423,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1423,1тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 1423,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.11.2020 № 56/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть в бюджете Маркакольского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Маркакольского сельского округа на 2020 год в сумме 34776 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Сарыоленского сельского округа Курчумского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 27543 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2881 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 48 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 24614 тысяч тенге;
2) затраты – 27876,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 333,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 333,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 333,9 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 333,9 тысяч тенге.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 11.09.2020 № 53/3-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Аудандық бюджеттен Сарыөлең ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2020 жылға - 24067 мың теңге сомасында Сарыөлең ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
7. Күршім ауданының Қалжыр ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 24930 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4288 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 20642 мың теңге;
2) шығындар – 25719,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 789,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 789,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 789,3 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 789,3 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 05.11.2020 № 56/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Аудандық бюджеттен Қалжыр ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенциялар көлемі 2020 жылға - 20417 мың теңге сомасында Қалжыр ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
9. Күршім ауданының Боран ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға бюджеті сәйкесінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 34847 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4410 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 30437 мың теңге;
2) шығындар - 35126,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

Сноска. Пункт 5 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.09.2020 № 53/3-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть в бюджете Сарыоленского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Сарыоленского сельского округа на 2020 год в сумме 24067 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Калжырского сельского округа Курчумского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 24930 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4288 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 20642 тысяч тенге;
2) затраты – 25719,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 789,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 789,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 789,3 тысяч тенге
остатки бюджетных средств - 789,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.11.2020 № 56/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть в бюджете Калжырского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Калжырского сельского округа на 2020 год в сумме 20417 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Бурановского сельского округа Курчумского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 34847 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4410 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 30437 тысяч тенге;
2) затраты - 35126,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 279,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 279,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 279,7 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 279,7 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 16.07.2020 № 51/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Аудандық бюджеттен Боран ауылдық округі бюджетіне берілген субвенциялар көлемі 2020 жылға - 25437 мың теңге сомасында Боран ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
11. Күршім ауданының Құйған ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға бюджеті сәйкесінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 28788,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3242 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 569,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 24977 мың теңге;
2) шығындар - 28788,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 0,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 05.11.2020 № 56/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Аудандық бюджеттен Құйған ауылдық округі бюджетіне берілген субвенциялар көлемі 2020 жылға - 24581 мың теңге сомасында Құйған ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
13. Күршім ауданының Қалғұты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға бюджеті сәйкесінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 24622 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2987 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 21635 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета - - 279,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 279,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 279,7 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 279,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.07.2020 № 51/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть в бюджете Бурановского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Бурановского сельского округа на 2020 год в сумме 25437 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Куйганского сельского округа Курчумского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 28788,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3242 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 569,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 24977 тысяч тенге;
2) затраты – 28788,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.11.2020 № 56/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть в бюджете Куйганского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Куйганского сельского округа на 2020 год в сумме 24581 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Калгутинского сельского округа Курчумского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 24622 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2987 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 21635 тысяч тенге;

Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 05.11.2020 № 56/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. Аудандық бюджеттен Төсқайың ауылдық округі бюджетіне берілген субвенциялар көлемі 2020 жылға - 19165 мың теңге сомасында Төсқайың ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
25. 37 қосымшаға сәйкес Күршім аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

Сноска. Пункт 23 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.11.2020 № 56/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
24. Учесть в бюджете Тоскаинского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Тоскаинского сельского округа на 2020 год в сумме 19165 тысяч тенге.
25. Признать утратившими силу некоторые решения Курчумского районного маслихата, согласно приложению 37.

Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 08.04.2020 № 48/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. Шешім 26-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 08.04.2020 № 48/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Сессия төрағасы Л. Рапикова
Күршім аудандық мәслихат хатшысы Л. Кемешева
Күршім аудандық
мәслихатының

Сноска. Пункт 25 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.04.2020 № 48/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
26. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Сноска. Решение дополнено пунктом 26 в соответствии с решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.04.2020 № 48/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Председатель сессии Л. Рапикова
Секретарь Курчумского районного маслихата Л. Кемешева
Приложение 1 к решению
Курчумского
районного маслихата

2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 46/2-VI шешіміне
37 қосымша
Күршім аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешiмдерiнiң тiзбесi
Ескерту. Шешім 37-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 08.04.2020 № 48/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
1) "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 33/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-193 нөмірімен тіркелген және 2019 жылғы 30 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы №33/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 36/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5959 нөмірімен тіркелген және 2019 жылғы 30 мамырдағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3) "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы №33/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 05 маусымдағы № 37/3-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6009 нөмірімен тіркелген және 2019 жылғы 25 маусымдағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4) "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы №33/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 17 шілдедегі № 39/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6086 нөмірімен тіркелген және 2019 жылғы 23 шілдедегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
5) "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы №33/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 16 қазандағы № 43/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6246 нөмірімен тіркелген және 2019 жылғы 12 қарашадағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).

от 30 декабря 2019 года
№ 46/2-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Курчумского районного маслихата
Сноска. Решение дополнено приложением 37 в соответствии с решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.04.2020 № 48/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
1) решение Курчумского районного маслихата от 11 января 2019 года № 33/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-193 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 января 2019 года);
2) решение Курчумского районного маслихата от 24 апреля 2019 года № 36/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 11 января 2019 года № 33/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5959 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 мая 2019 года);
3) решение Курчумского районного маслихата от 05 июня 2019 года № 37/3-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 11 января 2019 года № 33/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6009 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 июня 2019 года);
4) решение Курчумского районного маслихата от 17 июля 2019 года № 39/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 11 января 2019 года № 33/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6086 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 июля 2019 года);
5) решение Курчумского районного маслихата от 16 октября 2019 года № 43/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 11 января 2019 года № 33/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6246 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 ноября 2019 года).