"2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 35-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 наурызда № 5795 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 50-2 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет кодексінің" 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2018 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының №25/280-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 27/302-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5734 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-176 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) мынандай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 671 012,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 748 945,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 582,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 055,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 895 430,0 мың теңге;
2) шығындар – 11 676 409,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 150 555,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –174 225,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 670,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2019 - 2021 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2019 года № 35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 марта 2019 года № 5795. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 50-2
Сноска. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2019 № 50-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 февраля 2019 года № 27/302-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5734) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Тарбагатайского района на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 32-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-176, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2019 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 671 012,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 748 945,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 582,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 055,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 895 430,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11 676 409,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 150 555,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 174 225,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 670,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -155 952,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 155 952,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 174 225,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 670,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 5 397,6 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4, 7 және 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы С. Жақаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 155 952,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 155 952,6 тысяч тенге.
поступление займов – 174 225,0 тысяч тенге;
погашение займов – 23 670,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 397,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии,
Секретарь Тарбагатайского
районного маслихата С. Жакаев
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского
районного маслихата

202 616,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
202 616,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
190 959,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
190 959,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 419,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
80 474,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
83,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12 525,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
192,0
023
Әдістемелік жұмыс
28 866,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
51 400,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
703 769,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
226 470,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
223 355,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
223 355,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 115,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 115,0
2
Әлеуметтiк көмек
434 232,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
434 232,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
120 200,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 000,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
68 145,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 454,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
118 170,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
43 420,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
2 971,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43 872,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

202 616,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
202 616,0
9
Прочие услуги в области образования
190 959,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
190 959,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17 419,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
80 474,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
83,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 525,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
192,0
023
Методическая работа
28 866,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
51 400,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
703 769,0
1
Социальное обеспечение
226 470,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
223 355,0
005
Государственная адресная социальная помощь
223 355,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 115,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 115,0
2
Социальная помощь
434 232,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
434 232,0
002
Программа занятости
120 200,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 000,0
006
Оказание жилищной помощи
2 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
68 145,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 454,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
118 170,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
43 420,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 971,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43 872,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения