2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 330 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 6506 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 417 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 28.12.2020 № 417 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 73, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" №35/389-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6427 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –10961228,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1508362,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9958,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 35001,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9407906,7мың теңге;
2) шығындар – 12333934,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 172649,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 211707,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39058,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1545355,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1545355,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 1575913,1 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 39058,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8500,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 27.11.2020 № 410 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №35/389-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімімен белгіленген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6427 болып тіркелген), 2020 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз көлемінде атқаруға қабылдансын.

О бюджете Уланского района на 2020-2022 годы
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2019 года № 330. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2020 года № 6506. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 417
Сноска. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2020 № 417 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6427), Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10961228,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1508362,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9958,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 35001,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9407906,7 тысяч тенге;
2) затраты – 12333934,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 172649,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 211707,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39058,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1545355,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1545355,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1575913,1 тысяч тенге;
погашение займов – 39058,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8500,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2020 № 410 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Принять к исполнению на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6427).

3. Облыстық бюджеттен 3932224,0 мың теңге сомада субвенция көлемі 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ескерілсін.
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 139-бабына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылсын.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 27.04.2020 № 375 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2020 жылға жергілікті атқарушы органның резерві 32376,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
6. 4 - қосымшаға сәйкес 2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі ескерілсін.

3. Учесть в районном бюджете на 2020 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 3932224,0 тысячи тенге.
4. В соответствии со статьей 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.04.2020 № 375 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Учесть резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 32376,0 тысяч тенге.
6. Учесть перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2020 год согласно приложению 4.

7. 2020 жылы аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 2267497,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
8. 2020 жылы аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 792442,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
9. 2020 жылы аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен бөлінген несиелер 190872,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.

7. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 2267497,0 тысяч тенге.
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 792442,0 тысяч тенге.
9. Предусмотреть в районном бюджете кредиты из республиканского бюджета в сумме 190872,0 тысячи тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.

10. 5 - қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен ауылдық округтер бойынша субвенция 210709,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
11. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте несиелік шарттарына сәйкес жоғары тұрған бюджеттерге алдындағы қарыздарды өтеуге 39058,0 мың теңге сома қарастырылсын.
12. Осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес Ұлан аудандық мәслихаттың шешімдерінің күштері жойылды деп танылсын.
13. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Қайролдинов
Ұлан аудандық мәслихат хатшысы Н. Сыдықов
Ұлан аудандық мәслихаттың

10. Предусмотреть в районном бюджете субвенцию в сумме 210709,0 тысяч тенге, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов и поселков согласно приложения 5.
11. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год погашение долга перед вышестоящими бюджетами в сумме 39058,0 тысяч тенге в соответствии с заключенными кредитными договорами.
12. Признать утратившими силу решения Уланского районного маслихата согласно приложению 6 к настоящему решению.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Кайролдинов
Секретарь Уланского районного маслихата Н. Сыдыков
Приложение № 1
к решению Уланского
районного маслихата

425911,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
158524,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
53897,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5700,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
52951,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1850,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
77902,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
23990,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
51097,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42041,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
42041,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34212,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3945,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
884,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
3000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3599651,2
1
Тұрғын үй шаруашылық
2250013,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
313848,2
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
231438,0
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
0,2
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
82410,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1936165,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1323415,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
612750,3
2
Коммуналдық шаруашылық
1275491,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
117702,8
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
68610,3
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

425911,5
002
Программа занятости
158524,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
53897,0
006
Оказание жилищной помощи
5700,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
52951,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1850,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
77902,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23990,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
51097,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42041,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42041,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34212,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3945,0
021
Капитальные расходы государственного органа
884,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
3000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3599651,2
1
Жилищное хозяйство
2250013,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
313848,2
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
231438,0
005
Снос аварийного и ветхого жилья
0,2
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
82410,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1936165,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1323415,0
004
Проектирование, развитие и (или) инженерно-коммуникационной инфраструктуры
612750,3
2
Коммунальное хозяйство
1275491,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
117702,8
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
68610,3
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в комммунальной собственности районов (городов областного значения)

9613,0
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3248,0
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7156,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
54964,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
14445,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14445,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
40519,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
32914,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
7605,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
50282,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
39416,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25232,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
14184,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10866,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10866,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
233625,0
1
Ауыл шаруашылығы
179003,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
179003,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22989,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2140,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2889,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
9310,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
9310,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
132365,0
6
Жер қатынастары
31094,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
31094,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23094,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
8000,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер

9613,0
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3248,0
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7156,0
3
Информационное пространство
54964,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
14445,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
14445,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
40519,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
32914,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
7605,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
50282,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
39416,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
25232,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
14184,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10866,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта района
10866,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
233625,0
1
Сельское хозяйство
179003,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
179003,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
22989,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2140,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2889,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
9310,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
9310,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
132365,0
6
Земельные отношения
31094,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
31094,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
23094,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8000,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений

14276,0
Жиыны
210709,0
226316,0
236972,0
Ұлан аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 330 шешіміне № 6 қосымша
Күштері жойылатын Ұлан аудандық мәслихатымен қабылданған шешімдердің тізімі:
1. Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 257 "2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-211 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 15.01.2019 жылы жарияланды) шешімі;

14276,0
Итого
210709,0
226316,0
236972,0
Приложение № 6
к решению Уланского
районного маслихата
от 26 декабря 2019 года
№ 330
Список утративших силу решений принятых Уланским районным маслихатом:
1. Решение Уланского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 257 "О бюджете Уланского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-211, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 15.01.2019 года);

2. Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 ақпандағы № 270 "Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылдың 24 желтоқсандағы № 257 "2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5745 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 18.03.2019 жылы жарияланды) шешімі;
3. Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 мамырдағы № 289 "Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылдың 24 желтоқсандағы № 257 "2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5951 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 22.05.2019 жылы жарияланды) шешімі;
4. Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 шілдедегі № 298 "Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылдың 24 желтоқсандағы № 257 "2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6064 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 15.07.2019 жылы жарияланды) шешімі;
5. Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 307 "Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылдың 24 желтоқсандағы № 257 "2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6183 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 07.10.2019 жылы жарияланды) шешімі;
6. Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 қарашадағы № 325 "Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылдың 24 желтоқсандағы № 257 "2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6378 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 12.12.2019 жылы жарияланды) шешімі.

2. Решение Уланского районного маслихата от 27 февраля 2019 года № 270 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 257 "О бюджете Уланского района на 2019 - 2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5745, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 18.03.2019 года);
3. Решение Уланского районного маслихата от 8 мая 2019 года № 289 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 257 "О бюджете Уланского района на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5951, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 22.05.2019 года);
4. Решение Уланского районного маслихата от 3 июля 2019 года № 298 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 257 "О бюджете Уланского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6064, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 15.07.2019 года);
5. Решение Уланского районного маслихата от 25 сентября 2019 года № 307 "О внесении изменений и дополнений в решение Уланского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 257 "О бюджете Уланского района на 2019 - 2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6183, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 07.10.2019 года);
6. Решение Уланского районного маслихата от 28 ноября 2019 года № 325 "О внесении изменений и дополнений в решение Уланского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 257 "О бюджете Уланского района на 2019 - 2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6378, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 12.12.2019 года).