Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 30-2 "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 маусымдағы № 37-4/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 шілдеде № 6041 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 43-2 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы № 30/329-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6024 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 30-2 "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-133 тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 8 037 726,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –1 058 400,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 603,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 934 722,8 мың теңге;
2) шығындар – 8 032 338,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 50 347,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 74 029,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 682,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 78 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 78 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 30-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 июня 2019 года № 37-4/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 июля 2019 года № 6041. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 43-2
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 43-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июня 2019 года № 30/329-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6024), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 30-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-133, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 037 726,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 058 400,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24 603,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 934 722,8 тысяч тенге;
2) затраты – 8 032 338,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 347,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 74 029,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 682,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 78 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 78 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -122 959,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 122 959,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 72 954,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 682,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 73 687,3 мың теңге;
7 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 4 қосымшаға сәйкес 2019 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысанылы трансферттер 645 506,8 мың теңге көлемінде ескерілсін.";
аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Джунусбеков
Көкпекті аудандық
мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 маусымдағы
№ 37-4/1 шешіміне 1 қосымша
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 30-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
І.КІРІСТЕР

5) дефицит (профицит) бюджета – - 122 959,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 122 959,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 72 954,5 тысяч тенге;
погашение займов – 23 682,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 73 687,3 тысяч тенге;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 645 506,8 тысяч тенге согласно приложению 4.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии К. Джунусбеков
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 25 июня 2019 года № 37-4/1
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 30-2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
І. ДОХОДЫ

298 877,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
50 030,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50 030,0
55
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
50 030,0
9
Басқалар
248 847,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25 087,0
40
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
25 087,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150 593,0
62
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
150 593,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 121,0
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2 000,0
26
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 304,0
66
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 817,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
61 046,0
96
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
61 046,0
14
Борышқа қызмет көрсету
29,7
1
Борышқа қызмет көрсету
29,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29,7
21
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
29,7
15
Трансферттер
245 925,3
1
Трансферттер
245 925,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
245 925,3
6
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
6 806,9
24
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
151 781,0
38
Субвенциялар
47 771,0
51
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
39 566,4
ІІІ. Таза бюджеттік несиелендіру
50 347,5
Бюджеттік кредиттер
74 029,5
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
74 029,5
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
74 029,5

298 877,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
50 030,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50 030,0
55
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
50 030,0
9
Прочие
248 847,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25 087,0
40
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
25 087,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150 593,0
62
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
150 593,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 121,0
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2 000,0
26
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
5 304,0
66
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
4 817,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
61 046,0
96
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
61 046,0
14
Обслуживание долга
29,7
1
Обслуживание долга
29,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29,7
21
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
29,7
15
Трансферты
245 925,3
1
Трансферты
245 925,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
245 925,3
6
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
6 806,9
24
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
151 781,0
38
Субвенции
47 771,0
51
Трансферты органам местного самоуправления
39 566,4
III. Чистое бюджетное кредитование
50 347,5
Бюджетные кредиты
74 029,5
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
74 029,5
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
74 029,5