Үржар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 37-410/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 5 ақпанда № 5-18-193 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің қосымшаға сәйкес күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Көбегенов
Үржар аудандық
мәслихатының хатшысы К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 қаңтардағы
№ 37-410/VI шешіміне
қосымша
Үржар аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізімі
1. Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-210/VI "2018-2020 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5353 нөмірімен тіркелген, 2018 жылдың 4 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2018 жылдың 11 қаңтарында жарияланған) шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 24-234/VI "2018-2020 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-210/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5532 нөмірімен тіркелген, 2018 жылдың 28 наурыздағы Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2018 жылдың 09 сәуірінде жарияланған) шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 27-281/VI "2018-2020 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-210/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-153 нөмірімен тіркелген, 2018 жылдың 24 мамырдағы Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2018 жылдың 17 мамырында жарияланған) шешімі;
3) Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 маусымдағы № 28-286/VI "2018-2020 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-210/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-156 нөмірімен тіркелген, 2018 жылдың 02 шілдедегі Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2018 жылдың 02 шілдесінде жарияланған) шешімі;

О признании утратившим силу некоторых решений Урджарского районного маслихата
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 января 2019 года № 37-410/VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 5 февраля 2019 года № 5-18-193
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Урджарского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Б. Кобегенов
секретарь Урджарского
районного маслихата К. Карашев
Приложение
к решению Урджарского
районного маслихата
от 25 января 2019 года
№ 37-410/VI
Список утративших силу решений Урджарского районного маслихата
1. Решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-210/VI "О бюджете Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5353, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2018 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 11 января 2018 года) в том числе:
1) решение Урджарского районного маслихата от 12 марта 2018 года № 24-234/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-210/VI "О бюджете Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5532, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 марта 2018 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 09 апреля 2018 года);
2) решение Урджарского районного маслихата от 24 апреля 2018 года № 27-281/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-210/VI "О бюджете Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-153, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 мая 2018 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 17 мая 2018 года);
3) решение Урджарского районного маслихата от 19 июня 2018 года № 28-286/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-210/VI "О бюджете Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-156, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 02 июля 2018 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 02 июля 2018 года);

4) Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 05 қыркүйектегі № 31-320/VI "2018-2020 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-210/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-162 нөмірімен тіркелген, 2018 жылдың 01 қазанындағы Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2018 жылдың 04 қазанында жарияланған) шешімі;
5) Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қазандағы № 33-346/VI "2018-2020 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-210/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-175 нөмірімен тіркелген, 2018 жылдың 13 қарашадағы Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2018 жылдың12 қарашасында жарияланған) шешімі;
6) Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 35-386/VI "2018-2020 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-210/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-183 нөмірімен тіркелген, 2018 жылдың 21 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2018 жылдың 17 желтоқсанында жарияланған) шешімі.
2. Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-230/VI "Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5419 нөмірімен тіркелген, 2018 жылдың 18 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2018 жылдың 25 қаңтарында жарияланған) шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 25-260/VI "Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-230/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-152 нөмірімен тіркелген, 2018 жылдың 06 сәуіріндегі Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2018 жылдың 09 сәуірінде жарияланған) шешімі;

4) решение Урджарского районного маслихата от 05 сентября 2018 года № 31-320/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-210/VI "О бюджете Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-162, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 01 октября 2018 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 04 октября 2018 года);
5) решение Урджарского районного маслихата от 30 октября 2018 года № 33-346/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-210/VI "О бюджете Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-175, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 ноября 2018 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 12 ноября 2018 года);
6) решение Урджарского районного маслихата от 29 ноября 2018 года № 35-386/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-210/VI "О бюджете Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-183, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 декабря 2018 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 17 декабря 2018 года).
2. Решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-230/VI "О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5419, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2018 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 25 января 2018 года) в том числе:
1) решение Урджарского районного маслихата от 20 марта 2018 года № 25-260/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-230/VI "О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-152, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 апреля 2018 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 09 апреля 2018 года);

2) Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы № 29-302/VI "Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-230/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-158 нөмірімен тіркелген, 2018 жылдың 10 шілдесіндегі Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2018 жылдың 12 шілдесінде жарияланған) шешімі;
3) Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қыркүйектегі №32-338/VI "Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-230/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-168 нөмірімен тіркелген, 2018 жылдың 22 қазанындағы Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2018 жылдың 15 қазанында жарияланған) шешімі;
4) Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 қарашадағы № 34-352/VI "Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-230/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-180 нөмірімен тіркелген, 2018 жылдың 29 қарашасындағы Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2018 жылдың 26 қарашасында жарияланған) шешімі.

2) решение Урджарского районного маслихата от 26 июня 2018 года № 29-302/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2017 года № 23-230/VI "О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-158, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 июля 2018 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 12 июля 2018 года);
3) решение Урджарского районного маслихата от 24 сентября 2018 года № 32-338/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2017 года № 23-230/VI "О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-168, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 октября 2018 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 15 октября 2018 года);
4) решение Урджарского районного маслихата от 14 ноября 2018 года № 34-352/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2017 года № 23-230/VI "О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-180, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 ноября 2018 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 26 ноября 2018 года).