Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылдың 24 желтоқсандағы № 257 "2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2019 жылғы 27 ақпандағы № 270 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 наурызда № 5745 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 330 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 25.12.2019 № 330 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1–тармағы 1) – тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 27/302- VІ "2019–2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280–VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5734 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Ұлан аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019–2021 жылдарға арналған Ұлан ауданыңың бюджеті туралы" Ұлан аудандық маслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 257 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-211 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5720032,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1333601,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 66249,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4315682,9 мың теңге;
2) шығындар – 5736077,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45789,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 79538,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33749,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 257 "О бюджете Уланского района на 2019-2021 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 февраля 2019 года № 270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 марта 2019 года № 5745. Утратило силу решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 330
Сноска. Утратило силу решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2019 № 330 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 февраля 2019 года № 27/302-VІ "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5734), маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 257 "О бюджете Уланского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-211, опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5720032,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –1333601,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 66249,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4315682,9 тысяч тенге;
2) затраты – 5736077,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45789,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 79538,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33749,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 61833,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61833,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 79538,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 33749,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16044,4 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Мурсалимов
Ұлан аудандық
мәслихат хатшысы О. Сыдыков
Ұлан аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 27 ақпандағы
№ 270 шешіміне № 1 қосымша
Ұлан аудандық мәслихаттың

5) дефицит (профицит) бюджета – - 61833,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61833,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов -79538,0 тысяч тенге;
погашение займов – 33749,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16044,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Е. Мурсалимов
Секретарь Уланского
районного маслихата О. Сыдыков
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата
от 27 февраля 2019 года № 270
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата