2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қаңтарда № 6476 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 66-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 23.12.2020 № 66-2 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2019 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының №35/389-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 6427 болып енгізілді) шешіміне сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 844 064,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 156 885,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 211,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 142,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 671 826,1 мың теңге;
2) шығындар – 15 171 319,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 144 025,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –178 552,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 527,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -6000,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 6000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 465 279,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 465 279,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 483 035,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 527,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 16 771,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 24.11.2020 № 64-2 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 332 946,0 мың теңге сомасында көзделсін, соның ішінде:

О бюджете Тарбагатайского района на 2020–2022 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 50-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2020 года № 6476. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2020 года № 66-2
Сноска. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2020 № 66-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 35/389-VI от 13 декабря 2019 года "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за номером 6427) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 844 064,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 156 885,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 211,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 142,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 671 826,1 тысяч тенге;
2) затраты – 15 171 319,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 144 025,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 178 552,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 527,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -6000,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 6000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 465 279,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
465 279,9 тысяч тенге;
поступление займов – 483 035,0 тысяч тенге;
погашение займов – 34 527,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 771,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.11.2020 № 64-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 332 946,0 тысяч тенге, в том числе:

Ақсуат ауылдық округіне 16 999,0 мың теңге;
Ақжар ауылдық округіне 21 899,0 мың теңге;
Көкжыра ауылдық округіне 20 439,0 мың теңге;
Қабанбай ауылдық округіне 16 344,0 мың теңге;
Құмкөл ауылдық округіне 21 340,0 мың теңге;
Қызыл кесік ауылдық округіне 19 687,0 мың теңге;
Ойшілік ауылдық округіне 18 122,0 мың теңге;
Тұғыл ауылдық округіне 16 740,0 мың теңге;
Екпін ауылдық округіне 18 865,0 мың теңге;
Жаңаауыл ауылдық округіне 21 407,0 мың теңге;
Жетіарал ауылдық округіне 19 699,0 мың теңге;
Қарасу ауылдық округіне 22 233,0 мың теңге;
Кіндікті ауылдық округіне 18 405,0 мың теңге;
Құйған ауылдық округіне 21 243,0 мың теңге;
Маңырақ ауылдық округіне 20 297,0 мың теңге;
Сатпаев ауылдық округіне 19 056,0 мың теңге;
Ырғызбай ауылдық округіне 20 171,0 мың теңге.
3. "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2019 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының №35/389-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 6427 болып енгізілді) шешіміне сәйкес аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 2020 жылға 100 пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.
4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 8 564 961,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
5. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкес бюджет қаражаты есебiнен ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт саласындағы азаматтық қызметшілерге қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 15.04.2020 № 54-2 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

Аксуатскому сельскому округу 16 999,0 тысяч тенге;
Акжарскому сельскому округу 21 899,0 тысяч тенге;
Кокжыринскому сельскому округу 20 439,0 тысяч тенге;
Кабанбайскому сельскому округу 16 344,0 тысяч тенге;
Кумкольскому сельскому округу 21 340,0 тысяч тенге;
Кызыл-кесикскому сельскому округу 19 687,0 тысяч тенге;
Ойшиликскому сельскому округу 18 122,0 тысяч тенге;
Тугылскому сельскому округу 16 740,0 тысяч тенге
Екпинскому сельскому округу 18 865,0 тысяч тенге;
Жанаауылскому сельскому округу 21 407,0 тысяч тенге;
Жетиаралскому сельскому округу 19 699,0 тысяч тенге;
Карасускому сельскому округу 22 233,0 тысяч тенге;
Киндиктинскому сельскому округу 18 405,0 тысяч тенге;
Куйганскому сельскому округу 21 243,0 тысяч тенге;
Маныракскому сельскому округу 20 297,0 тысяч тенге;
Сатпаевскому сельскому округу 19 056,0 тысяч тенге;
Ыргызбайскому сельскому округу 20 171,0 тысяч тенге.
3. Принять к исполнению на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов установленного решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года №35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6427).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год установлен объем субвенции, передаваемый из областного бюджета в сумме 8 564 961,0 тысяч тенге.
5. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить гражданским служащим в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в социального обеспечения, образования, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.04.2020 № 54-2 (вводится в действие с 01.01.2020).

6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 10 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлінген даму бюджеті бағдарламаларының тізбесі 5-шы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 6-ші қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 10 000,0 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень бюджетных программ развития, выделенных из бюджета на развитие и направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 5.
9. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 6.

10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 7-ші қосымшаға сәйкес нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін.
11. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін кредит – 178 552,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 04.09.2020 № 59-2 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

10. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, согласно приложению 7.
11. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрен кредит из республиканского бюджета в сумме – 178 552,0 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.09.2020 № 59-2 (вводится в действие с 01.01.2020).

12. 8 қосымшаға сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
13. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Қалимажан
Аудандық мәслихат хатшысы С. Жакаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 50-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 24.11.2020 № 64-2 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санат
Сынып
Ішкі сынып
Түсімдер атауы
Сомасы (мың теңге)

12. Признать утратившими силу некоторых решений Тарбагатайского районного маслихата согласно приложения 8.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий Т. Қалимажан
Секретарь районного маслихата С. Жакаев
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 24 декабря 2019 года
№ 50-2
Бюджет Тарбагатайского района на 2020 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.11.2020 № 64-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование доходов
Сумма (тысяч тенге)

13 877,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
3 699,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 732,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
21 252,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
84 054,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
84 054,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
15 180,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
68 473,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
401,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
47 977,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
47 977,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 932,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9 045,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
296 341,0
1
Ауыл шаруашылығы
242 329,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
242 329,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 276,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3 643,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
215 410,0
6
Жер қатынастары
26 260,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
26 260,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 260,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
27 752,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27 752,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
27 752,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 361,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 361,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23 361,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

13 877,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
3 699,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 732,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
21 252,0
3
Информационное пространство
84 054,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
84 054,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
15 180,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
68 473,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
401,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
47 977,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
47 977,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
38 932,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9 045,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
296 341,0
1
Сельское хозяйство
242 329,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
242 329,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
23 276,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3 643,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
215 410,0
6
Земельные отношения
26 260,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
26 260,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
26 260,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
27 752,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27 752,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
27 752,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 361,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 361,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23 361,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

85,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17 918,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
196,0
023
Әдістемелік жұмыс
36 989,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
49 363,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
603 630,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
174 595,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
169 737,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
169 737,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 858,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 858,0
2
Әлеуметтiк көмек
394 088,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
394 088,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
26 601,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
92 443,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 412,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12 200,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 781,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
143 425,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
40 638,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
6 923,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
63 665,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
34 947,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34 947,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 927,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 020,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
386 057,0
1
Мәдениет саласындағы қызмет

85,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 918,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
196,0
023
Методическая работа
36 989,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
49 363,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
603 630,0
1
Социальное обеспечение
174 595,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
169 737,0
005
Государственная адресная социальная помощь
169 737,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 858,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 858,0
2
Социальная помощь
394 088,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
394 088,0
002
Программа занятости
26 601,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
92 443,0
006
Оказание жилищной помощи
2 412,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12 200,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 781,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
143 425,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
40 638,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 923,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
63 665,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
34 947,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34 947,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30 927,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 020,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
386 057,0
1
Деятельность в области культуры

26 645,0
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 50-2 шешіміне 6 қосымша
Облыстық бюджеттен берілген нысаналы трансферттер және кредиттер
Ескерту. 6 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 24.11.2020 № 64-2 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Шығындар атауы
Облыстық бюджеттерден берілген нысаналы трансферттер және кредиттер

26 645,0
Приложение 6
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 24 декабря 2019 года
№ 50-2
Целевые трансферты и кредиты из областного бюджета
Сноска. Приложение 6 – в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.11.2020 № 64-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование расходов
Целевые трансферты и кредиты из областного бюджета

478
052
Ауыл-Ел бесігі жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
144 236,0
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 50-2 шешіміне 8 қосымша
"2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 шешімі, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-176 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 қаңтарда жарияланған),

478
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
144 236,0
Приложение 8
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 24 декабря 2019 года
№ 50-2
Решение Тарбгатайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2019 – 2021 годы", (зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-176, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2019 года),

""2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 19 наурыздағы № 35-2 шешімі, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-176 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 04 сәуірде жарияланған),
""2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 13 мамырдағы № 39-2 шешімі, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5942 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 31 мамырда жарияланған),
""2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 3 шілдедегі № 42-5 шешімі, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6066 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 03 шілдеде жарияланған),
""2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 45-2 шешімі, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6196 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 17 қазанда жарияланған),
"2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 22 қарашадағы № 48-2 шешімі, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6314 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 03 желтоқсанда жарияланған).

Решение Тарбагатайского районного маслихата от 19 марта 2019 года № 35-2 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2019-2021 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-176, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 04 апреля 2019 года),
Решение Тарбагатайского районного маслихата от 13 мая 2019 года № 39-2 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2019-2021 годы", (зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5942, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 мая 2019 года),
Решение Тарбагатайского районного маслихата от 3 июля 2019 года № 42-5 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2019-2021 годы", (зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6066,опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 03 июля 2019 года),
Решение Тарбагатайского районного маслихата от 30 сентября 2019 года № 45-2 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2019-2021 годы", (зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6196, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 октября 2019 года),
Решение Тарбагатайского районного маслихата от 22 ноября 2019 года № 48-2 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2019-2021 годы", (зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6314, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 03 декабря 2019 года).