Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп – қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 21 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Тарбағатай аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 23 қаңтарда № 5-16-186 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 10) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабының 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1,2,3,4,5,6 қосымшаларына қосымшаларына сәйкес жайылымдарды геоботаникалық зерттеп – қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Мауадиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Оразбаев
Тарбағатай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "22" қаңтардағы
№ 21 қаулысына № 1 қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтық бірлік аумағындағы жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Тарбағатай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "22" қаңтардағы
№ 21 қаулысына № 2 қосымша
Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары
Тарбағатай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "22" қаңтардағы
№ 21 қаулысына № 3 қосымша
Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым обьектілері белгіленген картасы
Тарбағатай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "22" қаңтардағы
№ 21 қаулысына № 4 қосымша
Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Тарбағатай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "22" қаңтардағы
№ 21 қаулысына № 5 қосымша
Жайылымы жоқ жеке және (немесе) занды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Тарбағатай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "22" қаңтардағы
№ 21 қаулысына № 6 қосымша
Ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 22 января 2019 года № 21. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 23 января 2019 года № 5-16-186
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 10) пункта1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложениям 1,2,3,4,5,6 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мауадинова К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Оразбаев
Приложение № 1
к постановлению акимата
Тарбагатайского района
от "22" января 2019 года № 21
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Приложение № 2
к постановлению акимата
Тарбагатайского района
от "22" января 2019 года № 21
Приемлемые схемы пастбищеоборотов
Приложение № 3
к постановлению акимата
Тарбагатайского района
от "22" января 2019 года № 21
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных объектов пастбищной инфраструктуры
Приложение № 4
постановлению
акимата Тарбагатайского района
от "22" января 2019 года № 21
Схема доступа пастбище пользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленную согласно норме потребления воды
Приложение № 5
к постановлению акимата
Тарбагатайского района
от "22" января 2019 года № 21
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища
Приложение № 6
к постановлению акимата
Тарбагатайского района
от "22" января 2019 года № 21
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными в сельском круге