Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 05 қыркүйектегі № 31-323/VI "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Қабанбай ауылында және Алакөл көлінің жағалауында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімінің қолданылуын тоқтата тұру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 ақпандағы № 38-416/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 ақпанда № 5739 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 46-509/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 15.11.2019 № 46-509/VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 49 бабы 1 тармағы 2) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 05 қыркүйектегі "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Қабанбай ауылында және Алакөл көлінің жағалауында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" № 31-323/VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-163 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 08 қазанындағы Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде және "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2018 жылдың 08 қазанында жарияланған) шешімінің қолданылуы 2019 жылдың 20 сәуіріне дейін тоқтатыла тұрсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Кобегенов
Үржар аудандық
мәслихатының хатшысы К. Карашев

О приостановлении действия решения Урджарского районного маслихата от 05 сентября 2018 года № 31-323/VI "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов в селе Кабанбай и на побережье озера Алаколь Урджарского района Восточно-Казахстанской области"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 февраля 2019 года № 38-416/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 февраля 2019 года № 5739. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 ноября 2019 года № 46-509/VI
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2019 № 46-509/VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 49 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 06 апреля 2016 года и статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Приостановить действие решения Урджарского районного маслихата от 05 сентября 2018 года № 31-323/VI "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов в селе Кабанбай и на побережье озера Алаколь (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-163, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 октября 2018 года и в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 08 октября 2018 года) до 20 апреля 2019 года.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Кобегенов
секретарь Урджарского
районного маслихата К. Карашев